Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 11-04-06, 16:02
Το avatar του χρήστη ANDREAS
ANDREAS Ο χρήστης ANDREAS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-07-2005
Μηνύματα: 194
ANDREAS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpikounis
Οπως νομιζεις Αντρεα, απλα να σου πω οτι σε ενα club με 1000+ μελη δεν μπορεις να εισαι καλα με ολους. Με καποιους δεν θα ταιριαξεις και αυτους θα πρεπει απλα να μην τους αφησεις να σου χαλασουν τη γενικοτερη εμπειρια.
Συμφωνω απολυτος μαζι σου και για αυτο εγραψα οτι πλεον δεν περναω καλα σε αυτο το club...και αλλα διαφορα.
  #12  
Παλιά 11-04-06, 16:16
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Αντρεα μου μετα την κουβεντουλα που ειχαμε,εγω τα ειδα διαφορετικα τα πραγματα.Εγω ελεγα οτι θα φυγω εσυ το εκανες τελικα.Φυσικα και δεν ταιριαζουμε με ολους,οπως επισης και δεν ξερουμε καλα τον χαρακτηρα του καθενα.Θα πρεπει λοιπον να ειμαστε πιο προσεκτικοι σε αυτα που λεμε στον αλλο αφου δεν ξερουμε πως θα το παρει,αλλα θα πρεπει και κατα την γνωμη μου να ειμαστε και ανεκτικοι στο πως θα λαβουμε αυτο πουθα μας πει ο αλλος αφου δεν καταλαβαινουμε παντα τον τροπο που το ειπε.
Οι τροποι αντιμετοπισης ειναι 2.Αν αυτος που εχουμε ενα προβλημα ειναι ενα ατομο που εχουμε αξιολογισει οτι θελουμε να το κανουμε παρεα ,τοτε του μιλαμε ανοικτα και απευθειας για το θεμα που μας πειραξε.Σιγουρα η παρεξηγηση θα λυθη αν η συμπαθεια ειναι αμοιβαια.Ο δευτερος τροπος ειναι να προκειται για ενα ατομο που πιστευουμε οτι δεν μπορουμε να κανουμε παρεα και παραεξω οποτε τον απομακρυνεις σιγα σιγα με τροπο και περιοριζεσαι σε κουβεντουλες μεσα στο κλαμπ περι αυτοκινητων και μονο.
Τωρα οσο αφορα γενικοτερα το κλαμπ ,ξερεις και την δικη μου σταση πανω στο θεμα.Περιμενω καποιες συζητησεις με τους admins να δουμε που θα καταληξουν.Καλη διαθεση υπαρχει απ'ολους μας νομιζω.Ξανασκεψου το θεμα της αποχωρησεις σου ,ειναι λιγο βεβιασμενη.Και να φανταστεις οτι μετα απο την κουβεντα μαζι σου αποφασισα να μην φυγω...
  #13  
Παλιά 11-04-06, 16:41
Το avatar του χρήστη ANDREAS
ANDREAS Ο χρήστης ANDREAS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-07-2005
Μηνύματα: 194
ANDREAS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR
Αντρεα μου μετα την κουβεντουλα που ειχαμε,εγω τα ειδα διαφορετικα τα πραγματα.Εγω ελεγα οτι θα φυγω εσυ το εκανες τελικα.Φυσικα και δεν ταιριαζουμε με ολους,οπως επισης και δεν ξερουμε καλα τον χαρακτηρα του καθενα.Θα πρεπει λοιπον να ειμαστε πιο προσεκτικοι σε αυτα που λεμε στον αλλο αφου δεν ξερουμε πως θα το παρει,αλλα θα πρεπει και κατα την γνωμη μου να ειμαστε και ανεκτικοι στο πως θα λαβουμε αυτο πουθα μας πει ο αλλος αφου δεν καταλαβαινουμε παντα τον τροπο που το ειπε.
Οι τροποι αντιμετοπισης ειναι 2.Αν αυτος που εχουμε ενα προβλημα ειναι ενα ατομο που εχουμε αξιολογισει οτι θελουμε να το κανουμε παρεα ,τοτε του μιλαμε ανοικτα και απευθειας για το θεμα που μας πειραξε.Σιγουρα η παρεξηγηση θα λυθη αν η συμπαθεια ειναι αμοιβαια.Ο δευτερος τροπος ειναι να προκειται για ενα ατομο που πιστευουμε οτι δεν μπορουμε να κανουμε παρεα και παραεξω οποτε τον απομακρυνεις σιγα σιγα με τροπο και περιοριζεσαι σε κουβεντουλες μεσα στο κλαμπ περι αυτοκινητων και μονο.
Τωρα οσο αφορα γενικοτερα το κλαμπ ,ξερεις και την δικη μου σταση πανω στο θεμα.Περιμενω καποιες συζητησεις με τους admins να δουμε που θα καταληξουν.Καλη διαθεση υπαρχει απ'ολους μας νομιζω.Ξανασκεψου το θεμα της αποχωρησεις σου ,ειναι λιγο βεβιασμενη.Και να φανταστεις οτι μετα απο την κουβεντα μαζι σου αποφασισα να μην φυγω...
Και καλα εκανες που δεν εφυγες και με ευχαριστει το γεγονος οτι σε βοηθησα και εγω λιγο,αλλα θεωρω οτι εσενα δεν σε προσβαλε καποιος οπως εκανε με εμενα και βεβαια δικαιολογω και το νεαρο της ηλικιας,αλλα καλα θα ειναι να βουταμε την γλωσσα μας στο μυαλο μας πριν μιλησουμε.Και το πιο βασικο ειναι οτι οταν θελουμε να μας βλεπουν και να μας αντιμετωπιζουν ως ωριμους ανθρωπους τοτε φερομαστε και ετσι.
  #14  
Παλιά 11-04-06, 16:54
Το avatar του χρήστη ioanna
ioanna Ο χρήστης ioanna δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-12-2005
Μηνύματα: 179
ioanna is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ANDREAS
δεν σε προσβαλε καποιος οπως εκανε με εμενα και βεβαια δικαιολογω και το νεαρο της ηλικιας,αλλα καλα θα ειναι να βουταμε την γλωσσα μας στο μυαλο μας πριν μιλησουμε.Και το πιο βασικο ειναι οτι οταν θελουμε να μας βλεπουν και να μας αντιμετωπιζουν ως ωριμους ανθρωπους τοτε φερομαστε και ετσι.
Δεν ξέρω καθόλου τι έχει συμβεί κι ίσως δε θα πρεπε να μιλήσω εν αγνοία, αλλά επειδή ξέρω τον Ανδρέα έστω και λίγο, πιστεύω πως θα πρεπε να πω την γνώμη μου. Ομολογώ ότι στεναχωρήθηκα με τα λεγόμενα περί αποχώρησης και πραγματικά δεν θα θελα να συμβεί κάτι τέτοιο. Απλά πιστεύω πως καλό θα ήταν να μιλήσεις στον άνθρωπο που σε προσέβαλλε με όποιον τρόπο κι αν το έκανε, και να λήξει εκεί το θέμα. Είναι φυσικό όταν γνωρίζεσαι λίγο με κάποιον να μην ξέρεις τα όρια του ούτε εκείνος τα δικά σου. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δικαιολογώ άτυπες συμπεριφορές. Πράττεις όπως νομίζεις εσύ καλύτερα για σένα φυσικά, αλλά εγώ σαν Αννίτα όφειλα να σου πω το ότι δεν θα ήθελα να αποχωρήσεις.
Φιλικά,
Αννίτα
__________________

