Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα εκτός από BMW

Υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα εκτός από BMW Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε για μοντέλα αυτοκινήτων άλλων εταιρειών (Ναι, υπάρχουν και τέτοια)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 08-07-11, 17:43
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Εγώ πάλι πιστευώ πως το ρχ8 είναι ένα πολύ καλό συνολικά αυτοκίνητο με ιδιαίτερα προσιτή, γι'αυτά που προσφέρει, τιμή, με μόνο αρνητικό τον κινητήρα του που το χαντακώνει.

Δεν πιστεύω πως φταίει εξ'ορισμού ο κινητήρας και η τεχνολογία του, αλλά όταν κάποιου δεν του περισσεύουν τα τρελά λεφτά για να χώνει στο αυτοκίνητο, μόλις δει τις υψηλές καταναλώσεις βενζίνης (+4-5 λίτρα στην πόλη από ένα δίλιτρο ατμοσφαιρικό και παραπάνω και από τρίλιτρο), τις επιδόσεις που για τα άλογα δεν είναι και τρελές (όχι πως είναι αργό το αυτοκίνητο αλλά κυρίως ο μικρός κινητήρας με τα 192 άλογα τρώει καρότσια από τα περισσότερα gt, ούτε καν gti) και φυσικά κάτι ανακατασκευές στα 100-150.000 χλμ, είναι λογικό να πάθει ένα σοκ και να ξεφορτωθεί το αυτοκίνητο όσο όσο.

Για τα παραπάνω όμως ΔΕΝ φταίει το αυτοκίνητο που εξ'όρισμού είναι ειδική κατασκευή, αλλά ο ιδιοκτήτης που δεν κατάλαβε τι ακριβώς αγόρασε και δεν τα είχε υπολογίσει όλα αυτά προκαταβολικά.
Οι ενσυνείδητοι κάτοχοι είναι λογικό να είναι ευχαριστημένοι με το αυτοκίνητο αυτό αφού ήξεραν γιατί το αγόρασαν και φυσικά, απολαμβάνουν το άψογο στήσιμο, την ψαρωτική εμφάνιση και πολλά ακόμα που προσφέρει το ρχ8.

Τώρα για τις χαμηλές τιμές κοροϊδευόμαστε ρε παιδιά?
Κι εγώ την 320 40+ χιλιάρικα την πήρα πριν 4 χρόνια και αν την πουλήσω τώρα 23 θα'πρεπε να είμαι ευτυχισμένος (άλλο που δεν την αποχωρίζομαι με τίποτα).
Το 1200άρι agila της μάνας μου όμως που είναι 2 περίπου ετών έχει χάσει μαξ 3,5χιλιάρικα σε μεταπώληση και κρατάει καλή τιμή (8-9 χιλιάρικα στο νερό).
Τι σημαίνει αυτό, πως το agila είναι καλύτερο αμάξι από ρχ και 3άρα?
Προφανώς και όχι, απλά η αγορά και η ζήτηση είναι που καθορίζει τις τιμές και αποκλειστικά κριτήρια αυτό τον καιρό είναι τα χαμηλά κυβικά και η επίσης χαμηλή κατανάλωση.
Όλα τα υπόλοιπα αυτοκίνητα πάνε στον Καιάδα και εμείς με τις bmw "υψηλου" υποτίθεται κυβισμού το ξέρουμε πολύ καλά.

