Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 11-08-07, 14:34
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Christos 330i ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
Του αδερφου μου φοραει keskin kt4 7.5 με 9.5 16 . . .

Πριν φορουσε τις Borbet A παλι ιδια δισταση . . .

Δεν μου φανηκε να εκοψε τοσο πολυ λογου βαρους . . .

Σε ενα αμαξι οπως το Ε 30 επιβαλεται η ζαντα να εχει χειλος . . .

Δηλαδη να βαλει OZ leggera που φοραν τα saxoralla για βαρος ; ; ;

Αδερφε ριξε τα Borbet επανω . . .

Και οχι 17 στο Ε 30 ειναι θανατος μεχρι 16 . . .

Tα 17" ειναι θανατος και οχι τα 16Χ9.5 που η καθε ζαντα ζυγιζει οσο δυο δικες μου με τιποτα 245 λαστιχα πισω? Αμα τα 17x7 ειναι θανατος, τα 16x9.5 στη προκειμενη περιπτωση ειναι οι καβαλαρηδες της αποκαλυψης!

Μια χαρα ειναι τα 17Χ7 που φοραγα, ουτε εκοβε πολυ ουτε τιποτα. Αμα κοψει μπορει και να μην το καταλαβεις σε ενα αμαξι με πολυ ροπη αλλα σε ενα 4-κυλινδρο ειδικα θα δεις και τα ρεμπριζ να πεθαινουν και την καταναλωση να χτυπαει ταβανι!

Μαλλον δεν καταλαβε διαφορα γιατι οι Borbet A με τις Keskin KT4 αμφιβαλλω αν εχουν μεγαλες διαφορες βαρους, ισα ισα πιστευω οτι οι πρωτες ειναι πολυ βαριες! Για βαλε 15" BBS μαμα με 195x55 η 205x50 λαστιχα και ελα να μου πεις τι θα γινει με τα ρεμπριζ και την καταναλωση (αμα δεν ειναι κανενα τουμπανο και τα δυαλισει σε 1 γκαζια).

ΥΓ, οχι και τις Leggera, τις εχω δει σε Ε30 με 2 δαχτυλα αποστατη κιολας ο τυπος και ηταν πατος...αλλα οι ελαφριες ζαντες κακο δεν κανουν αμα ειναι καλη ποιοτητα και αμα του αρεσουν εμενα μου περισσευουν.

ΥΓ2. Τιποτα δεν επιβαλλεται. Εμενα η τεραστια πατουρα πχ δεν μου αρεσει. Γουστα ειναι ολα. Περι ορεξεως...τυροπιτακια!


Edit και ΥΓ3. Ναι μπαινουν και οι Azev, 5-μπρατσες, δεν θυμαμαι τον τυπο.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 11-08-07, 16:03
e30sotiris Ο χρήστης e30sotiris δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 01-04-2007
Μηνύματα: 60
e30sotiris is on a distinguished road
παιδια οι borbet ειναι φανταστηκες στο ματι της εχω στο ε30 και εχω και bbs της μαμα που ειναι οτι καλυτερο για κρατημα και συμπεριφορα για το ε30 και της εχω στο υπογειο και μερικες φορες το σκεφτομαι να ξαναβαλω της ββς γιατι η βορβετ ειναι 9.5 μπροστα και πησω και 16 δεν εχεις ωμος και τα καλυτερα αποτελεσματα απο κρατηματα με 215 λαστηχο και ασε που θελεις και ενα καρο λεφτα για λαστηχα.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 11-08-07, 16:27
Το avatar του χρήστη DaywalkeR
DaywalkeR Ο χρήστης DaywalkeR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 605
DaywalkeR will become famous soon enoughDaywalkeR will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Για βαλε 15" BBS μαμα με 195x55 η 205x50 λαστιχα
Οι μαμα 15αρες BBS που φοραω κι εγω δεν εχουν 205χ50 αλλα 205χ55... και ειναι οντως οτι καλυτερο μπορεις να βαλεις αλλα και η Borbet Α οπως και η AZEV A ειναι πανεμορφες και αν δεν σε ενδιαφερουν τοσο οι επιδοσεις και θελεις και λιγο πουλ μουρ πας κατευθειαν εκει
__________________
Opinions are like assholes, everybody has one...
Arrogance and Ignorance are cousins of stupidity...
318 I (AΪ) S (ΣΙΧΤΙΡ)
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 11-08-07, 17:06
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaywalkeR Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι μαμα 15αρες BBS που φοραω κι εγω δεν εχουν 205χ50 αλλα 205χ55... και ειναι οντως οτι καλυτερο μπορεις να βαλεις αλλα και η Borbet Α οπως και η AZEV A ειναι πανεμορφες και αν δεν σε ενδιαφερουν τοσο οι επιδοσεις και θελεις και λιγο πουλ μουρ πας κατευθειαν εκει
Ορθο, τα Ε30 φορουσαν απο μαμα ειτε 195/65/14 ειτε 195/60/14 οποτε με τα βηματα ψιλο-μπερδευονται ολοι. Και το 205/55 ειναι μια χαρα σε 15" με ελαχιστα μακρυτερο βημα.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 11-08-07, 17:11
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Δηλαδη ρε God . . .

