Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιά 26-02-09, 21:42
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγκαταλελειμμένη sport evo,απο το 1996.(Αγγλία)

Ερώτηση, η Sport Evo δεν έχει μπροστά το spoiler;
Απάντηση με παράθεση
  #202  
Παλιά 26-02-09, 21:46
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Ερώτηση, η Sport Evo δεν έχει μπροστά το spoiler;
Είχε σπόιλερ....είχε και σαλόνι..
είχε...
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #203  
Παλιά 26-02-09, 23:07
Το avatar του χρήστη johnye30is
johnye30is Ο χρήστης johnye30is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-11-2006
Μηνύματα: 424
johnye30is is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά βρέθηκε κάποιος που αποφάσισε να το κάνει σαν καινούργιο
Το όχημα ήδη πήγε για ανακατασκευή!

Ευτηχως γιατι πραγματικα ειναι κριμα οχηματα σαν αυτα να σαπιζουν !!!!
__________________
Ε30 318is + e30 327is turbo + 1602
Απάντηση με παράθεση
  #204  
Παλιά 27-02-09, 12:08
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold


56.000χλμ
€60.000
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #205  
Παλιά 27-02-09, 12:20
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Αχχχχχχ
Κακούργα κενωνίιιιιιιιιια!!!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #206  
Παλιά 27-02-09, 12:28
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ......

Στην Αγγλια υπαρχει non-registered SPORT EVO και το ιδιο και στην Γερμανια σε συλλογη αντιπροσωπου της BMW καθως και στην Τουρκια/Κωνσταντινουπολη στον εκει αντιπροσωπο ο οποιος εχει απο τις μεγαλυτερες ιδιωτικες συλλογες στον κοσμο σε BMW.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #207  
Παλιά 27-02-09, 13:00
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=1



Έχω τρελλαθεί , δεν μπορώ άλλοοοοοοοοοοοοο
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #208  
Παλιά 27-02-09, 13:04
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold


__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #209  
Παλιά 04-03-09, 12:08
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Το συγκεκριμένο είναι πολύ καλό αυτοκίνητο.


http://www.pistonheads.com/sales/925580.htm
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #210  
Παλιά 05-03-09, 08:45
Το avatar του χρήστη E36 M POWER
E36 M POWER Ο χρήστης E36 M POWER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-09-2007
Μηνύματα: 1.044
E36 M POWER will become famous soon enoughE36 M POWER will become famous soon enough
AXXXX....BMW M3 E30 !!!!