Από εκεί και πέρα, αν το ρχ8 είχε και μια έκδοση με τον κινητήρα του 3mps (με τα 260 άλογα) είναι βέβαιο πως θα είχε πολύ καλύτερη πορεία εμπορικά στη χώρα μας, ιδίως πριν λίγα χρόνια που τα κυβικά δεν ήταν τόσο στο στόχαστρο, αφού ο κινητήρας αυτός θα ήταν πιο κοντά σε αυτά που ζητάει ο μέσος οδηγός και δεν θα είχε τις ιδιοτροπίες των wankel (συχνό συμπλήρωμα λαδιών, ανακατασκευές κλπ).
Και πάλι όμως, το ρχ παραμένει ένα πολύ ιδιαίτερο και καθαρόαιμο αυτοκίνητο, που δεν πρόκειται να απογοητεύσει όποιον ξέρει γιατί το αγοράζει και είναι διατεθειμένος να πάει με τις ιδιαιτερότητές του.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 08-07-11, 21:36
Το avatar του χρήστη M_enzo
M_enzo Ο χρήστης M_enzo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-04-2010
Μηνύματα: 402
M_enzo will become famous soon enoughM_enzo will become famous soon enough
το rx8 με εμβολοφορο δεν θα ηταν το ιδιο καλο. ο wankel λογω του μικρου μεγεθους του και του χαμηλου προφιλ του μπορει να παει πολυ πισω απο τον εμπρος αξονα. ετσι τα μηχανικα μερη ειναι πιο κοντα στο κεντρο βαρους με προφανη οφελη στην πολικη ροπη αδρανειας. αν και εχει μεγαλο μεταξονιο λοιπον ειναι πολυ ευελικτο.
λογικα με τα τελη κυκλοφοριας που πληρωνει τωρα ειναι πολυ πιο οικονομικο- ακομα και ολο ζημιες να βγαζει(που δεν το νομιζω)- απο το να εχεις μια bmw 325ci e46 ας πουμε
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 08-07-11, 21:57
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Και μια που το εφερε και η κουβεντα για ρχ8, να κανω κι εγω τη διαφημισουλα μου με την αδεια σας φυσικα!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=28133

Για οποιον γουσταρει ροτορα και θελει ενα πολυ προσεγμενο μεταχειρισμενο...
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 09-07-11, 01:30
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
Μισο να τα παρουμε απ την αρχη.

Σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι ο wankel ειναι κακος κινητηρας. Αυτο που λεω ειναι οτι τεχνολογικα δεν εινια ανταγωνιστικος. Το μονο οφελος που εχει καποιος στην ελλαδα για να προτιμησει το rx-8 ειναι το χαμηλο κοστος σε τελη-ασφαλειες και το αριστο στησιμο του rx-8


Την αναφερω λοιπον την καταναλωση διοτι οι περισσοτεροι χρησιμοποιουμε τα αμαξια καθε μερα. Σε καθημερινο αμαξι η καταναλωση μας νοιαζει. Οποτε στο rx ειναι ενα μειον

Στο παραδειγμα με το ek9 τωρα: Ο Β16Β μπορει να στροφαρει 9000 ομως εχει πολυ πιο γεματες χαμηλομεσσαιες και οδηγιεται πιο ευκολα. Καιει κι αυτο αρκετα, ομως τα 12-13λ/100 στην πολη ειναι αισθητα λιγοτερα απο τα 15-17 του rx. Τωρα για αξιοπιστια στα honda νομιζω ειναι περιττο να μιλησω. Γνωριζω μερικα Β16 με 200.000 χλμ. Οι μονες συντηρησεις που εγιναν ειανι: λαδια φιλτρα μπουζι ρυθμιση βαλβιδων και ιμαντας. Μετα απο κει βεβαια παιζει και σε μας η πτωση αποδοσης σε αυτα τα χλμ.


Ξαναλεω οτι δεν εχω κομπλεξ με τους βανκελ και το rx-8. Για πιστα κανουν τρομερη δουλεια. Και στα χρηματα που ειανι τωρα αξιζει να το παρει κανεις σαν 2ο αμαξι για ξεκ@υλωμα αφου η ετησια επιβαρυνση σε παγια κοστη ειναι 600 ευρω. Τα υπολοιπα ειναι βενζινες,

Πριν παρω τη μηχαναη το εψαχνα καλα το rx-8. Ομως τοτε δεν επαιζε υγραεριο και για μενα ηταν ασυμφορες οι βενζινες του.


@rotaryPilot φιλε μου συμφωνω οτι ο βανκελ μπορει να φτασει 120.000 και 160.000 χλμ. Το θεμα μου ειανι αν εχει εργοστασιακη αποδοση σε αυτα τα χλμ. Διοτι αν χανει συμπιεση απο τον εναν ροτορα και αποδιδει τα 160 αλογ απο τα 190 τοτε δεν βλεπω το νοημα. Οκ μπορει να κινηθει αλλα μπορει να προσφερει συγκινησεις οπως πρωτα?