Προτιμας 17 αρες με προσθηκη ετσι ???

Δοκιμασαμε και αυτο δεν λεει να εχεις υποστροφη για χαζομαρες εσυ τι λες???

Ειπα 9χ16 με 225-40 πισω . . .

Καθεται μια χαρα . . .

Δεν ξερω κατα ποσο η Ace που φορας αν σου εκοψαν η οχι . .

Του αδερφου μου παντως δεν ειδε διαφορα με τα leggera . . .

Και που εισαι επηδει μαλλον δεν ξερεις . . .

Του αδερφου μου ειναι Μ40 2.700 eta με μπλοκ απο 25 αρι με εκκεντροφορο δευτερου σταδιου και φουλ χταποδακι μεχρι πισω . . .

Λες να εκοψε αυτο το μοτερ με την ροπη και την δυναμη που εχει ???

Τελος παντων ο καθενας οπως νομιζει . . .
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 11-08-07, 17:27
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Christos 330i ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδη ρε God . . .

Προτιμας 17 αρες με προσθηκη ετσι ???

Δοκιμασαμε και αυτο δεν λεει να εχεις υποστροφη για χαζομαρες εσυ τι λες???

Ειπα 9χ16 με 225-40 πισω . . .

Καθεται μια χαρα . . .

Δεν ξερω κατα ποσο η Ace που φορας αν σου εκοψαν η οχι . .

Του αδερφου μου παντως δεν ειδε διαφορα με τα leggera . . .

Και που εισαι επηδει μαλλον δεν ξερεις . . .

Του αδερφου μου ειναι Μ40 2.700 eta με μπλοκ απο 25 αρι με εκκεντροφορο δευτερου σταδιου και φουλ χταποδακι μεχρι πισω . . .

Λες να εκοψε αυτο το μοτερ με την ροπη και την δυναμη που εχει ???

Τελος παντων ο καθενας οπως νομιζει . . .
Ποτε ειπα εγω για προσθηκη η για υποστροφη? Εγω ισα ισα οταν λενε για προσθηκες τους κοβω τα ποδια! Για το υποστροφη/υπερστροφη, ουτε με ενδιαφερει, και γουστο ειναι του καθενος να το ρυθμιζει οπως του αρεσει. Διαβασε καλα τι λεω.

Οι 17" που φοραγα ηταν ET25, ακριβως του Ε30. Κουτι. ΠΟΤΕ δεν θα εβαζα ζαντα ουτε με χιλιοστο προσθηκη. 17" με 4Χ100 καρε και οφσετ 20-25 βρισκεις, μικρες δεν βρισκεις πλεον.

Ειπες 16Χ7.5 μπροστα και 16Χ9.5 πισω. 225/40/16 δεν μπαινει σε 9.5 φαρδος ζαντα, οποιος στο εβαλε ειναι απλως κανιβαλλος και ειναι επικυνδυνο το αμαξι να ξεζανταρει το λαστιχο οποτε του την σφυριξει. Αυτο ειναι ακρως επικινδυνο.

Ο αδερφος σου μπορει να μην ειδε αισθητη διαφορα (αν οντως εβαλε και τις leggera πανω που πριν λιγο το ειπες με παραδειγμα για σαξοραλλα λες και ηταν ξεπεσμος, τωρα τις φορεσε ο αδερφος σου οντως τυχαιως?) γιατι κατα τα λεγομενα σου εχει περι τα 220 αλογα και 30 κιλα ροπη τουλαχιστον. Αυτη ειναι τρελη δυναμη για Ε30, που να καταλαβει διαφορα σε κοψιμο και καταναλωση, και τον κ0λ0 του παει και καιει τον αγλαιωρα ετσι και αλλιως! Δεν εχουν ολοι τετοια μοτερ. Αμα τις βαλεις σε ενα Μ40 1.6 βλεπεις τη διαφορα ευκολα, ειδικα στα χαμηλα. Που να δεις το δικο μου πως παει με τις ρεζερβες, και ας ειναι σιδερενιες. Οποτε μην τα βαζεις ολα στο ιδιο τσουβαλι τοσο ευκολα. Ευκολα προτεινεις κατι που φοραει ο αδερφος σου, αλλα ουτε σκεφτεσαι οτι εχει την διπλασια ροπη και ιπποδυναμη απο το παιδι που ρωταει!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη God : 11-08-07 στις 17:33
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-08-07, 19:13
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Λοιπον. . . .

