Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 28-07-17, 10:35
giannisARIS Ο χρήστης giannisARIS δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 17-05-2012
Μηνύματα: 26
giannisARIS is on a distinguished road
ο ηχος ακούγεται από την μηχανή....λαδια αλαζω 2 φορες τον χρονο δηλαδή λιγοτερο από 10.000...μια φορα μου το ειχε πρωτοκανει περσι και το ακουσε ενας μηχανικος και μου ειχε πει ότι είναι τα ωστηρια και να μην το δωσω σημασια δεν αξιζει τον κοπο κλπ.αλλα πλεον αρχιζει και το κανει καθημερινα και είναι ενοχλητικο σαν θορυβος..
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 25-05-18, 13:05
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile

Εγω παντως απο Ε39 που ειναι το βασικο μου αυτοκινητο τα τελευταια χρονια (>550.000χλμ) μετα την πωληση της Μ3 Ε30 μου και μεχρι την επομενη που μαλλον επιτελους θα ειναι φετος τελη 18 προς αρχες 19,αποφασισα να αγορασω παλι Ε39 μιας και για να ανακατασκευασω αυτη που εχω τωρα την οποια αναγκαστηκα να την βαλω στην δουλεια για μεγαλο διαστημα με μεγαλα ταξιδια,φορτωματα κτλ δεν με συμφερει απο χρηματα και χρονο.

Με σχετικα λιγα χρηματα θα εχω ενα καλοσυντηρημενο Ε39 για πολλα χρονια ακομα με φανταστικο ταξιδι,ακαμψια ατελειωτη,ποιοτητα αφθαστη και πλεον κλασσικο μιας και ειναι χωρις δευτερη σκεψη ενα απο τα καλυτερα BMW ολων των εποχων (λογια των στελεχων του διοικητικου συμβουλιου της BMW οταν ρωτηθηκαν ποια θεωρουνε τα καλυτερα μοντελα της εταιρειας).

Το πρωτο ραντεβου ειναι κανονισμενο για σημερα και μαλλον και το τελευταιο μιας και το εχω σχεδον αποφασισει και χρωματικα θυμιζει λιγο απο το παρελθον μου.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 25-05-18, 18:03
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Ε39✌��️✌�� ������������ με το καλο να μπει στο γκαράζ σου lunatic
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 26-05-18, 01:02
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile

Ευχαριστω ///Μιχαλη να εισαι καλα,χρειαζοτανε μια ανανεωση μεχρι να ερθει η ''πριγκιπισσα''.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 26-05-18, 01:09
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Άντε με το καλό
Και εγώ μπήκα στον πειρασμό και πήρα πριν 6 μήνες ένα ε39 lci auto
Είχε τα μικρά του θεματάκια αλλά πλέον είμαστε σε καλό δρόμο και φτιάχνονται πλέον πολύ οικονομικά δεν χρειάζεται μια περιουσία για να συντηρήσεις αυτά τα αυτοκίνητα
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 26-05-18, 10:47
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Καλοτάξιδο Στέλιο , σε ειδα με το μαύρο Ε39 προχθές αλλα μεχρι να καταλάβω οτι ήσουν εσυ ειχα απομακρυνθεί! Οικονομικό στην συντήρηση του σιγουρα ειναι ! Αν οδηγείς ήρεμα ειναι και οικονομικό στο καύσιμο . Σιγουρα δεν ειναι αμαξι για να το εχεις 1η -2α αλλα οκ !!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mixalhs : 26-05-18 στις 10:49
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 26-05-18, 12:45
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Ευχαριστω Μιχάλη Σίγουρα δεν είναι για πρώτη Δευτέρα αλλά ο μπαξές έχει από όλα τι να κάνουμ, πάντως μόλις κάνω 2 βόλτες το Κομπακτ και ξαναπάω στο 39 τρομάζω από τον όγκο του. Καλώς η κακώς το πήρα έτοιμο με Υγραεριο και είναι και στην οδήγηση οικονομικό!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 26-05-18, 13:20
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Δεν κανει για την πόλη με τιποτα με τον όγκο που εχει . Τουλάχιστον για εδω που μένουμε , εξω όμως σε αποζημιώνει και με το παραπάνω . Ενας γνωστός εχει και αυτος Ε39 με υγραέριο και αυτο που μου εχει πει ειναι οτι απο τοτε που του έβαλε υγραέριο το έχασε το αμαξι . Δεν ξερω απο αυτα αλλα απΒ΄οτι ακουω αν μπει το σωστο κιτ σωστα στο αυτοκίνητο δεν εχει κανενα θεμα. Εγω το δικο μου το έδωσα δεν θυμάμαι αν στο ειπα .
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.