ΥΓ Απο χθες εχω ξετρυπωσει το φορουμ τους και διαβαζω... Μπριζωθηκα με το πλυντηριακι

ΥΓ2 επιτελους εγινε και η κοντριτσα! Μηπως το civic ηταν ενα με 14αρες και toyo r888 ? μεγαλο λαμογιο ο τυπος...
Μ'αυτά με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο!!!


ΥΓ: BRAP BRAP BRAP BRAP BRAP
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 09-07-11, 17:39
Το avatar του χρήστη TAZ118!
TAZ118! Ο χρήστης TAZ118! δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 684
TAZ118! has a spectacular aura aboutTAZ118! has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rotaryPilot Εμφάνιση μηνυμάτων
έχεις πάει τάπα μία Ε92 να δεις πόσο καίει ???
Να υπενθυμισω οτι ειναι 1650 κιλα αντι για 1370??420 ατμοσφαιρικοι ιπποι V8 αντι για 231?40 κιλα ροπη αντι για 22?Και οι χρηστες αναφερουν επισης 15 εντος πολης και 13 εκτος...
__________________
SIX TURNING,FOUR BURNING...
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 09-07-11, 20:49
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rotaryPilot Εμφάνιση μηνυμάτων
TeoB δεν συγκρίνω το M3 με το RX-8. Αυτή η σύγκριση είναι άτοπη επειδή τα αμάξια βρίσκονται σε τελείως διαφορετική κατηγορία τιμής.

Δεν νομίζω πως κάποιος που αγοράζει ένα καινούριο αμάξι πχ RX-8 και το πουλάει ως μεταχειρισμένο να έχει την απαίτηση να μην χάσει χρήματα. Τώρα εάν με την αγορά του RX-8 και έπειτα την πώληση θα χάσει περισσότερα χρήματα από την αγορά μίας Μ3 και έπειτα την πώληση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ κυρίως κριτήριο για να αγοράσει κάποιος ένα αμάξι.

Ναι το RX-8 έχει μικρή αξία στην πώληση σαν μεταχειρισμένο ΑΛΛΑ αυτό δεν σημαίνει πως δεν είναι καλό αμάξι. Λανθασμένα οι περισσότεροι το έχουν ταυτίσει.

Η ΕΛΜΑ Πουλούσε κερδοσκοπικά το RX-8 cosmo στα 40.000 euros ενώ κόστιζε 22.000 euros. AYTO πρέπει να σας δείξει την κερδοσκοπία της αντιπροσωπείας που έπειτα έριξε την τιμή του καινούριου στα 25.000 !!!!!!

Φανταστείτε όταν βγήκε η E46 M3 να πωλούνταν στην τιμή των 130.000 euros και μετά από 3-4 η ΒΜW στην Ελλάδα να έριχνε την τιμή στα 75.000 euros !!!!!!!!!!! Αυτό είναι το έγκλημα.

Το RX-8 είναι ένα μοναδικό αμάξι που για την χρήση που βγήκε (πίστα και στροφές κυρίως ) κέρδισε πολλά ακριβότερα αμάξια. Η ΕΛΜΑ το χαντάκωσε με την πολιτική της και το κοινό το χαντάκωσε με την άγνοια του. Οι μόνοι που γνωρίζουν την αξία του αμαξιού είναι οι λίγοι στην Ελλάδα (όμως πολλοί στο εξωτερικό) που όσο και αν λένε πως δεν ισχύουν οι χαζές ιστορίες τις κατανάλωσης λαδιού και βενζίνης αλλά και την ημερομηνία λήξεως στα 100.000χλμ του κινητήρα , οι πολλοί δεν τις πιστεύουν και παραμένουν μέσα στο σκοτάδι επειδή ο φίλος του φίλου του κουμπάρου του μπατζανάκι είχε ένα RX-8 που έκαιγε 60lt/100χλμ και έσπαγε κάθε 10.000χλμ.


Η Διαφορα μεταξυ Μ3 Rx-8 δεν ειναι μονο η τιμη..η διαφορα μεταξυ των δυο αυτοκινητων ειναι χαώδεις..!