Οι 17 αρες μπηκαν για δυο μερες ετσι για δοκιμη . . .

Γιατι λογου της δουλεις μου περασαν απο τα χερια μου . . .

Ασε που το 99% που βαζουν 17 αρες σε Ε 30 τις πουλαν με την μια για να επαναφερουν το αυτοκινητο τους στα φυσιολογικα επιπεδα με 15 αρες αντε 16 αρες . . .

Γιατι περα που γινεται αρκετα ψηλο μετα αντε να αντεξεις τα γκαπα γκουπα . . .

Χωρια που αν μπουν σε κανενα τετρακυλινδρακι θελει και βοηθεια για να περπατησει . . .

Γι'αυτο και ο κατασκευαστης δινει 15 αντε 16 . . .

Στο 9.5 χ16 γραψε λαθος διοτι ειναι 9χ16 που 225-40 το φουσκωνει ανετα και δεν θα βγει απο διπλα μην φοβασαι . . .

Δεν εβαλα σε κανενος τσουβαλι μαζι με του αδερφου μου το εφερα σαν ενα απλο παραδειγμα διοτι εχουμε κανει διαφορες δοκιμες και γνωριζουμε οτι σε Ε 30 αποκλειεται η 17αρα ειναι κανονας το αμαξι γινεται σχεδον καγκουρια (χωρις να θιξω κανεναν) . . .

Εσυ 17 δεν ειχες με το σωστοτερο οφσετ ; ; ;
Που ειναι τωρα ; ; ;

Μηπως σε λιγο θα βαλεις και τις σιδερενιες που ειπες; ; ;

Δεν λεω απο καυσιμο ρουφαει το 2.700 αλλα ρε φιλε οι μαγκιες πλερω . . .

Δεν μπορει να θες και γκαζακι και οικονομια τοτε θα ειχαμε ολοι 1600-1800 . . .

Και οχι και κανιβαλος (συγκρατησου συζητηση κανουμε) . . .


Και στην τελικη ρε GOD στειλε μου καλυτερα pm να τα πουμε καλυτερα γιατι ξεφυγαμε . . .

Να τον αφησουμε να βαλει μια ομορφη ζαντα στο Ε 30 του και να τελειωνει το θεμα . . .

Υ.Γ Παντως 205-45-16 εμπρος με 225-40-16 πισω ειναι μια πολυ καλη επιλογη για Ε 30 . . .

Περα που στον δρομο εχει φοβερο πατημα θα το ευχαρηστηθεις . . .

Υ.Γ 2 Για παραπανω μην σκεφτεσαι γιατι θα βρεθεις στην δυσαρεστη θεση να θες να της πουλησεις . . .
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 11-08-07, 20:30
Το avatar του χρήστη DaywalkeR
DaywalkeR Ο χρήστης DaywalkeR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 605
DaywalkeR will become famous soon enoughDaywalkeR will become famous soon enough
Λοιπον κατ αρχην το αμαξι του μανωλη (αδερφος χριστου) δεν εχει ουτε 220 αλογα ουτε 30 κιλα ροπης, κανε ενα search για να δεις τι εχει μαμα το eta και υπολογισε μετα τι μπορει να παρει με αυτα που εχει πανω, κατα δευτερον το τι ζαντα θα βαλει ο καθενας ειναι θεμα γουστου και προτεραιοτητων, χαρακτηρισμοι οπως κανιβαλος και επικινδυνος δεν αρμοζουν στο forum και δεν μπορεις να χαρακτηριζεις ετσι εναν επαγγελματια χωρις αποδειξεις γι αυτα που λες, οσο για τις leggera εμενα μου αρεσουν τρελλα στο Ε30 οπως και οι superturismo σε ασπρο
Τωρα ως προς το βαρος μιας ζαντας οτι πληρωσεις παιρνεις και στην τσεπη του αλλου δεν μπορει να μπει κανενας μας, εγω μεχρι και ακρα ημουν ετοιμος να αλλαξω για να βαλω την ζαντα παρακατω, και δεν υπολογιζα ουτε αποστατες ουτε τιποτα απο την στιγμη που ειχα γκ@υλωσει


http://www.keiracing.com/wheels_kruze_gb.html

Αλλα ειπαμε οι 17αρες ειναι απαγορευμενος καρπος για τις γριουλες μας...
__________________
Opinions are like assholes, everybody has one...
Arrogance and Ignorance are cousins of stupidity...
318 I (AΪ) S (ΣΙΧΤΙΡ)
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 11-08-07, 21:31
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Christos 330i ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον. . . .

