Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 22-01-10, 10:47
Το avatar του χρήστη bmw316turbo
bmw316turbo Ο χρήστης bmw316turbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2006
Μηνύματα: 430
bmw316turbo has a spectacular aura aboutbmw316turbo has a spectacular aura about
1) Παιδια αν εγινα κατανοητος στο ποιο πανω πσοτ ανεφερα οτι ειχα παρει γνησια forge και δεν εφαρμοζε το πιστονι στην τρυπα οποτε δεν δουλευε σωστα...δηλαδη ιδιος παρανομαστης με μια ρεπλικα οσο αναφορα στην ποιοτητα.

2) Τα υλικα κατασκευης αν οχι ιδια ειναι τουλαχιστον πολυ καλα ...εχω ανοιξει πολλες σκαστρες και εχω προσωπικη αποψη. Μην αναφερω οτι κατ'εμε η καλυτερη ηταν μια ελληνικης κατασκευης που την λανσαρε με την επωνυμια της η powerchips (teflon εμβολο για γρηγορη αποκριση, εκπληκτικος ηχος και κανενα προβλημα στα 1,5+ μπαρ) 40000δρχ το 1999.
Αλουμινιο, φλαντζα σιλικονης ,ελατηριο, εμβολο teflon τα ιδια συστατικα σε ολες

3) Βεβαια η τσεπη τα κανει ολα στις επιλογες μας.
Κια επ' ουδενι δεν λεω οτι οι μαιμουδιαρικες ειναι καλυτερες

Παντως ΔΥΣΤΥΧΩΣ αυτο που επαθε ο φιλος μας συμβαινει κατα κορον σε σχεδον ολους τους τομεις του εμποριου στην ελλαδα και με εχει αποτρεψει, οπου μπορω, οχι μονο στην αγορα αγαθων αλλα και υπηρεσιων (βλεπε επισκευες ιχ) στην Ελλαδα. Η διαφορα ειναι ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΚΑΣΤΡΑ 200 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΜΑΙΜΟΥ ΤΩΝ 30.Ενω απο ξενους θα πληρωνε τουλαχιστον 50 ευρω λιγοτερα για την ιδια .Οι πιθανοτητες να του στελνανε την γνησια θα ηταν πολυ μεγαλυτερες σε σχεση με ελλαδα αλλα και σε περιπτωση χασουρας (μαιμου) τα χαμενα λεφτα θα ηταν λιγοτερα αλλα και paypal protected!!!
Παντως φιλε μου αυτο που εκανες ειναι υπεραρκετο ...Δεν χρειαζεται ΙΝΚΑ.

ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΜΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΙΑ ΕΝΟΣ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕς ΜΕΛΗ

ps.
Την hks ssqv την ειχα παρει 168 ευρω το 2004 κομπλε, οταν το επωνυμο μαγαζι στο μοσχατο την πουλαγε 360 ευρω τοτε!!
Καλημερα σας.
__________________
A TO Z DEVELOPMENTS
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-01-10, 11:31
Το avatar του χρήστη dkaralis
dkaralis Ο χρήστης dkaralis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2008
Μηνύματα: 112
dkaralis is on a distinguished road
Επρεπε απο την αρχη να την παραγγειλω απ'εξω.Σε ολα αυτα που λες εχεις δικιο.Επαθα και εμαθα.Οποιος Ηρακλειωτης θελει να του στειλω με pm τα ονοματα των απατεωνων ας το πει.
Παλι καλα να λεω που βρεθηκε και η Turbosmart...
__________________
Dimitris Heraklio
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 22-01-10, 14:17
Το avatar του χρήστη valantis544
valantis544 Ο χρήστης valantis544 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-02-2009
Μηνύματα: 561
valantis544 will become famous soon enough
Σε ότι και να πεις έχεις δίκιο. Καλά είναι να τα παραγγέλνουμε όλα από το internet εξάλου κι εγώ αυτό κάνω, απλώς πρώτα κοιτάω μήπως το βρω στα μαγαζιά κι ας είναι λίγο ακριβότερο, για να στηρίξουμε και τους δικούς μας. Το θέμα είναι πως μερικοί κοιτάνε πως να σου πιάσουν τον κώλο για τα καλά και το παίζουν έξυπνοι. Αυτοί ναι τους αξίζει να κλείσουν.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 22-01-10, 14:35
Το avatar του χρήστη dkaralis
dkaralis Ο χρήστης dkaralis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2008
Μηνύματα: 112
dkaralis is on a distinguished road
Τη νοοτροπια που λες την εχω κι εγω.Ετσι επραξα και τωρα,ειπα ας ειναι λιγο πιο ακριβα,ομως θα στηριξω και τα μαγαζια και θα κανω και τη δουλεια μου πιο γρηγορα.Και τελικα την πατησα.Ηταν η τελευταια φορα που την παταω ομως.Ιντερνετ και παλι ιντερνετ αδερφια...
__________________
Dimitris Heraklio
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 24-01-10, 17:26
Το avatar του χρήστη dkaralis
dkaralis Ο χρήστης dkaralis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2008
Μηνύματα: 112
dkaralis is on a distinguished road
Οι περισσοτεροι που μου στελνετε pm βλεπω οτι καταλαβατε αμεσως για ποιους προκειται.
__________________
Dimitris Heraklio
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.