Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 30-11-06, 14:43
xxx3 Ο χρήστης xxx3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-12-2005
Μηνύματα: 12
xxx3 is on a distinguished road
ευχαριστω για τις απαντησεις,αλλα ετσι πως το βλεπω τα πετρελαιοκινητα δεν μπορουν να κυκλοφορουν στην πολη λογω μαμακισμενης νομοθεσιας,δεν μπορουν να βρουν καλο καυσιμο στην εθνικη, ΠΟΥ να τα παμε;
παντως μαλλον πρεπει να προσεχουμε πολυ...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 30-11-06, 15:04
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
φιλε μου γεια σου, ειχα και εχω τα ιδια προβληματα στο 316ci 2004 μοντελο το face lift. Δηλαδή κατα καιρουςς τυο στροφομετρο παιζει απο 1000 εψς 2000 στροφεσ, ενω και η οθονη καποιεσ φορεσ χανεται σχεδον ολη.Αυτο μπορει να συμβει απο ποιοτητα βενζινης οχι παντα μονο αλλα και οταν το αυτοκινητο ειναι κρυο οταν βαζεισ μπροστα(ισως και να το εχεισ δει) αλλα και οταν το ρεζερβουαρ σου ειναι με κοκκινο λαμαπακι.ΠΑντως μην ανησυχεις δεν ειναι κατι σοβαρο, σε καταλαβαινω λογω νεου μοντελου..
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 30-11-06, 15:05
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
φιλε μου γεια σου, ειχα και εχω τα ιδια προβληματα στο 316ci 2004 μοντελο το face lift. Δηλαδή κατα καιρους το στροφομετρο παιζει απο 1000 εως 2000 στροφεσ, ενω και η οθονη καποιεσ φορεσ χανεται σχεδον ολη.Αυτο μπορει να συμβει απο ποιοτητα βενζινης οχι παντα μονο αλλα και οταν το αυτοκινητο ειναι κρυο οταν βαζεισ μπροστα(ισως και να το εχεισ δει) αλλα και οταν το ρεζερβουαρ σου ειναι με κοκκινο λαμαπακι.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 30-11-06, 22:00
xxx3 Ο χρήστης xxx3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-12-2005
Μηνύματα: 12
xxx3 is on a distinguished road
ισως εχεις δικιο για το κρυο ή ισως και υγρασια.τωρα για το λαμπακι οταν μου συνεβει ειχα μισο ρεζερβουαρ πετρελαιο,οποτε δεν ξερω.μπορει και αυτο.παιδια ειλικρινα ευχαριστω για το ενδιαφερον...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 11-12-09, 13:34
jimmy-x3-2.0d Ο χρήστης jimmy-x3-2.0d δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-10-2009
Μηνύματα: 19
jimmy-x3-2.0d is on a distinguished road
υπαρχει τροπος να τους κυνηγησεις παιδια εγω εχω ενα χ3 2.0d βαζω φυσικα απο ενα συγκεκριμενο πρατηριο.οσο για τα αλλα πρατηρια αυτο που κανω και τους τρελενω ειναι να τους ζηταω αποδειξη και μωλις με ακουν τους γυριζουν τα μυαλα.αλλα ειναι καλυτερα να γυρισουν τα μυαλα του βενζινα παρα τα δικα μου αν χαλασει η τρομπα.και αυτο γιατι με την αποδειξη εισαι κατοχυρωμενος οτι εβαλεσ απο το συγκεκριμενο πρατηριο για να μη μας λεει μετα μα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:28.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.