Οι 17 αρες μπηκαν για δυο μερες ετσι για δοκιμη . . .

Γιατι λογου της δουλεις μου περασαν απο τα χερια μου . . .

Ασε που το 99% που βαζουν 17 αρες σε Ε 30 τις πουλαν με την μια για να επαναφερουν το αυτοκινητο τους στα φυσιολογικα επιπεδα με 15 αρες αντε 16 αρες . . .

Γιατι περα που γινεται αρκετα ψηλο μετα αντε να αντεξεις τα γκαπα γκουπα . . .

Χωρια που αν μπουν σε κανενα τετρακυλινδρακι θελει και βοηθεια για να περπατησει . . .

Γι'αυτο και ο κατασκευαστης δινει 15 αντε 16 . . .

Στο 9.5 χ16 γραψε λαθος διοτι ειναι 9χ16 που 225-40 το φουσκωνει ανετα και δεν θα βγει απο διπλα μην φοβασαι . . .

Δεν εβαλα σε κανενος τσουβαλι μαζι με του αδερφου μου το εφερα σαν ενα απλο παραδειγμα διοτι εχουμε κανει διαφορες δοκιμες και γνωριζουμε οτι σε Ε 30 αποκλειεται η 17αρα ειναι κανονας το αμαξι γινεται σχεδον καγκουρια (χωρις να θιξω κανεναν) . . .

Εσυ 17 δεν ειχες με το σωστοτερο οφσετ ; ; ;
Που ειναι τωρα ; ; ;

Μηπως σε λιγο θα βαλεις και τις σιδερενιες που ειπες; ; ;

Βρε συ...εσυ λες οτι φοραει 225/40 πισω, οι 17Χ7 φορανε 205/45 και κοπαναει με τις 17" που μαλιστα το βαρος της ζαντας θα ηταν πολυ μα πολυ ελαφρυτερο? Εγω τις εβγαλα γιατι βρηκα τις Alpina γνησιες, ιδιο ειναι? Μια χαρα τις ειχα 1 χρονο. Ετσι μου την βαρεσε και ηθελα Alpina η BBS, το παιδι που πηρε τις δικες μου (γκρι 325) χαρες εκανε που του παταει καλυτερα και χωραγαν τα Brembo χωρις αποστατες. Mε τις 17" τραβηξα την φωτο στο γκαραζ μου, οσο και να εκλεβε, καλα πατησε 240...οτι ειχε κοψει λογω βηματος ειχε κοψει, αλλα αμα εβαζα 16Χ9 πισω με 225/40 σιγουρα δεν θα μπορουσε να φορτωσει ουτε την 4η!

Στο κατω κατω λες να τις εβαλα, να ειχα προβληματα και να τις προτεινω σε αλλον? Ψυχοπαθης που θελω το κακο του αλλου σου μοιαζω?

Παράθεση:
Δεν λεω απο καυσιμο ρουφαει το 2.700 αλλα ρε φιλε οι μαγκιες πλερω . . .

Δεν μπορει να θες και γκαζακι και οικονομια τοτε θα ειχαμε ολοι 1600-1800 . . .

Και οχι και κανιβαλος (συγκρατησου συζητηση κανουμε) . . .
Καλα κανει και ρουφαει και μαγκας αυτος που το εχει, τα λεφτα μου εκλεψε και το πληρωνει? Αλλα δεν μπορεις να πιασεις ενα τετοιο αμαξι που ρουφαει τα αντερα του και εχει μια ροπη απο εδω ως την Σερβια, οι βαλβιδες του κλεινουν και δεν κλεινουν στον κυκλο του εκκεντροφορου και να περιμενεις να σου δειξει διαφορα καταναλωσης απο την ζαντα. Ενα νορμαλ αυτοκινητο δειχνει και μαλιστα πολυ. Αυτο επρεπε να σκεφτεις, οτι δεν ειναι ολα τα Ε30 σαν του αδερφου σου και δεν γουσταρουν ολοι να πληρωνουν για να ειναι μαγκες.