Κινητήρα...και πλαίσιο...στα χω πειράξει....
http://www.annitas-thoughts.blogspot.com/
http://dbextasis.blogspot.com/
  #15  
Παλιά 11-04-06, 16:55
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Ανδρεα για να καταλαβω, το γεγονος οτι θελεις να αποχωρησεις ειναι οτι σε προσβαλε ενα μελος?Ενταξει, λες οτι εχεις και καποια αλλα παραπονα γενικα απο το club αλλα πιστευω αυτα μπορουν με συζητηση να ξεπεραστουν...απλα η αφορμη που σου δωθηκε απο το ενα ατομο που σε προσεβαλε νομιζω ειναι υπερβολικο να σε ωθησει στην αποχωρηση...αμα ηταν εγω επρεπε να αποχωρησω πρωτος που σιγουρα καποιοι ''ευγενεις'' θα εχουν σκεφτει ''που παει αυτος με το αρχαιο και μας χαλαει την μοστρα των γρηγορων πανακριβων BMW''. Γενικα οπως ειπαν παραπανω, σε μια ομαδα τοσο πολλων ατομων φυσικο ειναι με καποιους να μην τα βρισκεις.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 11-04-06 στις 16:59
  #16  
Παλιά 11-04-06, 17:39
Το avatar του χρήστη ANDREAS
ANDREAS Ο χρήστης ANDREAS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-07-2005
Μηνύματα: 194
ANDREAS is on a distinguished road
Αυτο εχω σκοπο να κανω και οπως προειπα θελω να το κανω face to face και θα το κανω .Και οποιον πειραξει τον πειραξε.Γιατι τελικα δεν μου φταιτε εσεις να σας κουραζω με τα προβληματα μου...!!!!!! και ενα ποτηρι δεν ξεχειλιζει απο την πρωτη σταγονα αλλα απο την τελευταια.Κια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και την εκτιμηση σας ΟΛΟΥΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ANDREAS : 11-04-06 στις 17:46
  #17  
Παλιά 11-04-06, 19:45
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
ρε παιδια τι γινετε;;;ανδρεα το προσωπικο σου προβλημα λυστο με τον συγκεκριμενο,αλλα ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ που εχουν να κανουν ωστε να γινει καλυτερο το κλαμπ για μενα πεστα ανοιχτα!!!!!και να εισαι σιγουρος οτι θα ακουλουθησουν πολλοι ακομα,και θα γινει παλι μια μεγαλη συζητηση,και ελπιζω να βρεθει μια λυση!!!!

