Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-02-11, 12:53
Το avatar του χρήστη makon
makon Ο χρήστης makon δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Μηνύματα: 29
makon is on a distinguished road
Αεροτομη

Καταρχην ηθελα να ρωτησω αν εχει βαλει κανεις την αεροτομη της ζνιτσερ!Η τιμη ειναι χτυπος αλλα παρ ολα αυτα την πηρα!Την πηγα ομως στην ΒΜW κ μου ειπαν οτι θα βαλουν μια "ταινια" διπλης οψεος που εχει βγαλει η BMW αποκλειστηκα για αεροτομες αλλα λογω μικρης επιφανειας(που πιανει η αεροτομη) υπαρχει περιπτωση να μου φυγει...Γνωριζει κανεις τπτ για αυτο το θεμα?Για ποσα χλμ μιλανε οταν λενε οτι θα μου φυγει Κ ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να μου φυγει?Πειτε κ μια γνωμη για την αεροτομη αν θελετe:

http://www.ac-schnitzer.de/index.php...896c855833d50e

Ευχαριστω πολυ!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 11-02-11 στις 14:05 Αιτία: διόρθωση link
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-02-11, 15:58
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Αεροτομη εχω βαλει εγω αλλα οχι της Schnitzer αλλα αυτη που βαζει η BMW, την απλη πλαστικη οχι την πιο μικρη carbon που παλι δινει η BMW (BMW Performance).
Την ειχα τοποθετησει σε αντιπροσωπεια στη Γερμανια το 2005. Μετα απο καποια χρονια ξεκολλησε κι αρχισε να κοπαναει. Προσπαθησα να την κολλησω μονος μου με ισχυρες κολλες αλλα τιποτα. Στο τελος το πηγα τ αμαξι σε φανοποιο, την εβγαλε εντελως, εβγαλε τις ταινιες που ειχαν βαλει οι Γερμανοι κι εβαλε μια ειδικη κολλα που πλεον βαζει η BMW την Betalink. Απο τοτε η αεροτομη μπετο, νταμαρι δεν ξανακουνησε.
Βασικα αυτοι που σου ειπαν για ταινιες ειναι λιγο παρωχημενοι μη πω ασχετοι,η BMW δε βαζει πλεον ταινιες διπλης οψεως για να κολλαει τετοια εξαρτηματα αλλα κολλαει με την κολλα που προανεφερα. Θα σου προτεινα ν αλλαξεις συνεργειο.
Επισης ηθελα να ρωτησω ποσο σου κοστισε η αεροτομη γιατι να σου πω την αληθεια προτιμω την BMW Performance που εχει παρομοιο σχημα ειναι αληθινο carbon και για μενα πιο καλαισθητη.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 11-02-11, 16:22
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
φίλος μου που ήτανε η δουλειά του τέτοια έβαζε αυτή τη κόλλα http://www.google.gr/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=524

το μόνο πρόβλημα ήταν εάν χρειαζόταν να βγάλεις την αεροτομή,δεν έβγαινε με τίποτα.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 11-02-11, 16:25
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
μπορείς να πάς σε έναν παρμπριζά κ να του ζητήσεις να στην κολλήσει αυτός...κανα 20άρικο θα σου πάρει κ θα κάνει κ σωστή δουλειά....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 11-02-11, 17:53
Το avatar του χρήστη makon
makon Ο χρήστης makon δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Μηνύματα: 29
makon is on a distinguished road
320 την πηρα την αεροτομη!Υπαρχει περιπτωση να βαλουν την ταινια διπλης οψεως και να βαλουν κ κολα?μου ειπαν οτι υπαρχει και κολα αλλα κανει 85 ευρο κ προτιμισα ταινια ποθα κανει 15...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-02-11, 17:56
Το avatar του χρήστη makon
makon Ο χρήστης makon δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Μηνύματα: 29
makon is on a distinguished road
Σε παρμπριζα μου προτεινε να παω κ το καταστημα που την παραγκειλα αλλα ειπα να παω στην BMW να κανω πιο σωστη δουλεια αν κ δεν το βλεπω...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-02-11, 17:58
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Μου φαινεται πολυ ακριβη η τιμη της κολλας που σου ειπαν αν θες μπορω να σου προτεινω το συνεργειο που πηγα εγω και μου εκαναν δουλεια με τη δικη μου αεροτομη με πολυ χαμηλο κοστος. Οι ταινιες ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα σου ξεκολλησουν.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 11-02-11, 18:14
Το avatar του χρήστη makon
makon Ο χρήστης makon δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Μηνύματα: 29
makon is on a distinguished road
Ναι ειναι για αυτο την απεριψα..Το προβλημα ειναι οτι ειμαι απο Ηρακλειο κρητης οποτε λιγο δυσκολο να μου προτεινεις συνεργειο..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 11-02-11, 18:21
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Οκ καταλαβα. Παντως αν δε σου κανει κοπος ρωτα και στην αντιπροσωπεια των Χανιων, ονομα δε γραφω μη φανει διαφημιση. Εκει οταν εμενα κι εγω Κρητη με ειχαν εξυπηρετησει και για δουλειες φανοποιειου και με μαλιστα πολυ χαμηλο κοστος. Για περισσοτερες πληροφοριες πες μου να σου στειλω πμ.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 11-02-11, 18:24
Το avatar του χρήστη makon
makon Ο χρήστης makon δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Μηνύματα: 29
makon is on a distinguished road
Οκ θα περασω κ απο κει μια βολτα αλλα μαλλον σε φανοποιο θα καταληξω!ευχαριστω παντως!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.