Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #831  
Παλιά 05-09-10, 16:20
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos120i Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως καταλαβαίνεις ότι δεν είναι γνήσιο το συγκεκριμένο από τις φώτο?

Εκτός αν το έχεις δει από κοντά.
Πλάκα σπάς???
ΑΒΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ 300 ΤΗΣ ΒΜW,ΣΠΑΝΙΟ ΚΟΜΑΤΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΣ
Χρώμα χώρου κινητήρα?? Μαυρο..

Υ.Γ. όντως, μοναδικό στην Ελλάδα...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #832  
Παλιά 05-09-10, 16:52
Το avatar του χρήστη M3_GEO
M3_GEO Ο χρήστης M3_GEO δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 81
M3_GEO is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχουμε λοιπον καποιον που θελει να αγορασει εστω παραδειγμα τυχαιο 106 RALLYE 1.3 πρωτο χερι-αβαφτο και εντελως ατρακαριστο.Ξεκιναει λοιπον την ερευνα του και βλεπει οτι το 90% των αυτοκινητων ειναι δυαλυμενα-τρακαρισμενα-16χερια αλλαγμενα-με βελτιωσεις κτλ.Βρισκει εναν λοιπον που εχει ενα τετοιο PEUGEOT απο πρωτο χερι,αβαφτο,απειραχτο εντελως και με 90.000 χλμ πραγματικα την στιγμη που τα υπολοιπα εχουνε τουλαχιστον 200.000χλμ.....βεβαια αυτος ο ανθρωπος ζηταει 4.000 ευρω τη στιγμη που τα περισσοτερα κυμαινονται στα 1500-2000 ευρω.Ενας βλαχος-αχρηστος κτλ θα παρει τηλ και θα του πει ''φιλαρακι αυτα τοσο παιζουνε στα 1500-2000 ευρω''....ο ιδιοκτητης θα του πει ''παρε τα @ρχιδι@ μου'' λογικα και περα απο καθε αμφισβητηση και βεβαια ο ιδιοκτητης εχει γκογκοβια που λενε ενω ο γυφτος-κωλοβλαχος-αφραγκος-μπατιρης κτλ δεν εχει μιας και δεν εχει τα @ΧΙΔΙ@να πει ''φιλε ωραιο το αμαξι σου αλλα δεν το φθανω και θελω να φτιαχτω τσαμπα μαγκας οποτε θα παω σε κατι φθηνοτερο''.

P.S Μην το κανετε μεσανατολικο τις τιμες των Μ3 Ε46,οσο περναει ο καιρος τα ''καλα'' θα κοστιζουν περισσοτερο απ τα σαραβαλα......νομος των γρηγορων αυτοκινητων εδω και πολλα χρονια μιας και οι πιθανοτητες να βρεις καποιο καλο λιγοστευουν λογω του ας πουμε ''αυτοσκοπου τους''.Ο θεος με βοηθησε και εχω αλλαξει πολλα και ολα γρηγορα αυτοκινητα.....ουτε μια φορα δεν υπηρξε εξαιρεση σε αυτο που λεω παραπανω.
+10000000000000000000
δεν ειναι τυχαιο που τα m3 με 24000 και 25000 πουλιουνται κανενα χρονο. επειδη και εγω πουλαω το μ3 μου τον τελευταιο καιρο εχω ακουσει ενα καρο μαλακιες με παιρνει ο καθε πονηρος και μου λεει 25000 παιζουνε ηθελα να ηξερα αφου βλεπει την τιμη γιατι με παιρνει? ας παει να παρει το σωβρακο με 25000
Απάντηση με παράθεση
  #833  
Παλιά 05-09-10, 20:05
Το avatar του χρήστη ninjas
ninjas Ο χρήστης ninjas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-02-2005
Μηνύματα: 54
ninjas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλάκα σπάς???
ΑΒΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ 300 ΤΗΣ ΒΜW,ΣΠΑΝΙΟ ΚΟΜΑΤΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΣ
Χρώμα χώρου κινητήρα?? Μαυρο..