Απο εκει και περα το Rx8 ειναι ενα ωραιο αυτοκινητο αλλα κατεμε με 0 Εμπορικοτητα και αυτο οφειλεται στον Κινητηρα του.
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 10-07-11, 09:08
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spyros75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Η Διαφορα μεταξυ Μ3 Rx-8 δεν ειναι μονο η τιμη..η διαφορα μεταξυ των δυο αυτοκινητων ειναι χαώδεις..!

Απο εκει και περα το Rx8 ειναι ενα ωραιο αυτοκινητο αλλα κατεμε με 0 Εμπορικοτητα και αυτο οφειλεται στον Κινητηρα του.
πολυ σωστός!
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #78  
Παλιά 10-07-11, 09:59
bmwz3m44 Ο χρήστης bmwz3m44 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2009
Μηνύματα: 152
bmwz3m44 will become famous soon enough
εγω δεν εχω προσωπικη πειρα απο rx 8,μονο απο καλο μου φιλο που καναμε ταξιδι μαζι και εγω με το 316 με 120 καιω 6,5 λιτρα ισως και 6,ενω το φιλαρακι στο rx 8 με επαιρνε τηλεφωνο για να μου πει να πηγαινω με 110 γιατι καιει περιπου 12 λιτρα μου ειπε στα προφορικα.δεν το διαπιστωσαμε στο βενζιναδικο καθως δεν γεμισε.αλλα εγω στο ταξιδι τερμα να πηγαινω, 12 λιτρα δεν θα καψω ποτε.δηλαδη οι χαρες που σου δινει ενα βενζινοβορο αυτοκινητο ειναι αναλογως το πορτοφολι του καθενος κατα ποσο μπορει ανα 1000χλμ να συμπληρωνει ενα μπουκαλι λαδι και να καταναλωνει 20 ευρω τα 100χλμ οταν κινειται οικονομικα!!
Απάντηση με παράθεση
  #79  
Παλιά 10-07-11, 12:52
Το avatar του χρήστη -E36IS-
-E36IS- Ο χρήστης -E36IS- δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2006
Μηνύματα: 314
-E36IS- will become famous soon enough-E36IS- will become famous soon enough
Exclamation

Μην ειστε κομπλεξικοι, ειμαι σιγουρος πως αν ειχε σηματακια bmw δεν θα το κραζατε ετσι...
Ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο το οποιο εχει καποια αρνητικα σημεια, οπως ολα τα αυτοκινητα αλλωστε. Μην ξεχνιεστε και τα bmw δεν ειναι αγια αυτοκινητα πχ κομμενα πατωματα σε ολα τα Ε46 που οδηγουνται ''ανωρημα'', δεκαδες σπασμενα S54 και αλλα τοσα smg με βλαβη...Καμια εταιρια δεν φτιαχνει αριστα αυτοκινητα
Πιστευω αν θελεται να κανεται συγκριση το rx8 με bmw το καταληλοτερο ειναι το 46αρι 325-330
Εγω αν ημουν σε δηλημα ποιο απο τα δυο, θα κοιταζα τα εξεις :

1)Κοστος χρησης-παγια εξοδα
(εδω το μαζντα ειναι πολυ μπροστα)

2)Καταναλωση
(μεσα στην πολυ ειναι και τα δυο ασυμφορα με μιν καταναλωση 14 αλλα σε ταξιδι το bmw ειναι πολυ πιο οικονομικο)

3)Οδικη συμπεριφορα
(το bmw ειναι πολυ πισω, αναρτηση για τουριστες, απουσια μπλοκε, μετρια φρενα)

4)Εξωτερικη εμφανιση
(και τα δυο ειναι πολυ ομορφα αυτοκινητα)

5)Πρακτηκοτητα
(Ξερετε τωρα, αν σκασει και ενα παιδι να εχει χωρο να το βαλουμε μην πουλησουμε και το αμαξι)

6)Κοστος-ευρεση ανταλακτικων
(εδω η μαζντα κοβει κεφαλια, γιαυτο και ποιο πολλοι φερνουν απο εξω ανταλλακτικα, ενω εμεις παμε βολτα στην λιοσιων , διαλεγουμε και κανουμε και παζαρια)

7)Αξιοπιστια - service
(Δεν ξερω για το μαζντα αλλα στο bmw δεν εχω πληρωσει και λιγα...)

