Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-02-17, 12:41
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
https://m.facebook.com/story.php?sto...39861142947750 Η οθόνη για Ε46 βλέπω έκανε 450 ευρώ και ήταν το τελευταίο κομμάτι το Δεκέμβρη!τωρα έχει κ αλλά κομμάτια και κάνει 400 ευρώ απο ότι μου είπε στο τηλ!η οθόνη μοιάζει πολύ με την dynavin και δίνει 1 έτος εγγύηση!ο ίδιος πρέπει μόνο πωλήσεις να κάνει!πολλες τοποθετήσεις λέει ότι κάνει από οθόνες του η sound& motion στην ΑΘηνα! Ο τύπος λέει έχει μαγαζί στον τριλοφο θες/νίκης!θα πάω να δω από κοντά να εξακριβώσω τι παιζει
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-02-17, 12:45
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Να πας να μαθουμε και εμεις
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 08-02-17, 13:20
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ditris Εμφάνιση μηνυμάτων
https://m.facebook.com/story.php?sto...39861142947750 Η οθόνη για Ε46 βλέπω έκανε 450 ευρώ και ήταν το τελευταίο κομμάτι το Δεκέμβρη!τωρα έχει κ αλλά κομμάτια και κάνει 400 ευρώ απο ότι μου είπε στο τηλ!η οθόνη μοιάζει πολύ με την dynavin και δίνει 1 έτος εγγύηση!ο ίδιος πρέπει μόνο πωλήσεις να κάνει!πολλες τοποθετήσεις λέει ότι κάνει από οθόνες του η sound& motion στην ΑΘηνα! Ο τύπος λέει έχει μαγαζί στον τριλοφο θες/νίκης!θα πάω να δω από κοντά να εξακριβώσω τι παιζει
Για την ακρίβεια εχθές την είδα στα 380, ναι μόνο πώληση κάνει . Δεν την τοποθετεί. Αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα !
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-02-17, 13:29
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
Για την ακρίβεια εχθές την είδα στα 380, ναι μόνο πώληση κάνει . Δεν την τοποθετεί. Αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα !
Θανο το θέμα είναι περί φερεγγυότητας του πωλητή!αν σου αντικαταστήσει κάτι ελαττωματικό στα πλαίσια της εγγυησης(αν δεν έχει εξαφανιστεί σε ένα χρόνο όπως πολλά skroutzο μαγαζιά!).επισης να πουλά Ηχοσυστηματα και να μην τα τοποθετεί λίγο με προβληματίζει,γιατί αν τη βάλεις μόνος π.χ και υπαρξει κάποιο πρόβλημα ιδιωσ Με το λογισμικό μπορεί να ρίξει το φταίξιμο σε σένα και να κάνει
Τον κινέζο! Σενάρια κάνουμε αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου!εγω δεν είχα βάλει dynavin το 2013 και μετά από 3 μήνες γ οθόνη έσβηνε μόνη της και χανοταν όλα (σταθμοί,ρυθμισεισ gps,ώρα κτλ)σαν να γύρναγε σε default settings.ευτυχως την είχα αγοράσει από αντιπρόσωπο της Θεσσαλονίκης και έγινε αντικατάσταση δωρεάν κατευθειαν
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 08-02-17, 13:48
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Μπράβο παιδιά. Αγοράστε στη μισή τιμή από αγνώστους.
Που μπορεί να πουλάνε κλεμμένα ή οτιδήποτε άλλο παράνομο, μαϊμού ή ελλατωματικό...

Εύγε....

Εσύ Θάνο (και ο οποιοσδήποτε) έχεις τη δουλειά σου και πληρώνεις φόρο, εισφορές κλπ.
Και έρχεται ένας πωλητής από το facebook (π.χ.) και πουλάει αυτά που σου έκλεψε εσένα προχτές από το μαγαζί ή τα λαθραία ή τα σάπια ή τα χαλασμένα και τα δίνει μισή τιμή...