λοιπον ασε τα "μουτρακια" και κανε παρεα με οποιν γουσταρεις.και αν δεν καταλαβαινει ριξε και κανενα κοσμητικο επιθετο..αντε!!!
  #18  
Παλιά 11-04-06, 20:03
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ANDREAS
Και καλα εκανες που δεν εφυγες και με ευχαριστει το γεγονος οτι σε βοηθησα και εγω λιγο,αλλα θεωρω οτι εσενα δεν σε προσβαλε καποιος οπως εκανε με εμενα και βεβαια δικαιολογω και το νεαρο της ηλικιας,αλλα καλα θα ειναι να βουταμε την γλωσσα μας στο μυαλο μας πριν μιλησουμε.Και το πιο βασικο ειναι οτι οταν θελουμε να μας βλεπουν και να μας αντιμετωπιζουν ως ωριμους ανθρωπους τοτε φερομαστε και ετσι.
Φανταζομαι πως δεν χρειαζεται να πεις τιποτα αλλο,μιας και με φωτογραφισες απολυτα.Μαλλον θα σε πειραξε το οτι σε πειραζω για την κοντρα μας.Ενταξει Αντρεα,αν προκειται γιαυτο εγω σου ζηταω συγνωμη και δημοσια,και σου δινω τον λογο μου οτι δεν προκειται να σου ξανακανω οτιδηποτε με σκοπο να σε πειραξω και παντα φυσικα με καλοπροαιρετο τροπο μιας και ετσι κανω με οσους θεωρω φιλαρακια μου,αλλά μαλλον επεσα εξω.Πλεον οι σχεσεις μας θα ειναι σε τυπικο επιπεδο,αν αυτο ειναι που επιζητας,και απο εδω και περα θα βαζω τη γλωσσα στο μυαλο μου πρωτα πριν μιλησω.

Φυσικα και αν θες να τα πουμε και face to face ειμαι στη διαθεση σου οποιαδηποτε στιγμη,
και αν τελικα ειμαι οντως εγω η αιτια της αγανακτησης σου,αν συμφωνεις και εσυ,να κλεισει εδω το thread,μιας και τα προσωπικα μας,δεν αφορουν το club

Γιωργος

edit-Eξακολουθει να ισχυει η αποψη μου,στο να μην αποχωρισεις
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 11-04-06 στις 20:12
  #19  
Παλιά 11-04-06, 21:52
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Αντρεα, σκεψου το καλα. Αξιζει για ενα ατομο να αποχωρησεις απο ενα κλαμπ με πολλα ατομα που κανεις παρεα και χαβαλε;
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
  #20  
Παλιά 11-04-06, 22:49
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Εχουμε ξεφυγει λιγάκι... Τα προσωπικα μας θέματα να μην τα "ανακατέβουμε" στο φορουμ....
__________________


E46 330ci cabrio

Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.