8)Επιδοσεις
(δεν ειμαι κοντρακιας αλλα οσο ποιο γρηγορο-δυνατο τοσο το καλυτερο)
http://www.zeperfs.com/en/duel504-1077.htm
http://www.zeperfs.com/en/duel2370-1209.htm
__________________
[SIGPIC]ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΟΚΕ, ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ 6ΑΡΙ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη -E36IS- : 10-07-11 στις 12:56
Απάντηση με παράθεση
  #80  
Παλιά 10-07-11, 20:27
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από -E36IS- Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην ειστε κομπλεξικοι, ειμαι σιγουρος πως αν ειχε σηματακια bmw δεν θα το κραζατε ετσι...
Ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο το οποιο εχει καποια αρνητικα σημεια, οπως ολα τα αυτοκινητα αλλωστε. Μην ξεχνιεστε και τα bmw δεν ειναι αγια αυτοκινητα πχ κομμενα πατωματα σε ολα τα Ε46 που οδηγουνται ''ανωρημα'', δεκαδες σπασμενα S54 και αλλα τοσα smg με βλαβη...Καμια εταιρια δεν φτιαχνει αριστα αυτοκινητα
Πιστευω αν θελεται να κανεται συγκριση το rx8 με bmw το καταληλοτερο ειναι το 46αρι 325-330
Εγω αν ημουν σε δηλημα ποιο απο τα δυο, θα κοιταζα τα εξεις :

1)Κοστος χρησης-παγια εξοδα
(εδω το μαζντα ειναι πολυ μπροστα)

Eνταξει περνεις ενα 316 και το κανεις Μ3 αδήλωτο!

2)Καταναλωση
(μεσα στην πολυ ειναι και τα δυο ασυμφορα με μιν καταναλωση 14 αλλα σε ταξιδι το bmw ειναι πολυ πιο οικονομικο)

Οχι απλα πολυ..ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ σε σχεση με Bmw..


3)Οδικη συμπεριφορα
(το bmw ειναι πολυ πισω, αναρτηση για τουριστες, απουσια μπλοκε, μετρια φρενα)

Ενταξειι εσυ τωρα το συγκρινεις με το 316..??

4)Εξωτερικη εμφανιση
(και τα δυο ειναι πολυ ομορφα αυτοκινητα)

Σωστος!!

5)Πρακτηκοτητα
(Ξερετε τωρα, αν σκασει και ενα παιδι να εχει χωρο να το βαλουμε μην πουλησουμε και το αμαξι)

Τα ιδια το βλεπω..

6)Κοστος-ευρεση ανταλακτικων
(εδω η μαζντα κοβει κεφαλια, γιαυτο και ποιο πολλοι φερνουν απο εξω ανταλλακτικα, ενω εμεις παμε βολτα στην λιοσιων , διαλεγουμε και κανουμε και παζαρια)

Μιλαμε για το ποιο εμπορικο αυτοκινητο..{Bmw}

7)Αξιοπιστια - service
(Δεν ξερω για το μαζντα αλλα στο bmw δεν εχω πληρωσει και λιγα...)

Aντε αλλαξε apex seals στον 1 ροτορα και μετα πες μου για τιμες...ασε που το service τις Mazda ειναι πανακριβο{rx-8}

8)Επιδοσεις
(δεν ειμαι κοντρακιας αλλα οσο ποιο γρηγορο-δυνατο τοσο το καλυτερο)

320-330-M3..ολα ειναι πολυ καλα!

http://www.zeperfs.com/en/duel504-1077.htm
http://www.zeperfs.com/en/duel2370-1209.htm

Δεν ανεφερες ομως το κυριοτερο..Μεταπολιτικη αξια!
Ποιος αγοραζει Mazda Rx8 μεταχειρισμενο..???

Δεν ειναι θεμα κομπλεξ..ειδικα εδω μεσα εχουμε κραξει πολλες φορες αυτοκινητα τις Bmw!
Εξαλου το Rx8 ειναι οντως ενα πολυ καλο και στημενο αυτοκινητο με ικανοποιητικες επιδοσεις.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Speedy : 10-07-11 στις 20:30
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.