Κάθε τόσο βλέπω στις ειδήσεις για αυτούς που τους έπιασαν θύματα με Νιγηριανή απάτη κλπ...κάθε τόσο κλαίγονται σαν τα μ@#νι@ διάφοροι που τους κλέψανε το εργαλείο και την ίδια στιγμή πάνε να πάρουν άλλο και να το ''φτιάξουν'' με ανταλλακτικά από διάφορους (που τα έχουν βγάλει από το δικό τους κλεμμένο)...


Έχει επέλθει μαζική λοβοτομή τελικά.

Υ.Γ. Αν δε θες να ξοδέψεις λεφτά, πήγαινε να βάλεις ένα CD-mp3 με 50 ευρώ το πολύ και 10 ευρώ τη βάση τοποθέτησης...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 08-02-17, 14:09
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Επισης κάτι τελευταίο..εγώ όταν την είχα βάλει το 2013 ήταν το μοντέλο D99 .ειχε βγει στα τέλη του 2012 και το μοντέλο N6 με android.ο πωλητής -αντιπροσωποσ Β.ελλαδος με είχε αποτρέψει να βάλω το μοντέλο Ν6 παρότι πιο καινούργιο με λίγο ισχυρότερο επεξεργαστή-μνήμη διότι είχε θέματα με το android και δεν δούλευε καλα(σε Ε46 μοντέλο).επισης το μοντέλο D99 παρόλο που θεωρητικά εμφανίζει αν έχεις εργοστασιακό παρκτρονικ το αυτοκίνητο στην οθονη(όπως την θερμοκρασία ψυκτικού υγρού,ποσότητα καυσίμου,εξωτερική θερμοκρασία,αυτονομία καυσίμου)εγώ το παρκτρονικ δεν το είδα να δουλεύει με τη dynavin σε Μ43 τουλάχιστον..
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 08-02-17, 16:03
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο παιδιά. Αγοράστε στη μισή τιμή από αγνώστους.
Που μπορεί να πουλάνε κλεμμένα ή οτιδήποτε άλλο παράνομο, μαϊμού ή ελλατωματικό...

Εύγε....

Εσύ Θάνο (και ο οποιοσδήποτε) έχεις τη δουλειά σου και πληρώνεις φόρο, εισφορές κλπ.
Και έρχεται ένας πωλητής από το facebook (π.χ.) και πουλάει αυτά που σου έκλεψε εσένα προχτές από το μαγαζί ή τα λαθραία ή τα σάπια ή τα χαλασμένα και τα δίνει μισή τιμή...

Κάθε τόσο βλέπω στις ειδήσεις για αυτούς που τους έπιασαν θύματα με Νιγηριανή απάτη κλπ...κάθε τόσο κλαίγονται σαν τα μ@#νι@ διάφοροι που τους κλέψανε το εργαλείο και την ίδια στιγμή πάνε να πάρουν άλλο και να το ''φτιάξουν'' με ανταλλακτικά από διάφορους (που τα έχουν βγάλει από το δικό τους κλεμμένο)...


Έχει επέλθει μαζική λοβοτομή τελικά.

Υ.Γ. Αν δε θες να ξοδέψεις λεφτά, πήγαινε να βάλεις ένα CD-mp3 με 50 ευρώ το πολύ και 10 ευρώ τη βάση τοποθέτησης...
Μα Δημήτρη μου,ποιος μίλησε για κλεμμένα ή χωρίς φορους Κλπ ?εγώ τα έχω βρει από μαγαζί.ναι μεν από τοfb είναι η διαφήμιση αλλά τι να λέει ; τα προϊόντα είναι νόμιμα. Ποιος μίλησε για οποία δηποτε παρανομία,; φυσικά και δε μου αρέσει να με κοροϊδεύουν, αλλά βρίσκω μεγάλη διαφορά στα δύο προϊόντα. Κ νομίζω ότι εκεί είναι η κοροϊδία.
Το κατάστημα δέχεται κανονικά κάρτες πληρωμής. Δε βρίσκω λοιπόν που είναι η παρανομία ; εκτός και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω κ γι αυτό τα λες αυτά. Αν είναι κάτι τέτοιο καλό θα ήταν να το πεις ; η στείλε πμ.
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ThaNOS E46coupe : 08-02-17 στις 16:09
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 08-02-17, 16:38
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
http://www.ebay.com/bhp/bmw-e46-navigation