ΥΓ. Κανιβαλλος, για τον λαστιχα που θα τα εβαζε αναφερομαι γιατι μονο ετσι θα επρεπε να λεγεται αμα πηγαινε σε 16Χ9.5 να βαλει 225/40 λαστιχο, αλλα το διορθωσες μονος σου.

Παράθεση:
Λοιπον κατ αρχην το αμαξι του μανωλη (αδερφος χριστου) δεν εχει ουτε 220 αλογα ουτε 30 κιλα ροπης, κανε ενα search για να δεις τι εχει μαμα το eta και υπολογισε μετα τι μπορει να παρει με αυτα που εχει πανω, κατα δευτερον το τι ζαντα θα βαλει ο καθενας ειναι θεμα γουστου και προτεραιοτητων, χαρακτηρισμοι οπως κανιβαλος και επικινδυνος δεν αρμοζουν στο forum και δεν μπορεις να χαρακτηριζεις ετσι εναν επαγγελματια χωρις αποδειξεις γι αυτα που λες, οσο για τις leggera εμενα μου αρεσουν τρελλα στο Ε30 οπως και οι superturismo σε ασπρο
Εχει 220 αλογα τουλαχιστον και 30 κιλα ροπη. ΕΤΑ με καπακι απο 325 εχει ολη την ιπποδυναμη του 325 με ολη την ροπη του ΕΤΑ, συν κατι ψιλα. Βαλε και τα λοιπα (εκκεντροφορους *2ρου* σταδιου και εξατμισεις) και μαλλον συντηρητικος ημουν. Δυστυχως ξερω τα Ε30 καλυτερα και απο αυτον που τα σχεδιασε...πολυ διαβασμα, πολλες ωρες, πολλα λεφτα και πολλα πειραματα.

Για το θεμα ζαντα συμφωνω απολυτως. Περι ορεξεως οπως ειπα, τυροπιτακια.

Για το θεμα κανιβαλλος, τι αποδειξεις θελεις? Παρε ενα 225/40 λαστιχο και βαλτο σε 16x9.5 αμα μπορεις!
(οτι θα μπει θα μπει, το θεμα ειναι οτι θα κανει κενο στο χειλος και δεν θα το βγαλεις εσυ οποτε θελεις αλλα θα βγει οποτε θελει αυτο)

Η ζαντα δεν ειναι παντα οτι πληρωσεις παιρνεις, ειναι και θεμα γουστου. ΠΧ οι 5-μπρατσες που φοραγα ειναι σχετικα φτηνες, γερες ζαντες, ελαφριες αλλα την 'μουρη' των Keskin δεν την ειχαν, μην τρελαθουμε.


Στην τελικη το γυρισαμε αμα τραβαει και πινει το αμαξι του Μανωλη...και τραβαει και πινει και καλα κανει. Για 318is μιλαμε τωρα. Ναι, αμα γουσταρει ας παει να βαλει 18Χ10 πισω, αλλα μην το συγκρινουμε με κανενα Χ5 και λεμε και μικρες ειναι και δεν θα κοψει...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη God : 11-08-07 στις 21:41
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 11-08-07, 21:40
Το avatar του χρήστη DaywalkeR
DaywalkeR Ο χρήστης DaywalkeR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 605
DaywalkeR will become famous soon enoughDaywalkeR will become famous soon enough
Αν ειδες καλα δεν ειναι 9μισαρα η ζαντα αλλα 9αρα οπως διορθωσε ο χριστος, κατα δευτερον το ετα εχει 24 κιλα ροπης και στην καλυτερη 127 αλογα για την ακριβεια με τις μετατροπες που ανεφερε ο χριστος δεν ξεπερναει τα 180 αλογα και τα 25 κιλα ροπης.
Τωρα για τον χαρακτηρισμο κανιβαλος θα στο ξαναπω, επειδη το εχω δει το αυτοκινητο και δουλευει μια χαρα και το λαστιχο καθεται μια χαρα στην ζαντατο μονο μειονεκτημα που θα μπορουσες να καταλογισεις ειναι το γεγονος οτι δεν προστατευεται η ζαντα απο τυχον πεζοδρομια, ολα τα αλλα ειναι αμπελοφιλοσοφιες του υπολογιστη
__________________
Opinions are like assholes, everybody has one...
Arrogance and Ignorance are cousins of stupidity...
318 I (AΪ) S (ΣΙΧΤΙΡ)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.