Υ.Γ. όντως, μοναδικό στην Ελλάδα...
σωστος ο παιχτης.
Απάντηση με παράθεση
  #834  
Παλιά 05-09-10, 21:07
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Aφου το λεει ρε παιδια...το χρωμα ειναι το γνησιο (Ν.300) της bmw...θα μπορουσε να ειναι το ασπρο της χιουνταϊ...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #835  
Παλιά 05-09-10, 23:47
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχουμε λοιπον καποιον που θελει να αγορασει εστω παραδειγμα τυχαιο 106 RALLYE 1.3 πρωτο χερι-αβαφτο και εντελως ατρακαριστο.Ξεκιναει λοιπον την ερευνα του και βλεπει οτι το 90% των αυτοκινητων ειναι δυαλυμενα-τρακαρισμενα-16χερια αλλαγμενα-με βελτιωσεις κτλ.Βρισκει εναν λοιπον που εχει ενα τετοιο PEUGEOT απο πρωτο χερι,αβαφτο,απειραχτο εντελως και με 90.000 χλμ πραγματικα την στιγμη που τα υπολοιπα εχουνε τουλαχιστον 200.000χλμ.....βεβαια αυτος ο ανθρωπος ζηταει 4.000 ευρω τη στιγμη που τα περισσοτερα κυμαινονται στα 1500-2000 ευρω.Ενας βλαχος-αχρηστος κτλ θα παρει τηλ και θα του πει ''φιλαρακι αυτα τοσο παιζουνε στα 1500-2000 ευρω''....ο ιδιοκτητης θα του πει ''παρε τα @ρχιδι@ μου'' λογικα και περα απο καθε αμφισβητηση και βεβαια ο ιδιοκτητης εχει γκογκοβια που λενε ενω ο γυφτος-κωλοβλαχος-αφραγκος-μπατιρης κτλ δεν εχει μιας και δεν εχει τα @ΧΙΔΙ@να πει ''φιλε ωραιο το αμαξι σου αλλα δεν το φθανω και θελω να φτιαχτω τσαμπα μαγκας οποτε θα παω σε κατι φθηνοτερο''.

P.S Μην το κανετε μεσανατολικο τις τιμες των Μ3 Ε46,οσο περναει ο καιρος τα ''καλα'' θα κοστιζουν περισσοτερο απ τα σαραβαλα......νομος των γρηγορων αυτοκινητων εδω και πολλα χρονια μιας και οι πιθανοτητες να βρεις καποιο καλο λιγοστευουν λογω του ας πουμε ''αυτοσκοπου τους''.Ο θεος με βοηθησε και εχω αλλαξει πολλα και ολα γρηγορα αυτοκινητα.....ουτε μια φορα δεν υπηρξε εξαιρεση σε αυτο που λεω παραπανω.
Πολύ σωστός!
Άλλωστε ήδη οι έμποροι στέλνουν τα μεγάλου κυβισμού αυτοκίνητα για πούλημα στο εξωτερικό αφού εδώ ή μένουν απούλητα ή οι τιμές είναι ξευτίλα. Εάν η οικονομία και η ψυχολογία του κοινού δεν αλλάξει τα επόμενα χρόνια τα m3 που θα μείνουν θα είναι λίγα και τα καλά ακόμη λιγότερα...
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #836  
Παλιά 06-09-10, 01:23
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Για πες μου ρε ''μαγκα'' τι θα παρω ακριβως?????
Κοιτα, δεν σε ξερω οποτε προσωπικα μαζι σου δεν γινεται να εχω σωστα? Οποτε οτι λεω εχει να κανει με αυτα που γραφεις. Και φυσικα οταν εγραψα οτι εγραψα σαν παραδειγμα, ουτε που θυμομουν αν ησουν εσυ αυτος που το εγραφε, οπως δεν θυμαμαι κ τωρα αλλα υποθετω απο την αντιδραση σου.

Παμε λοιπον. Απο την μια λες "τιμη ταδε ακατεβατη χωρις παζαρια τελικη" κλπ, απο την αλλη λες οτι βιαζεσαι να πουλησεις για να αγορασεις αλλο. Αυτα τα δυο ΔΕΝ συμβαδιζουν. Εξ'ου κ το σχολιο μου. Τωρα αν θες ντε κ καλα να σου πω τι θα παρεις...

Προσεξε, μακαρι να καταφερεις αυτο που θες. Δεν εχω τιποτα μαζι σου. Αλλα το σεναριο που κυνηγας, ειναι δυσκολο. Δεν μπορεις απο την μια να εχεις απαιτησεις κ απο την αλλη να λες οτι βιαζεσαι να πουλησεις, αν δεν το καταλαβαινεις αυτο τοτε παω πασσο. Κ το "να μην πω τι θα παρει" ειναι μια εκφραση, χαλαρωσε λιγακι γιατι κυκλοφορουν κ εγκεφαλικα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kacey : 06-09-10 στις 01:29
Απάντηση με παράθεση
  #837  
Παλιά 06-09-10, 01:29
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλάκα σπάς???
ΑΒΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ 300 ΤΗΣ ΒΜW,ΣΠΑΝΙΟ ΚΟΜΑΤΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΣ
Χρώμα χώρου κινητήρα?? Μαυρο..

Υ.Γ. όντως, μοναδικό στην Ελλάδα...
Δεν καταλαβα, που ειναι η ενσταση? Στο κωδικο (δεν γνωριζω)?

