Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 06-05-09, 14:25
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
Καμερες λεωφορειοδρομων

Στη λεωφ.Μεσογειων στο υψος περιπου του νομισματοκοπειου στο ρευμα προς αθηνα υπαρχει σταθερη καμερα λεοφωρειοδρομου που σημερα λειτουργει κανονικοτατα.
Γυριζοντας απο τη δουλεια και σταματημενος στο φαναρι απο την απεναντι μερια της μεσογειων προς χαλανδρι η καμερα (το φλας) αναψε σε τουλαχιστο 7- 8 αυτοκινητα ενω αναψε και για δυο παπακια.
Το νου σας φιλοι γιατι και εγω νομιζα οτι δεν λειτουργουν ( δεν ειχαν film κλπ)
Φυσικα και κανεις μας δεν "μπαινει" σε λεωφορειοδρομο αλλα λεμε τωρα....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-05-09, 14:42
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Εχω μια ερωτηση αν ξερει καποιος να απαντησει.

Αν εισαι στη λεοφορειολωριδα επειδη θες να στριψεις δεξια τι γινεται? Ναι μεν την πατας αλλα δε μπορεις και να στριψεις αλλιως! εκει εχει διακιωμα να σε γραψει?
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-05-09, 14:46
Το avatar του χρήστη Libanner
Libanner Ο χρήστης Libanner δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 949
Libanner will become famous soon enough
Φαντάζομαι εκεί που θα είναι τοποθετημένη η κάμερα δε θα υπάρχει κάποιος δρόμος για να στρίψεις οπότε έτσι απλά λύνεται το πρόβλημα.Τώρα αν κάποιος μπαίνει στην λεοφορειολωριδα για να στρίψει 2 χιλιόμετρα μετά κακό του κεφαλιού του...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-05-09, 14:49
Το avatar του χρήστη MiSSLiTTleDeVil
MiSSLiTTleDeVil Ο χρήστης MiSSLiTTleDeVil δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Μηνύματα: 223
MiSSLiTTleDeVil is on a distinguished road
Η συγκεκριμενη ανεκαθεν λειτουργουσε, οπως και αυτη που βρισκεται στην ανοδο -στο ιδιο υψος περιπου. Θελει προσοχη.
__________________
Σ' αυτόν τον κόσμο που μόνη μου ζω
δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις..
♪♪♪
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 06-05-09, 15:07
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω μια ερωτηση αν ξερει καποιος να απαντησει.

Αν εισαι στη λεοφορειολωριδα επειδη θες να στριψεις δεξια τι γινεται? Ναι μεν την πατας αλλα δε μπορεις και να στριψεις αλλιως! εκει εχει διακιωμα να σε γραψει?
ενα μικρο κοματι γυρω στα δεκα μετρα πριν την στροφη ειναι που μπορεις να μπεις και το πιθανοτερο το "ματι" της καμερας δεν φτανει σε αυτο το σημειο.
Η επισημη απαντηση της τροχαιας σε ερωτηση για τους εργαζομενους σε υπηρεσια με παρομοια κατασταση ηταν οτι αυτο το κοματι ειναι υπεραρκετο...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 06-05-09, 15:22
Το avatar του χρήστη DimitrisZ4
DimitrisZ4 Ο χρήστης DimitrisZ4 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 816
DimitrisZ4 will become famous soon enough
ναι λειτουργει...εκτυπωνουνε τις φωτογραφιες ομως ? γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει..
__________________

I got a problem with authority
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 06-05-09, 16:52
Το avatar του χρήστη tzimiani
tzimiani Ο χρήστης tzimiani δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-08-2008
Μηνύματα: 254
tzimiani is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nino x3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στη λεωφ.Μεσογειων στο υψος περιπου του νομισματοκοπειου στο ρευμα προς αθηνα υπαρχει σταθερη καμερα λεοφωρειοδρομου που σημερα λειτουργει κανονικοτατα.
Γυριζοντας απο τη δουλεια και σταματημενος στο φαναρι απο την απεναντι μερια της μεσογειων προς χαλανδρι η καμερα (το φλας) αναψε σε τουλαχιστο 7- 8 αυτοκινητα ενω αναψε και για δυο παπακια.
Το νου σας φιλοι γιατι και εγω νομιζα οτι δεν λειτουργουν ( δεν ειχαν film κλπ)
Φυσικα και κανεις μας δεν "μπαινει" σε λεωφορειοδρομο αλλα λεμε τωρα....
Παρομοίως το Σάββατο το μεσημέρι (κατά τις 4) η κάμερα στη Βασιλίσσης Σοφιάς, εκεί που βγαίνει η Ρηγίλλης, στο ρεύμα προς κέντρο είχε ξεσκιστεί να φωτογραφίζει ότι πέρναγε! Ταξί – λεωφορεία - παπάκια !!! Μου έκανε εντύπωση γιατί από εκεί περνάω καθημερινά και δεν είχε συμβεί αυτό ποτε????
Αν δούλευε στ’ αλήθεια... τη κάτσαμε!!! (εμένα μου την έριξε πατώντας μισός στη μεσαία μισός στη λεωφορειο-λωρίδα)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.