Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1811  
Παλιά 16-02-13, 12:11
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Δεν θέλω να υποστηρίξω κανέναν …. Αλλά ώρες ώρες ξυπνάτε στραβά και κράζετε όποιον βρείτε μπροστά σας μερικοί μερικοί ….
Κι εγώ μπορώ να ποστάρω ένα mini τύπου Mr Bean κι αν τολμήσει κανείς να το σχολιάσει να τον στολίσω με διάφορα μόνο και μόνο επειδή είναι φίλου μου ή γνωστού μου ή απλά το ξέρω το αμάξι …..
Υπάρχει καλύτερος τρόπος νομίζω από το να πάρω τον άλλον απ τα μούτρα ……
Τα λέω γενικά για να μην παρεξηγηθώ ….
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #1812  
Παλιά 16-02-13, 12:36
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θέλω να υποστηρίξω κανέναν …. Αλλά ώρες ώρες ξυπνάτε στραβά και κράζετε όποιον βρείτε μπροστά σας μερικοί μερικοί ….
Κι εγώ μπορώ να ποστάρω ένα mini τύπου Mr Bean κι αν τολμήσει κανείς να το σχολιάσει να τον στολίσω με διάφορα μόνο και μόνο επειδή είναι φίλου μου ή γνωστού μου ή απλά το ξέρω το αμάξι …..
Υπάρχει καλύτερος τρόπος νομίζω από το να πάρω τον άλλον απ τα μούτρα ……
Τα λέω γενικά για να μην παρεξηγηθώ ….


δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο....ο ανθρωπος ειχε 14 μυνηματα και μπηκε μεσα με το να κραξει μια αγγελια επειδη και αυτος παρακολουθει οπως λεει.με 14 μηνυματα και να κραζεις στην ψυχρα οχι γτ το αμαξι το ξερουν καποιοι αλλα γτ δεν σου αρεσει η αγγελια που στην τελικη και να μην τον ξερεις φαινεται ελικρινεις σε σχεση με αλλους , δεν ειναι και ωραιο.δεν το παιζω αλανθαστος .
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #1813  
Παλιά 16-02-13, 12:37
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Το δικό μου σχόλιο δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα.

Το θρέντ έχει καταντήσει δημοσίευση αγγελιών και όχι συζήτησης για Μ3 Ε46.

Εντωμεταξύ, αναρτώνται αγγελίες ως εξής:

1) Αυτό είναι καλό? (ναι καλό είναι πάρτο ή όχι έχει τρακάρει 82 φορές)...
2) Κοιτάξτε ένα ωραίο (από κάποιον που πιθανώς το πουλάει και βρήκε ευκαιρία να παρακάμψει τις αγγελίες).
3) Κοιτάξτε ένα χρέπι ...(και μετά βάζουμε και το δικό μας ωραίο)...
4) Παιδιά αυτό είναι γνωστού, τι λέτε? -Όταν το είχε ο γνωστός ηταν καλό, αλλά μετά από 3 χρόνια και 10 ιδιοκτήτες ποιός ξέρει.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
συγνωμη, αλλα τις τελευταιες 130 σελιδες διαβαζω εκτος απο σχολια, αγγελιες του καρ απο το 2010.

αν πειραξε τοσο το γεγονος οτι εβαλα 2 λινκ και εγω. τι να πω, μπορειτε να τα σβησετε.

ουτε τα αμαξια γνωριζω, ουτε τους ιδιοκτητες, λαθος μου που μιλησα αρχικα.
Ακριβώς αυτό...άπειρες αγγελίες χωρίς λόγο.
Δεν έχει νόημα πια...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #1814  
Παλιά 16-02-13, 12:41
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το δικό μου σχόλιο δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα.

Το θρέντ έχει καταντήσει δημοσίευση αγγελιών και όχι συζήτησης για Μ3 Ε46.

Εντωμεταξύ, αναρτώνται αγγελίες ως εξής:

1) Αυτό είναι καλό? (ναι καλό είναι πάρτο ή όχι έχει τρακάρει 82 φορές)...
2) Κοιτάξτε ένα ωραίο (από κάποιον που πιθανώς το πουλάει και βρήκε ευκαιρία να παρακάμψει τις αγγελίες).
3) Κοιτάξτε ένα χρέπι ...(και μετά βάζουμε και το δικό μας ωραίο)...
4) Παιδιά αυτό είναι γνωστού, τι λέτε? -Όταν το είχε ο γνωστός ηταν καλό, αλλά μετά από 3 χρόνια και 10 ιδιοκτήτες ποιός ξέρει.


Ακριβώς αυτό...άπειρες αγγελίες χωρίς λόγο.
Δεν έχει νόημα πια...




δικιο εχεις σε αυτο που λες αλλα αναποφευκτα και οι αγγελιες απο το car θα γινοντουσαν θεμα καποια στιγμη οταν εκει βλεπεις τα μ3 να κανουν παρελαση. ανουσιο για το θρεντ αλλα με καποια λογικη.
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #1815  
Παλιά 16-02-13, 12:47
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Η έρευνα αγοράς Μ3 ξεκινάει από αγγελίες.

Δε βλέπω κάτι το μεμπτό όταν κάποιος ποστάρει ένα λινκ από το car.gr ώστε να ενημερωθεί και να συλλέξει όσο το δυνατόν περισσότερες απόψεις μπορεί από ένα φόρουμ με γνώστες στο αυτοκίνητο.

Καλό είναι να γίνεται δημόσια συζήτηση και όχι με ΡΜ ώστε να μπορεί κάποιος που δεν εκδηλώνει γραπτό ενδιαφέρον, να ενημερωθεί.

