Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 27-09-12, 23:46
trabakoulas Ο χρήστης trabakoulas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 22-09-2012
Μηνύματα: 61
trabakoulas is on a distinguished road
Φιλε μου δεν ηθελα κανενας να μου "χαιδεψει" τα αυτια, αλλα ομως ουτε και να τα τραβηξει. Μπορει εδω να ειμαι νεο μελος αλλα με τα αυτοκινητα τραβιεμαι πολλα χρονια και εχω δει πραγματα που πολλοι δεν θα δουν ουτε στον υπνο τους, οσο εγωιστικο και αν ακουγετε αυτο.

Anyway το ξερω πως αν δε παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει, και πραγματικα δεν θελω να δωσω ΚΑΜΙΑ απολυτως συνεχεια στο ολο ζητημα.

Μπορει οντως το forum να ειναι καλο δεν εχω κανενα λογο να το αμφησβητισω αυτο, ομως η πρωτη εικονα και γευση που παιρνεις, μετραει πολυ και αυτο ισχυει παντου και παντα.

Δεν θελω να δωσω καμμια συνεχεια λοιπον, αλλα ουτε να κανω και διαλογο.

Επαναλαμβανω πως ευχαριστω οσο παιδια προσφερθηκαν κι ενδιαφερθηκαν να βοηθησουν!
To topic δεν εχει κανενα νοημα υπαρξης πλεον, τις πληροφοριες που ηθελα με τον ενα τροπο ή τον αλλο τις εχω, οποτε ειτε ας κλειδωθει ειτε ας διαγραφει και εντελως.

Ευχαριστω
  #42  
Παλιά 28-09-12, 00:09
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
Anyway το ξερω πως αν δε παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει, και πραγματικα δεν θελω να δωσω ΚΑΜΙΑ απολυτως συνεχεια στο ολο ζητημα.

Μπορει οντως το forum να ειναι καλο δεν εχω κανενα λογο να το αμφησβητισω αυτο, ομως η πρωτη εικονα και γευση που παιρνεις, μετραει πολυ και αυτο ισχυει παντου και παντα.
Κανένας δεν παινεύει το σπίτι. Αυτά που γράφτηκαν εδώ, έγιναν copy-paste σε άλλα φόρουμ
και οι γνώσεις απο εδώ έχουν περάσει αντεγραμμένες αλλού..
Μεγάλος είσαι, έμπειρος είσαι, επιλογές μπορείς να κάνεις.
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους.
Αυτό που θές γίνεται με τον σωστό και με τον λάθος τρόπο.
Ο σωστός σε πικραίνει, ο λάθος σε γλυκαίνει..
Η τελική ιδέα που δίνεις, είναι πως το τόπικ έπαψε να έχει σημασία, απο τη στιγμή που
σβήστηκε η αγγελία σου.
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
  #43  
Παλιά 28-09-12, 00:23
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου δεν ηθελα κανενας να μου "χαιδεψει" τα αυτια, αλλα ομως ουτε και να τα τραβηξει. Μπορει εδω να ειμαι νεο μελος αλλα με τα αυτοκινητα τραβιεμαι πολλα χρονια και εχω δει πραγματα που πολλοι δεν θα δουν ουτε στον υπνο τους, οσο εγωιστικο και αν ακουγετε αυτο.
Το ίδιο ισχύει και για άλλους κύριε τραμπάκουλα....πίστεψε με, το ότι έφτιαξες τούμπανο κοντράδικο αυτοκίνητο και πέρασες ώρες σε συνεργεία ξοδεύοντας τα χρήματα σου, και συμμετέχοντας σε κόντρες, δε σημαίνει αυτόματα ότι είδες πιο πολλά από άλλους που δεν τους ξέρεις καν...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
Anyway το ξερω πως αν δε παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει, και πραγματικα δεν θελω να δωσω ΚΑΜΙΑ απολυτως συνεχεια στο ολο ζητημα.

Μπορει οντως το forum να ειναι καλο δεν εχω κανενα λογο να το αμφησβητισω αυτο, ομως η πρωτη εικονα και γευση που παιρνεις, μετραει πολυ και αυτο ισχυει παντου και παντα.

Δεν θελω να δωσω καμμια συνεχεια λοιπον, αλλα ουτε να κανω και διαλογο.
Δίνεις συνέχεια όμως και ταυτόχρονα μας λές και οτι η πρώτη εικόνα (που ήταν προτροπές αγνώστων πλην με ενδιαφέρον δε, να προσέξεις ΜΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΤΑ χρήματα σου σε λάθος επιλογές που αρχικά μοιάζουν ''ουάου'') ήταν ''μάπα''.
Επίσης, το φόρουμ δεν είναι ακριβώς το σπίτι μας. Μια χαρά έχουμε και αντιδικίες ακόμα και μεταξύ της ομάδας moderation Ούτε υποστηρίζουμε χωρίς λόγο ο ένας τον άλλο....παιδιάστικη άποψη χωρίς πραγματική βάση από κάποιον που μπήκε για ΜΙΑ ΜΕΡΑ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
Επαναλαμβανω πως ευχαριστω οσο παιδια προσφερθηκαν κι ενδιαφερθηκαν να βοηθησουν!
To topic δεν εχει κανενα νοημα υπαρξης πλεον, τις πληροφοριες που ηθελα με τον ενα τροπο ή τον αλλο τις εχω, οποτε ειτε ας κλειδωθει ειτε ας διαγραφει και εντελως.

Ευχαριστω
Πραγματικά, σβήστηκε η αγγελία σου, πήρες τις γνώμες για προσοχή από εδώ (που φανερά καταδίκασες, πλήν όμως είναι στο μυαλό σου πλέον), πήρες και άλλες γνώμες από αλλού (λυπάμαι δε συμμετέχω αλλού για να ξέρω τι σε συμβούλευσαν) και να κλειδωθεί το θρεντ, να είμαστε καλά, ώρα καλή σε μας κλπ...εσύ βρήκες καλύτερα...

Το θρεντ θα κλειδωθεί εδώ.

Καλή τύχη σε ότι κάνεις...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 28-09-12 στις 00:25
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.