Και με αυτούς εδώ ; τι γίνεται ;
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 08-02-17, 17:35
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.ebay.com/bhp/bmw-e46-navigation

Και με αυτούς εδώ ; τι γίνεται ;
Θανο από eBay πάνω από 40 ευρώ και κυρίως για ογκώδη αντικείμενα σαν την οθόνη περνάς από τελωνείο και δίνεις αλλά τόσα από όσο αξίζει δηλαδή θα σου βγει ένα 500ευρω η οθόνη!
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 08-02-17, 22:00
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα Δημήτρη μου,ποιος μίλησε για κλεμμένα ή χωρίς φορους Κλπ ?εγώ τα έχω βρει από μαγαζί.ναι μεν από τοfb είναι η διαφήμιση αλλά τι να λέει ; τα προϊόντα είναι νόμιμα. Ποιος μίλησε για οποία δηποτε παρανομία,; φυσικά και δε μου αρέσει να με κοροϊδεύουν, αλλά βρίσκω μεγάλη διαφορά στα δύο προϊόντα. Κ νομίζω ότι εκεί είναι η κοροϊδία.
Το κατάστημα δέχεται κανονικά κάρτες πληρωμής. Δε βρίσκω λοιπόν που είναι η παρανομία ; εκτός και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω κ γι αυτό τα λες αυτά. Αν είναι κάτι τέτοιο καλό θα ήταν να το πεις ; η στείλε πμ.
Θανο, δεν ανοίγω το λινκ με αυτον στο f/b.
Ο dimis έγραφε ότι έχει μόνο κινητό τηλέφωνο, ούτε καν διεύθυνση .
Έχω δει πολλούς πάντως που χρησιμοποιούν τα μεσα του διαδικτύου για να εμφανίσουν νομιμοφανείς επιχειρήσεις που πωλούν προϊόντα σε εξευτελιστικές τιμές.
Αυτό από μονο του κανει την πιθανότητα παρανομίας πάρα πολυ μεγαλη.
Μη νομίζεις οτι αυτός που πουλάει τόσο φτηνά απλα δουλεύει με μικρό κέρδος. Το πιθανότερο ειναι οτι γλυτώνει πολλά απο τα υποχρεωτικά εξοδα για νόμιμη λειτουργία.

Το οτι παρουσιάζει κάποιος ένα εικονικό κατάστημα δε λέει τίποτα. Το οτι παίρνει κάρτες δε λέει τίποτα (συνδεεις e-pos υπηρεσία με λογαριασμό στα κευμαν, στη Βουλγαρία, στη Βόρεια Κορέα) , το οτι μπορεί να σου δώσει και νομιμοφανη αποδειξη απο ταμειακή μη δηλωμένη παλι δε σε εξασφαλίζει.

Αν αντι για 700 δώσεις 300 και πάρεις κατι χαλασμένο ή χωρίς εγγύηση, δεν κέρδισες 400...έχασες και τα 300.

Αν σκεφτείς δε οτι ολα αυτα καποια στιγμή γυρνάνε μπούμερανγκ και σε εσένα τότε οτι και να πάρεις ετσι ειναι χαμένα λεφτά.

Αυτό το βλέπω να γίνεται σε ολο και περισσότερα πράγματα στην κοινωνία και μετά απορούμε που ολα πάνε κατά διαόλου.

Θα μου πεις να τους ελέγχουν με κρατικούς μηχανισμούς.
Δίκαιο έχεις. Όμως έχοντας και κοινή λογική μπορεί ο καθένας να κάνει καλύτερα τις επιλογές του και στην τελική δε χρειάζεται να αγοράσουμε τα παντα με οτι τρόπο να ναι.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.