My 0,02...
Απάντηση με παράθεση
  #1816  
Παλιά 16-02-13, 12:57
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Με συγχωρείτε, αλλά αυτό είναι το ''μεγάλο παζάρι για Μ3''.....

__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #1817  
Παλιά 16-02-13, 13:22
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Με συγχωρείτε, αλλά αυτό είναι το ''μεγάλο παζάρι για Μ3''.....
Τη στιγμή που το τόπικ έχει τίτλο "αγορά Μ3", τα αυτοκίνητα έχουν φτάσει τα 80-100Κ κμ, οι καιροί είναι ζόρικοι και οι χρήστες/μελλοντικοί αγοραστές ψάχνουν αναλυτικές πληροφορίες, είναι αναπόφευκτο να μη γίνεται τέτοια συζήτηση.

Το να παραθέτει κάποιος χρήστης λοιπόν λινκ από το car.gr και να ζητάει πληροφορίες είναι λογικό και κανονικά ευπρόσδεκτο γιατί μπορεί να μη γνωρίζει λεπτομέρειες που κάποιος άλλος ξέρει.

Μιλάμε για αυτοκίνητο που έχει συντήρηση πάνω από ένα ταλιράκι το χρόνο...όχι για κανένα Panda και ο πρότερος βίος είναι πολύ σημαντικός νομίζω
Απάντηση με παράθεση
  #1818  
Παλιά 16-02-13, 13:24
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
οι αγγελιες μπορει να βοηθανε αλλα οντως εχει γινει μεγαλο παζαρι χαχχαχ

το θρεντ στην αρχη του ηταν πολυ καλυτερο....
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #1819  
Παλιά 16-02-13, 13:35
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Επιμένω, ότι υπό την αφέλεια του ''ξέρω το αμάξι και ποιός το είχε'' θα δοθούν λάθος συμβουλές.

Επίσης, όταν έχουμε κάποιους κανόνες για αγγελίες, και έχουμε εδώ ελεύθερα 10000 αγγελίες και την ευχέρεια στον καθένα να βάζει και τη δική του, υπάρχει πρόβλημα.

Καταλαβαίνω τη λογική της συζήτησης και της πληροφόρησης, αλλά ειλικρινά πλέον έχει χαθεί κάθε λογική.

Επειδή μιλάμε δε για αυτοκίνητα με συντήρηση πάνω από τάληρο το χρόνο όπως λέμε, και επειδή δεν γίνεται στην πραγματικότητα πλέον συντήρηση σε αυτά τα οχήματα....καλό είναι να καταλαβαίνουμε τι συμβουλές θα δώσουμε και τι συμβουλές θα πάρουμε.


Εγώ χτες βράδυ για παράδειγμα χάζεψα μερικές αγγελίες.
Βλέπω πολύ ωραίο αμάξι με 30000χλμ και ''μαγική κατάσταση'' ή πως το έλεγε...όλες οι φώτο αυτό έδειχναν.
Εκτός του τιμονιού που είχε 70-100.000χλμ....τι συμβουλή να δώσεις και τι να πάρεις?

Απλά ψάχνεις στο καρ, πηγαίνεις από κοντά, σημειώνεις και μετά πας και με έμπειρη βοήθεια για να ξαναδείς-ελέγξεις.

Έτσι και αλλιώς πάνε πια οι εποχές που δεν προλάβαινες και το αμάξι πουλιόταν.


Η πιο σωστή συμβουλή για αγορά Μ3 Ε46 στην Ελλάδα ''Τώρα''....είναι ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ...άστα εκεί που είναι...όποιος παντρέυτηκε παντρεύτηκε.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #1820  
Παλιά 16-02-13, 14:38
motorsport Ο χρήστης motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 04-09-2012
Μηνύματα: 26
motorsport is on a distinguished road
συγνωμη, αλλα αν σε ενα τετοιο θρεντ δεν αναρτωνται αγγελιες, πιο το νοημα υπαρξης του; ρωταω οχι για να δημιουργησω θεμα, αλλα για να καταλαβω και μονο.

σχετικες πληροφοριες για τα μ3 ε46 υπαρχουν σε ενα αλλο θεμα που ετυχε να διαβασω και μαλιστα ειναι με πολλες πληροφοριες, απο ατομα που φαινεται να κατεχουν αρκετες γνωσεις στο αντικειμενο.

που ειναι το κακο να αναρτησει καποιος μια αγγελια για να παρει καποια γνωμη απο καποιον που μπορει να γνωριζει το αμαξι.

λογου χαρη τα 2 που εβαλα πιο πισω, φαινεται να ειναι γνωστα σε κοσμο απο εδω, και απο καποια υπονοουμενα σε διαφορα ποστ, βγαινει το συμπερασμα οτι το ενα ειναι δουλεμενο αγρια σε πιστες, ενω το αλλο ηταν με κομπρεσορ το οποιο δεν φοραει πλεον, μαλον λογο πωλησης.

αυτες δηλαδη δεν ειναι σημαντικες πληροφοριες για καποιον που ψαχνει να αγορασει μ3;

ως το μερος του αρχικου μου σχολιου για το ασημι μ3 που ανεβασα, το διαβαζω και το ξαναδιαβαζω και εχουν δικιο οσοι μου επιτεθηκαν. εκρινα λαθος και μιλησα υποτιμητικα και για το αμαξι και για τον ιδιοκτητη.

φαουλ, απο την στιγμη που δεν γνωριζω. να με συγχωρειτε, οπως το ιδιο και ο ιδιοκτητης του αυτοκινητου.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.