Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 10-12-08, 11:44
318 M-PACK Ο χρήστης 318 M-PACK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-11-2008
Μηνύματα: 176
318 M-PACK is an unknown quantity at this point
και εγω τα Eagle F1 ειχα, για αυτα ρωτησα εδω εναν και μου ειπε οτι ειναι σε ελλειψη γενικα απο την Goodyear..δεν ξερω...
βασικα θα ρωτησω καποιους που μου προτειναν για τιμες γιατι γινεται και πιο αμεσα η αλλαγη κλπ και αν συμφερει θα προτιμησω τον κλασσικο τροπο για να ξεμπερδευω...την online αγορα την αφηνω μαρκαν σαν τελευταια επιλογη!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 10-12-08, 20:11
Το avatar του χρήστη joseph
joseph Ο χρήστης joseph δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-08-2007
Μηνύματα: 513
joseph will become famous soon enough
Φιλε για μενα conti3 που εχω τωρα ειναι αριστα μαζι με sp9000 που ειχα παλιοτερα και αυτα πολυ καλα.
Πιο παλια ειχα pilot sport καλα αλλα το καλοκαιρι σαπουνια! γλυστραγανε, τα χειροτερα ηταν pirelli ξυλα μετα απο καιρο Α! και οταν τα αλλαξα απο μεσα ειχαν σχιστει τα δυο , ευτυχως που δεν κλαταραν να ψαχνομαι!! απο ποιοτικο οι ιταλοι μαπα!!
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 10-12-08, 21:20
318 M-PACK Ο χρήστης 318 M-PACK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-11-2008
Μηνύματα: 176
318 M-PACK is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από joseph Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε για μενα conti3 που εχω τωρα ειναι αριστα μαζι με sp9000 που ειχα παλιοτερα και αυτα πολυ καλα.
Πιο παλια ειχα pilot sport καλα αλλα το καλοκαιρι σαπουνια! γλυστραγανε, τα χειροτερα ηταν pirelli ξυλα μετα απο καιρο Α! και οταν τα αλλαξα απο μεσα ειχαν σχιστει τα δυο , ευτυχως που δεν κλαταραν να ψαχνομαι!! απο ποιοτικο οι ιταλοι μαπα!!
παντως πολυ διαφημιση και οι 3 μαρκες...για τα continental ακουω κυριως καλα λογια απο εδω μεσα αλλα οι λαστιχαδες δεν μου τα προτεινουν...βλεπω να καταληγω στα Goodyear F1 assymetric η ΤΟΥΟ proxes T1R εκτος αν την βρω τελικα με τπτ πιο οικονομικο μιας και δεν την χρησιμοποιω και καθε μερα την bmw μου !
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 11-12-08, 08:33
Το avatar του χρήστη ROUKI
ROUKI Ο χρήστης ROUKI δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 19-04-2007
Μηνύματα: 32
ROUKI is on a distinguished road
Όντως το καλοκαίρι τα michelin γίνονται σαπούνια και τα πλαινά τους είναι πολυ ευαίσθητα,όσο για τα χλμ δεν θυμάμαι ακριβώς τα άλλξα πολύ νωρίς πάντως
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 11-12-08, 10:20
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα Avon!
Για ρωτα και για αυτα!
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 11-12-08, 16:45
318 M-PACK Ο χρήστης 318 M-PACK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-11-2008
Μηνύματα: 176
318 M-PACK is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spyros75 Εμφάνιση μηνυμάτων
εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα Avon!
Για ρωτα και για αυτα!
για τα ζζ3 ε ? ναι εχω ακουσει, οπως και αρνητικα ομως...παντως ειναι αρκετα οικονομικα !
ευχαριστω !
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 11-12-08, 16:50
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παντως τα εχει βαλει δικος μου ανθρωπος και ειναι πολυ ευχαριστημνεος,επισης τα τoyo Τ1 s.
πολυ καλο λαστιχο και με ενυσχιμενα πλαινα.
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 11-12-08, 16:57
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
εγω εχω πανω στο αμαξι τα sport contact3 και θα σου προτεινα να βαλεις τα michelin.δεν ξερω δεν μου εχουν γεμισει το ματι ακομα τα λαστιχα παρολο που τα εχω 1 χρονο.δεν μου εμπνεουν εμπιστοσυνη ουτε στο φρεναρισμα ουτε στις στροφες.ενω τα pilot που ειχα πριν δεν ειχα τετοια προβληματα.οσο για τιμη τα ιδια μου ειχαν πει εμενα και τα continental και τα michelin
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 11-12-08, 17:35
Hartge Ο χρήστης Hartge δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 03-03-2008
Μηνύματα: 18
Hartge is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω εχω πανω στο αμαξι τα sport contact3 και θα σου προτεινα να βαλεις τα michelin.δεν ξερω δεν μου εχουν γεμισει το ματι ακομα τα λαστιχα παρολο που τα εχω 1 χρονο.δεν μου εμπνεουν εμπιστοσυνη ουτε στο φρεναρισμα ουτε στις στροφες.ενω τα pilot που ειχα πριν δεν ειχα τετοια προβληματα.οσο για τιμη τα ιδια μου ειχαν πει εμενα και τα continental και τα michelin
συμφωνω για τα pilot.και ακομα καλυτερα αμα ειναι και τα pilot sport.φορεσα και τα δυο ακριβα αλλα πολυ καλα,ομως με τα χιλιομετρα που κανω τα pilot sport μου πηγαν ενα καλοκαιρι(3 μηνες) 172ε το λαστηχο αν θυμαμαι.τωρα φοραω Vredestein και αυτα λιγο τσιμπημενα αλλα ειμαι ευχαριστημενος. θα σου τα προτεινα.χειμονιατικα και γω sport contact3 φοραω και μαρεσαν και μενα.παντος μη βαλεις bridgestone
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 11-12-08, 18:25
Το avatar του χρήστη cosarg7
cosarg7 Ο χρήστης cosarg7 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-12-2008
Μηνύματα: 58
cosarg7 is on a distinguished road
Ρίξε μια ματιά και στα FULDA. Ειναι γερμανικά και φθηνα.Είχα βάλει 280 ευρά τα 2 και 1,5 χρόνο που τα έχω δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.