Γιατι για το χρωμα του χωρου του κινητηρα μαλλον σωστα ειναι μαυρο, οπως στα ασημι αυτοκινητα αν θυμαμαι καλα ειναι ασπρο:

http://i.ebayimg.com/09/!!suy1l!EG0~$%28KGrHqIOKnME%295TBJzTgBMe2Tw%29Qrw~ ~_19.JPG

(ασπρη Μ3 Ε46 απο το mobile.de).
Απάντηση με παράθεση
  #838  
Παλιά 06-09-10, 08:59
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Post ....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kacey Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα, δεν σε ξερω οποτε προσωπικα μαζι σου δεν γινεται να εχω σωστα? Οποτε οτι λεω εχει να κανει με αυτα που γραφεις. Και φυσικα οταν εγραψα οτι εγραψα σαν παραδειγμα, ουτε που θυμομουν αν ησουν εσυ αυτος που το εγραφε, οπως δεν θυμαμαι κ τωρα αλλα υποθετω απο την αντιδραση σου.

Παμε λοιπον. Απο την μια λες "τιμη ταδε ακατεβατη χωρις παζαρια τελικη" κλπ, απο την αλλη λες οτι βιαζεσαι να πουλησεις για να αγορασεις αλλο. Αυτα τα δυο ΔΕΝ συμβαδιζουν. Εξ'ου κ το σχολιο μου. Τωρα αν θες ντε κ καλα να σου πω τι θα παρεις...

Προσεξε, μακαρι να καταφερεις αυτο που θες. Δεν εχω τιποτα μαζι σου. Αλλα το σεναριο που κυνηγας, ειναι δυσκολο. Δεν μπορεις απο την μια να εχεις απαιτησεις κ απο την αλλη να λες οτι βιαζεσαι να πουλησεις, αν δεν το καταλαβαινεις αυτο τοτε παω πασσο. Κ το "να μην πω τι θα παρει" ειναι μια εκφραση, χαλαρωσε λιγακι γιατι κυκλοφορουν κ εγκεφαλικα...
Aν διαβαζες και δεν ''κοιταγες απλα'' στο φορουμ θα καταλαβαινες τι εχω γραψει.....μολις λοιπον εμφανιστηκε Μ3 Ε30 οπως το ηθελα εκανα κινηση να δωσω χαμηλα το αμαξι μου για να παρω το αλλο.Οταν ομως το Μ3 Ε30 μου ηρθε με γερμανικες πινακιδες στο ραντεβου ενω 1 χρονο το εβλεπα στα μερη μου με ελληνικες καταλαβα οτι δεν προκειται να το αγορασω οποτε συνεχισα να πουλαω το αμαξι μου στην κανονικη του τιμη.Αυτο που αλλοι λενε ''προσφορα'' στα λογια το εκανα εγω πραγματικα και χωρις κοροιδιες.Οταν ομως επαψα να καιγομαι την τιμη την εβαλα εκει που ηταν και πριν.Ισως απο τους ελαχιστους που εννοουν αυτα που λενε.....τωρα τα περι ''χαλαρωσε λιγακι'' αστα καλυτερα.....δεν χαμπαριαζω και πολλα-πολλα γενικως.......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #839  
Παλιά 06-09-10, 11:01
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kacey Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν καταλαβα, που ειναι η ενσταση? Στο κωδικο (δεν γνωριζω)?

Γιατι για το χρωμα του χωρου του κινητηρα μαλλον σωστα ειναι μαυρο, οπως στα ασημι αυτοκινητα αν θυμαμαι καλα ειναι ασπρο:

http://i.ebayimg.com/09/!!suy1l!EG0~$%28KGrHqIOKnME%295TBJzTgBMe2Tw%29Qrw~ ~_19.JPG

(ασπρη Μ3 Ε46 απο το mobile.de).
Ναι για το χρώμα είναι η ενσταση, όχι για τον κωδικό..
Μπάνιο τα κάνουν τα αυτοκίνητα. Δεν είναι δυνατόν να έχει άλλο χρώμα μέσα και άλλο έξω.
Το άσπρο, εάν το γδύσεις εντελώς, είναι ασπρο παντου. Μηχανή πορτ μπαγκαζ, πάτωμα,
μέσα στον ουρανό..
Σε καμία περίπτωση δεν έχει άλλο χρώμα μέσα και άλλο έξω..
Δες και 2 γνήσια στις εικόνες.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg silver m3.jpg (55,1 KB, 61 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg white.jpg (103,4 KB, 63 εμφανίσεις)
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #840  
Παλιά 06-09-10, 12:04
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
ναι ρε παιδιά έλεος!!!άσπρο αμάξι με μαύρους θόλους!!!
χώρια που απο μέσα είναι σκατέ ολέ τα δέρματα του...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:28.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.