Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Μελών

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 05-12-05, 08:53
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον DoctorAbo για την ΠΟΛΥ γρήγορη βόλτα που κάναμε και την περίσσια έκκριση αδρεναλίνης που μου προκάλεσε. Οδήγησε πάρα πολύ γρήγορα και εγώ δεν χαλάρωσα δευτερόλεπτο, παρά μόνο στον "cool down" γύρο που κάναμε!! Εύγε Δημήτρη!
Σήμερα είμαι ΠΙΑΣΜΕΝΟΣ! Αυτό συνεπάγεται ένα καλό και ένα κακό για το Μ3! Τα καθίσματα δεν βοηθούν και πολύ στην πλευρική στήριξη των επιβατών, οπότε ζορίστηκα για να κρατηθώ! Αλλά πάλι μάλλον έφταιγε το αυτοκίνητο που κράταγε εντυπωσιακά!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 05-12-05, 09:03
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Talking

__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 05-12-05, 09:11
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Συγχαρητήρια και πάλι για την φανταστική οδήγηση.
Το προσπέρασμα στο evo ήταν όλα τα λεφτά...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg tires.jpg (83,1 KB, 57 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #54  
Παλιά 05-12-05, 09:41
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Δώσε δύναμη doctor.....
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #55  
Παλιά 05-12-05, 10:38
Το avatar του χρήστη Dionysis
Dionysis Ο χρήστης Dionysis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-12-2004
Μηνύματα: 621
Dionysis is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DoctorAbo
Μεγάλε BMW 523 θα το έχω υόψη μμου την επόμενη φορά. Αυτήν πάντως, μπήκα από λάθος, έφαγα μισή ώρα από τη ζωή μου, και δεν έβλεπα την ώρα να ξαναβγώ ο άνθρωπος.
Ναι ρε Doctor έρχεσαι στην πόλη μας και δεν λες τίποτα? αν και πρέπει να σε είδα αλλά που να φανταστώ οτι ήσουν εσύ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dionysis : 05-12-05 στις 10:42
Απάντηση με παράθεση
  #56  
Παλιά 05-12-05, 20:44
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
lastixo

τι μαρκα ειναι το υμεισκληκ που φενετε πιο πανο? κανει θορηβο?
Απάντηση με παράθεση
  #57  
Παλιά 06-12-05, 16:04
Το avatar του χρήστη DoctorAbo
DoctorAbo Ο χρήστης DoctorAbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 1.106
DoctorAbo has a spectacular aura aboutDoctorAbo has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3
τι μαρκα ειναι το υμεισκληκ που φενετε πιο πανο? κανει θορηβο?
Είναι Brisgestone Potenza 235 40 18
Κάνουν πολύ θόρυβο στο δρόμο. Νοιώθεις πως οδηγάς τρακτέρ, και λόγω θορύβου, νομίζεις πως χτύπησες ρουλεμάν. Δεν κάνουν για πολιτική χρήση. Μόνο για πίστα.
Όταν όμως μπεις στη πίστα ? Εκεί δε παίζονται. Μόλις ζεσταθούν, έχουν περισσότερο από +35 - 40 % καλύττερο grip από τα "πολιτικά " λάστοιχα, δε γαυγίζουν, δε κροταλίζουν ... απλά στρίβει το γ@@@νο λες και πατάει πάνω σε ράγες.
Ελπίζω να σε φώτισα
__________________
Καπ καπ κει κατ, κατ καν γκαπ γκαπ!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #58  
Παλιά 07-12-05, 07:45
Το avatar του χρήστη BMW7
BMW7 Ο χρήστης BMW7 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 22-02-2005
Μηνύματα: 7
BMW7 is on a distinguished road
Wink Μια Μ3 σε κάνει καλύτερο οδηγό ;

Σε ευχαριστω τον DoctorAbo πάρα πολύ για τον πολύ συμπαθητικό και καλόκαρδο ύμνο, τον οποίο πολύ καλός και το γλυκό γράφεται, αλλά έχω μια μικρή ερώτηση: πότε το βιβλίο θα γραφτε "o DoctorAbo και οι περιπέτειες του συντρόφου του", αυτό το "πράμα" του το M3", ή όπως μερικοί λένε, το κίτρινο όνειρο;

Xαιρετά σε όλους και μπορεί όλα τα όνειρά σας να είναι γλυκός και: κόκκινος, άσπρος, μπλε, μαύρος, ασημένιος, πράσινος, ή κίτρινος,.....


