Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #161  
Παλιά 20-03-16, 18:31
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Μετά απο 15 σελίδες κατάλαβα τα πάντα...εντάξει υπήρξαν στιγμές που είπαμε πράγματα που μας πείραξαν αλλα εντάξει ξέρω πως δεν τα λέτε κακοπροαίρετα όπως και γω ίσως να είπα πράγματα που δεν έπρεπε αλλα πάνω στο άγχος στις στεναχώριες και γενικότερα στην καθημερινότητα που ζούμε κανεις δεν ξέρει τι σταυρο κουβαλάει ο άλλος...Δεν χρειάζεται να πούμε αλλα...θα προσπαθήσω να βρω ένα e92 τίμιο σωστό που να πληροί τα θελω μου...και οταν το αγοράσω θα σας στείλω φωτό να χαρείτε και σεις μαζί μου...Σας ευχαριστώ και παλι όλους
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 20-03-16, 18:49
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsalin Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα μεταχειρισμένα είναι λαχείο έτσι και αλλιώς...
Λαχείο είναι η αγορά του αυτοκινήτου συγκεκριμένου κατασκευαστή έτσι και αλλιώς. .
Πόσοι έχουν αγοράσει ολοκαίνουριο αυτοκίνητο που τους έστελνε με οδική βοήθεια στην αντιπροσωπία;
Και πόσοι ξεφορτωθηκαν το κουστουμακι οσο οσο μολις τελειωσε η εγγύηση;
Ο κανόνας "το δικό μου ολοιδιο με του διπλανου είναι καλύτερο επειδή είναι δικό μου" ισχύει μόνο για τον ιδιοκτήτη.
Μια προβληματική σειρά αυτοκινήτων χαρακτηριζεται προβληματική γιατί καποια εξαρτήματα είναι εκ της κατασκευής εσφαλμενα.. σε όλους. . Σε κάποιον βγαίνει αργά και σε κάποιον γρήγορα. .
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 20-03-16, 21:32
Το avatar του χρήστη tsalin
tsalin Ο χρήστης tsalin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-01-2008
Μηνύματα: 274
tsalin will become famous soon enoughtsalin will become famous soon enough
Δεν θα διαφωνίσω, αλλά με τη λογική σου παίρνεις ποδήλατο... ή Γιαπωνέζικο -που ούτε αυτά είναι όπως ήταν...-. Πάντως έχοντας πλέον ένα αυτοκίνητο κοντά 15 ετών, έχω εκτιμήσει την εποχή των leasing που άλλαζα ανά 4ετία, και ας μην ήταν BMW. Από την άλλη βλέπω το S60 στα 24Κ και πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί να πάρεις κανείς ένα αμφίβολο μεταχειρισμένο... Εντάξει δεν θα είναι ποτέ BMW, αλλά είναι υπερεπαρκές για το 90% των χρηστών του... χώρια που το πουλάς στην ξεφτίλα 15Κ στο τέλος της 4ετίας με ότι αυτό συνεπάγεται...

Νομίζω πάντως ότι σε γενικές γραμμές οι E9X με τους Diesel κινητήρες δεν έχουν τα θέματα που είχαν οι μικροί βενζινοκινητήρες. Από την άλλη βέβαια έχουν κυκλοφορήσει τόσα λίγα στην Ελλάδα οπότε δεν μπορείς να έχεις και επαρκές δείγμα, ότι διαβάζουμε σε φόρα στο internet....
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 27-03-16, 18:48
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Καλησπέρα παιδιά...μετά απο πολύ έλεγχο ακόμα και σε αμάξια στη Γερμανία δεν βρήκα κάποιο e92 που να μου αρέσει...Και μετά απο πολύ σκέψη κατέληξα στο να πάρω καλύτερα ένα 118d f21 σχετικά καινούργιο παρά κάποιο e92 7ετιας....το αμάξι ειναι στο premium selection στο Μόναχο και μέσα στη βδομάδα θα πάει γνωστός μου να το δει...Λεει επίσης οτι έχει και 24μηνες εγγύηση...Συγνώμη για την αναστάτωση περί e92
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 27-03-16, 23:47
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Άσχετη κατηγορία το coupe με το hatchback
Μην ζητάς συγγνώμη, ήταν κάτι που όλοι μας πιστεύω περιμέναμε...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 28-03-16, 11:32
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα παιδιά...μετά απο πολύ έλεγχο ακόμα και σε αμάξια στη Γερμανία δεν βρήκα κάποιο e92 που να μου αρέσει...Και μετά απο πολύ σκέψη κατέληξα στο να πάρω καλύτερα ένα 118d f21 σχετικά καινούργιο παρά κάποιο e92 7ετιας....το αμάξι ειναι στο premium selection στο Μόναχο και μέσα στη βδομάδα θα πάει γνωστός μου να το δει...Λεει επίσης οτι έχει και 24μηνες εγγύηση...Συγνώμη για την αναστάτωση περί e92
Νομίζω οτι κινείσαι σε σωστά βήματα..
Και μη ζητάς συγγνώμη για καμία αναστάτωση..
Όποιος αγόρασε γουρούνι στο σακί, κατέληξε με ένα γουρούνι στο σακί...
Και μην βιαστείς να αγοράσεις τον άσσο ακόμα και άριστο αν είναι..
Πρώτα θα πάς σε ένα μαγαζί στην περιοχή σου, να δείς τους χώρους του αυτοκινήτου,
και μετά να το αγοράσεις..
ΔΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ, και μην κάνεις υποχωρήσεις, γιατί αν δε σε καλύπτει, δε θα σε καλύψει ποτέ..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.