Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Ας γνωριστούμε

Ας γνωριστούμε Πες μου τι οδηγείς να σου πω ποιός είσαι!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-07-04, 19:51
Thodwris
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Θοδωρης - Evo///Club

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους των BMW.

Ονομάζομαι Θοδωρής Χριστοδουλάκης, είμαι ο ιδρυτής και δημιουργός του Lancer Evolution Club – EvoClub ( www.evoclub.gr ) και κάτοχος ενός Evo VIII.

Έχω την χαρά εδώ και πολλά χρόνια να οδηγώ και BMW μιας και είναι ένα από τα αυτοκίνητα της οικογένειας. Αυτή την στιγμή δανείζομαι μια 318i coupe 2001 μοντέλο και πριν από αυτή μια 316i coupe 1994 μοντέλο. Επίσης για ένα περίπου χρόνο είχα την χαρά να οδηγώ μια 318i cabrio M3 look η οποία πραγματικά έκανε τότε όλα τα βλέμματα να γυρνάνε σε κάθε πέρασμα της! Όχι ότι δεν το κάνει και τώρα βέβαια….

Πέρσι είχα την χαρά να πάω οδικός με την 318i coupe από την Αθήνα στην Πάτρα, από εκεί με το Ferry στην Ανκονα, να διασχίσω όλη την Ιταλία μέχρι τον βορρά να περάσω στην Αυστρία και συγκεκριμένα στο Bag Gastein. Έμεινα εκεί μερικές μέρες και μετά από εκεί πίσω στην βόρια Ιταλία και συγκεκριμένα στην περιοχή της Cortina. Επιστροφή πάλι από Βόρια Ιταλία στην Ανκονα και μετά πάλι Ελλάδα! Πρέπει να πω ότι η BMW ήταν μάλλον το καλύτερο αμάξι για αυτό το ταξίδι!!!

Αν και πάντα πίστευα ότι σε τέτοια αυτοκίνητα δεν θα έπρεπε ποτέ η BMW να τοποθετεί μοτέρ κάτω των 2500cc καθώς πιστεύω ότι χαλάει την εικόνα και το «μύθο» του αυτοκίνητου και περιορίζει σημαντικά τις δυνατότητες του πλαισίου ( είναι πολύ βαριά σασί για μικρά μοτέρ όπως τα 1,6 & 1,8 ) είναι καλό γιατί δινόταν η ευκαιρία σε πολλούς από εμάς στην Ελλάδα τόσα χρόνια να απολαμβάνουμε τέτοια αυτοκίνητα.

Πριν το Evo VIII είχα στην κατοχή μου ένα Toyota MR2 και έχοντας ενεργή συμμετοχή στο MR2 club στο παρελθόν ως πρόεδρος αλλά και τώρα στο EvoClub, θα ήθελα πολύ να γίνω και ενεργό μέλος συμβάλλοντας και υποστηρίζοντας αυτήν την προσπάθεια που κάνετε με το συμβολικό πόσο που έχετε ορίσει. Προσωπικά εγώ και το EvoClub είμαστε κοντά σας για οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστείτε.

Χαίρομαι πολύ που βρίσκομαι ανάμεσα σας, και ελπίζω να μου δοθεί η ευκαιρία να σας γνωρίσω όλους από κοντά σε κάποια σας συνάντηση.

Θοδωρής Χριστοδουλάκης
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 13-07-04, 20:35
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Thumbs up kalispera

Φίλε Θοδωρή επέτρεψέ μου να είμαι εγω ο πρώτος που σε καλοσωριζει και χαιρετιζει τις προθεσεις σου.Αν και δεν ειμαι ο ποιο καταλληλος διοτι ειμαι νεο μελος,αν και δεν νομιζω να εχει και καποιος απτους ιδρυτες προβλημα,πολυ ευχαριστως να βρεθουμε ολοι μαζι να γνωριστουμε και να τα πουμε απο κοντα.Μεχρι τοτε σου ευχομαι καλες βολτες και καλα "φτερνισματα".Καταλαβαινεις τι εννοω ετσι???
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-07-04, 22:13
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Welcome καλα φτερνισματα και απο εμένα......
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 14-07-04, 08:26
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
Καλημέρα Θοδωρή και απο εμένα και καλωσόρισες στην παρέα μας! Χωρίς να το γνωρίζεις σε ξέρω ελαφρώς λόγω του Παναγιώτη (Paradisos 9) με τον οποίο είμαι φίλος και δουλεύαμε μαζί επί 3 χρόνια!
Ελπίζουμε να σε έχουμε κοντά μας ώς ενεργό μέλος και να σε γνωρίσουμε με την πρώτη ευκαιρία!
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 14-07-04, 08:30
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Καλοσώρισες!

Γεια σου Θοδωρή! Έχουμε γνωριστεί κάποια στιγμή μέσω ενος κοινού φίλου (Evo 6 Tommi - Δημήτρης ή πρόεδρος). Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια και καλορίζικο το VIII, που θυμάμαι περίμενες με πολύ αγωνία. Θα χαρούμε πολύ να τα πούμε από κοντά στο επόμενο meeting μια και είσαι αρκετά έμπειρος στο θέμα club (και πολύ δραστήριος απ' ότι θυμάμαι) και σίγουρα θέλουμε την κριτική σου, τις συμβουλές σου και τις εντυπώσεις σου.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 14-07-04, 10:47
Το avatar του χρήστη M5-Matzos
M5-Matzos Ο χρήστης M5-Matzos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-06-2004
Μηνύματα: 139
M5-Matzos is on a distinguished road
Smile

Θοδωρή καλός ήλθες στο club, ελπίζω κάποια στιγμή να τα πούμε και απο κοντά. By the way τα ταξίδια στην Ευρώπη με αμάξι είναι μια άλλη ιστορία. Είχα την τύχη να κάνω το Αγγλία-Ελλάδα περίπου 10 φορές οδικός με φίλους όπως ο MPOWER και τις περισσότερες με BMW. No comments !!!
__________________
Dear Lord why my M5 has been crashed ?
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-07-04, 14:26
Το avatar του χρήστη STAIO-CI
STAIO-CI Ο χρήστης STAIO-CI δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-06-2004
Μηνύματα: 63
STAIO-CI is on a distinguished road
ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΘΟΔΩΡΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !!
__________________
PLEASE GOD GIVE ME HORSE POWER !!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-07-04, 21:39
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Θοδωρή καλωσόρισες!Χαίρομαι ιδιαίτερα όταν υπάρχει ευγενής άμιλλα και συνεργασία με άλλα club!
H φράση "πάθος για την αυτοκίνηση" είναι κοινό σημέιο για όλους μας!Θα χαρούμε να τα πούμε και από κοντά!Μέχρι τότε καλές βόλτες με το "τερατάκι " σου και τους εγκάρδιους χαιρετισμούς στο Evo Club!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.