Μια M3 κάνει τον καλύτερο συγγραφέα ;
__________________
Ideals are like stars: you will not succeed in touching them with your hands, but like the seafaring man on the ocean desert of waters, you choose them as your guides, and following them, you reach your destiny.
Απάντηση με παράθεση
  #59  
Παλιά 07-12-05, 10:16
Το avatar του χρήστη DoctorAbo
DoctorAbo Ο χρήστης DoctorAbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 1.106
DoctorAbo has a spectacular aura aboutDoctorAbo has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW7
Σε ευχαριστω τον DoctorAbo πάρα πολύ για τον πολύ συμπαθητικό και καλόκαρδο ύμνο, τον οποίο πολύ καλός και το γλυκό γράφεται, αλλά έχω μια μικρή ερώτηση: πότε το βιβλίο θα γραφτε "o DoctorAbo και οι περιπέτειες του συντρόφου του", αυτό το "πράμα" του το M3", ή όπως μερικοί λένε, το κίτρινο όνειρο;

Xαιρετά σε όλους και μπορεί όλα τα όνειρά σας να είναι γλυκός και: κόκκινος, άσπρος, μπλε, μαύρος, ασημένιος, πράσινος, ή κίτρινος,.....


Μια M3 κάνει τον καλύτερο συγγραφέα ;
Σε ευχαριστώ τον BMW 7 για τo καλά του λόγια. Θα πω τον Doctor βιβλίο γκράπσει ιστορίες με //Μ3 και μετά εκδώσει χεστεί στο τάληρο.
My dear, you may very well write in English Language here. You are most welcomed to express your self in English. Please ... not in Dutch.


I wish I could speak Dutch the way you speak reek any way
__________________
Καπ καπ κει κατ, κατ καν γκαπ γκαπ!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #60  
Παλιά 11-12-05, 14:32
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Μου επιτρεπετε να γραψω και γω εναν μικρο υμνο για αυτο το αμαξι?Ευχαριστω

Εκανα προταση λοιπον στον φιλο μας Ντοκτόρ να μου δωσει μια βολτα το καινουργιο του ποδηλατο (full carbon και τετοια κολπα) αλλά αρνηθηκε,λεγοντας μου πως καλυτερα να μου δωσει τη Μ3 βολτα στην πιστα παρα το ποδηλατο του.Με βαρια καρδια δεχτηκα...........

Ηρθε λοιπον η ωρα που βρεθηκαμε ενα ωραιο πρωινο στα Μεγαραααααα.Και ο θειος Μητσος εκανε πραγματικοτητα τον λογο του.Φοραμε λοιπον τα κρανη μας,φτιαχνουμε τα καθισματα μας οπως μας βολευαν και ξεκιναμε σιγα σιγα

Στην αρχη ημουν λιγο ψαρωμενος μπορω να πω.Να μαθω λιγο το αυτοκινητο,να μαθω λιγο το γκαζι,να μαθω λιγο τα ορια προσφυσης των θεϊκων ημισλικ Bridgeston λιγο το'να λιγο τ'αλλο,να σου και μου σκαει προσπερασμα μια Alfa Romeo GT 3.2.Αμααααααν.Τι ηθελε και το εκανε??????Γουρλωνουν τα ματια του θειου Μητσου και μ'αρχιζει το κυρηγμα
"Ρε μ@λ@κ@,δεν ειναι ουτε μια τριχα απτα αρ@@@@ σου.Θα σε βαρεσω ετσι και δεν την περασεις"
Ε δεν ηθελα τιποτα αλλο. Χεσε λεω τωρα το να μαθεις το αμαξι,το μαθαινεις στην πορεια.Και ξεκιναει το κυνηγι!!!!!!Στροφη με τη στροφη,αρχισε το αμαξι να γινεται πολυ ευκολοδηγητο και να νομιζω οτι το οδηγω χρονια.Τα λαστιχα να μην κανουν κιχ σε καμια στροφη.Και εχω αρχισει τον πολεμο.Μπροστα μου υπαρχει μια αχωνευτη Ιταλιδα.Το κυνηγι της κρατησε μονο 1 γυρο.Την φτασαμε,την περασαμε και απομακρυνθηκαμε.Τοσο απλα.
Ελα ομως που ειχαν μπει και αλλοι μνηστηρες στην πιστα θελοντας να δειξουν στη Γερμανιδα μας τι φτουρανε.Τι S2000,τι miata,τι focus RS,τι starlet,turbo και ατμοσφαιρικα.Κυριοι καντε στην ακρη σας παρακαλω,αλλιως η Γερμανιδα θα σας περασει απο πανω.
Ο ρυθμος ανεβαινε γυρο με τον γυρο.Το φρενο χρησιμοποιοταν ολο και λιγοτερο μιας και τα λαστιχα κρατουσαν απιστευτα.Τα χλμ ανεβαιναν και δεν υπηρχε πλεον κανεις μπροστα μας.Η Μ3 ειχε κανει το καθηκον της.Να δειξει σε ολους ποιος ειναι το αφεντικο εκει μεσα και εμενα να πεταω στα συνεφα απτη χαρα μου

Δημητρη μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.