Ημουν 1 μηνα πριν κλεισω τα 18 χρονια (11/2002 δλδ) και ερχετε το χαρτι να παρουσιαστω φανταρος.... Ερχετε ο πατερας μου λοιπον και μου προτεινει να μου κανει ενα δωρο. παμε και βλεπουμε μια opel ascona 1200cc μπλε πισωκουνα... σαν καινουργια,προσεγμενη πολυ, ακομα με το εργοστασιακο του χρωμα! Μας αρεσε πολυ και ετσι το πηραμε με 300 ευρωπουλάκια... δεν εμεινε το αμαξι για πολυ καιρο καθως οπως ειμαι πωρωμενος με τα γκαζια (φταινε τα γονιδια μαλλον!!!) εφαγε μια αλλα αρκετη για να τη πουλησουμε για παλιοσιδερα στη ιδια τιμη που αγοραστηκε...
Ψαχνοντας αμαξι για να αγορασω τοτε (εποχη Fust and Furius 1) κατεληξα σε Honda Civic 1.6 coupe το οποιο θα ειχε προοπτικες... ετοιμος να παω να το κλεισω και μια μερα στη δουλεια αντικριζω ενα καινουργιο κοπελι να εχει ερθει με ενα BMW E30 318is ασημι...
το ειδα και το λατρεψα απο τη πρωτη στιγμη...
Με τα 4 ολοστρογγυλα φαναρακια του να σε κοιταζουν, με τις αποτομες γωνιες του, με το χαμηλο προφυλακτιρα του και με τη διακριτικη αεροτομουλα του μου εκλεψε τη καρδια αποδεικνιωντας για μια ακομα φορα τη φραση: Η ΓΡΙΑ ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ !!!
Χωρις να εχει βαλει πωλειτηριο το κοπελι στο αμαξι πηγα κατευθειαν και το παζαριασα... με ενα ελεγχο και απο το πατερα μου (ειπαμε τα γονιδια...) το κλεισαμε και μετα απο 2 μερες το πηρα!!! το μονο που του εΜΠΑΞα ηταν ενα μπλοκε διαφορικο για να περνει πιο ορθοδοξα τις στροφες.
Μολις αγορασα το δικο μου αρχισα να ψαχουλευω την εννοια BMW... προσπαθουσα να μαθω οσα περισσοτερα μπορουσα για αυτη τη μαρκα, και λογικο ειναι οσο μαθαινα τοσο πιο πολυ δενομουν και με το αμαξακι μου αλλα και με τη μαρκα γενικα...
μεχρι που καποια στιγμη μαθαινω για την ///Μ !!!
///Μ3 Ε30.... ο θρυλος!!! δεν ηξερα μεχρι και τωρα τελευταια πολλα σημαντικα για αυτο το αμαξι απλα το λατρεψα για δυο πραγματα.... την επιβλιτικη του εμφανιση που σε πιανει ριγος στο βλεμα της, μια εμφανιση που λες οτι λιγα καινουργια αυτοκινητα καθονται να συγκριθουν μαζι της (προσωπικη αποψη παντα), με τις υπερβολες της στην εμφανιση την εκανε να ξεχωρισει απο καθε αλλο μοντελο οχι απλα της BMW αλλα γενικα των αυτοκινητων!!!
Το αλλο που με εκανε να κολησω σε ενα τετοιο αυτοκινητο ειναι ο καθαροαιμος αγωνιστικος του χαρακτηρας. Ολα μηχανικα τιποτα ηλεκτρικο και καβαλοντας το η εχεις τα χερια και τα κοτσια να το πας οπως του αρμοζει η απλα παραδεχεσε οτι δεν μπορεις και απλα παραμενει ενα ονειρο.
Πριν 2 χρονια πηρα τη μεγαλη μου αποφαση να γινω κατοχος ενως τετοιου θρυλου... ψαχνοντας τις αγγελειες βρηκα αρκετες... ρωτουσα αλλα στο τελος εμενα παντα με το ακυρο... ολα καλα ολα ανακατασκευασμενα αλλα στη τελικη ολα για τα παλιοσιδερα...Ετσι μια μερα λοιπον παιρνω τηλ. μια αγγελεια για Ε30 ///Μ3 γνησιο φουσκωτο για να ρωτησω... το αμαξι ηταν απο ΟΔΔΥ και σε κακη κατασταση, αλλα πουληθηκε!!! πηγαινοντας να κλεισω το τηλ. απογοητευμενος ακομα μια φορα αρχισε να μου λεει για αμαξια που ειχε η που θα εβγαιναν στο σφυρι... και ακουω τη μαγικη λεξη.... ///Μ3 Ε36 !!!
Κλεινουμε το τηλ. κανονιζοντας να μου στειλει φωτο του αυτοκινητου και οπως και εκανε... βλεπω αλλο ενα Ε36 με ///Μ pack και ///Μ καθρεπτες.... δεν εβλεπα τιποτα παραπανο και τιποτα λιγοτερο, αλλα σκεφτηκα τη καρδια χτυπαει κατω απο το μαυρο του καπο και ετσι πηγαμε και το πηραμε σχεδον αχτυπητο με 12,000 ευρωπουλακια!!!
Απο τη πρωτη μερα φανηκε ο χαρακτηρας του αυτοκινητου.... αυτοκινητο πολιτικο για τη καθημερινοτητα αλλα οταν εχεις ορεξεις γινετε πραγματικο οπλο... αυτοκινητο που λες να παμε καμια βολτα χαλαρα καπου μακρια, ε... και αμα κατσει και κανενα πορσακι να το πατησουμε!!!
Οπως οδηγουσα ομως στο δρομο εβλεπα τα ///Μ3 Ε30 που εχουμε στη πολη μας και προσπαθουσα να τα συγκρινω με το δικο μου... Δεν γινοταν... το ///Μ3 Ε30 ειναι πιο αλητικο... ναι... ενας αλητης του δρομου!!! ετσι θα μπορουσε κανεις να το χαρακτηρισει... μπαινοντας μεσα σε αυτο το αμαξι σου βγαζει κατευθειαν το αγριο οδηγικο σου χαρακτηρα... σε κανει και εσενα ενα αλητη (με τη καλη την εννοια παντα)!!! δεν χρειαζετε να το πας στο οροιο η να πηγαινεις με το πλαι.... μονο που καθεσαι μεσα και ακους τον ιστορικο 4πεταλουδο να μουρμουριζει φτανει...
Ο πατερας μου 5+ πλεον χρονων μου εκανε μια προταση... δωσε μου το ///Μ3 Ε36 που εχεις να το εχω εγω και θα σου το ανταλαξω με ///Μ3 Ε30 που εισαι κολλημενος!!! αλλα αρνηθηκα... και ο λογος ειναι οτι πλεον κατασταλαξα σε ενα αμαξι που μπορεις να το κυκλοφορεις και σαν κυριο συτοκινητο που θα πηγαινεις και στη δουλεια σου ενω το ///Μ Ε30, ο αλητης της ασφαλτου, πρεπει να το εχεις σαν 2 η και 3 αυτοκινητο και φιλαμενο στο γκαραζακι του!!!
Ετσι λοιπον μενει ενα ονειρο και για εμενα που εβελπιστω καποια στιγμη να με αξιωσει ο θεος (ακους GOD...) να βαλω ενα Ε30 ///Μ3 EVO γνησιο διπλα απο το νεοτερο αδερφο του... διπλα απο το Ε36 ///Μ3!!!
Ο αδερφος μου εχει ενα Ε36 328 cabrio απο τελωνιο και αυτο και μετα απο 2 χρονια κοντα κατωχης του και πριν προλαβει καλα καλα να το κυκλοφορησει σκεφτετε να το ανταλαξει με εκεινο το Ε30 ///Μ3 το κοκκινο που ειχα δει στις αγγελειες ανακατασκευασμενο πλεον και σαν καινουργιο... θα δειξει...

εδω θελω να επισημανω οτι δεν εχω τιποτα με τα Ε36 απλα το παραπονο μου προς την ///Μotorsport devision ειναι πως δεν το εκανε πιο αλητικο απο το απλο Ε36...

Υ.Γ.1: συγνωμη για τα ορθογραφικα λαθη μου αλλα δεν καταφεραμε και πολλα με τις σπουδες...
Υ.Γ.2: συγνωμη αν σας κουρασα...
Υ.Γ.3: συγνωμη αν βγηκα αλλα...
Υ.Γ.4: ///Μ POWER FOR EVER !!!
__________________

Heaven above you...
Heaven beneath you...
///M POWER
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.