Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 18-05-05, 10:10
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
εγω εμπαινα σταθερα με 150 χωρις να πατησω καθολου φρενο ή να αφησω καπου το γκαζι,και εμπαινα τρενο.
Ta 150 ta 8ewreis polla file Geo?
Santo gia pes mas...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-05-05, 12:09
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Ta 150 ta 8ewreis polla file Geo?
Santo gia pes mas...
Mε 4 ατομα μεσα φιλε Αλεξ,και δη τα 2 κοπελιες,εγω δεν κανω τρελλα πραγματα.Τουλαχιστον με 150 χλμ,δεν καταλαβαν τιποτα και δεν γκαριζαν.Παντως σε θυμηθηκα Αλεξ γιατι και γω αριστερη λωριδα κρατουσα σε ολη τη διαδρομη
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 18-05-05, 12:28
santo Ο χρήστης santo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-09-2004
Μηνύματα: 1.691
santo has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Mε 4 ατομα μεσα φιλε Αλεξ,και δη τα 2 κοπελιες,εγω δεν κανω τρελλα πραγματα.Τουλαχιστον με 150 χλμ,δεν καταλαβαν τιποτα και δεν γκαριζαν.Παντως σε θυμηθηκα Αλεξ γιατι και γω αριστερη λωριδα κρατουσα σε ολη τη διαδρομη
Φίλε geo.. ο φίλος μας ο alex έχει ξεφύγει το παιδι.. τις προάλες.. κατεβαίναμε από Αιγάλεω στη Γλυφάδα μέσω εθνικής και παραλιακής.. και πήγαινε στις στροφες 170-190.. όσο πάει το compact.. εγώ ήμουνα 2 στροφές πιο πίσω.. τι λέμε τώρα.. ...
Βέβαια.. εγώ δεν είμαι στριφτερό άτομο και έχω 2 αριστερά χέρια.. οπότε καταλαβένεις...
__________________
Ε39 Μ5
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 18-05-05, 13:39
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από santo
Βέβαια.. εγώ δεν είμαι στριφτερό άτομο και έχω 2 αριστερά χέρια.. οπότε καταλαβένεις...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 18-05-05, 19:23
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Ta 150 ta 8ewreis polla file Geo?
Santo gia pes mas...
Αλεξη μου,στο δρομο,σου βγαζω το καπελο,διοτι πολυ απλα δεν εχω τα κοτσια για να πηγαινω με τα χλμ που πηγαινεις εσυ,και πραγματικα Εγω στο δρομο σε σχεση με σενα,ειμαι η γριουλα με 2CV

Η πιστα ομως,μου προσθετει πολλα κιλα αρχ**** λογω της ασφαλειας που προσφερει.Ελα λοιπον να παμε εκει,να σου πω και γω 2 μυστικα.

Tοσο καιρο λεμε να το κανονισουμε.Αντε γυρνα πισω με το καλο για να ξεκινησουμε τα τηλεφωνηματα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 18-05-05, 19:58
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ
σημερα θα παω να αγορασω κουκουλα για το μωρο μου απο την autoplus στο μαρουσι, τον αλλο μηνα το m3 look ολο γνησιο καινουριο 900 ευρωπουλα και μετα τις διακοπες μοτερακι 2,5λιτρο 3300 το οποιο στη συνεχεια θα τουρμπιστει σε συνεργειο φιλου μου πως τα βλεπεις φιλε geo? αυτο ειναι το αρχικο σχεδιο το οποιο ακολουθω με ευλαβεια!μεχρι τωρα εχω βαλει ζαντολαστιχα, αναρτησεις,ελατηρια 4ποντα, φιμε για τους αδιακριτους, εξατμιση τελικο ελευθερο απο m3 και ηχοσυστημα για να το δυναμωνω στην εθνικη.Οχι σαν καποιους καποιους
Καλα το πας.Μαζι σου και γω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ
Εαν θες καμια μέρα να βρεθουμε να δουμε διαφορες ή να παμε καμια βολτα πες μου (3.16 Ε36 coupe)
Κοιτα.Ο προεδρος (βλ. MPOWER-τα σεβη κ.Προεδρε) εχει απαγορεψει συναντησεις της ταξεως των 3 ατομων και πανω,χωρις να ειναι και ο ιδιος παρων,φοβουμενος λεει πραξικοπημα.
χαχαχαχαχαχαχα

Βεβαιως φιλε μου,να το κανονισουμε.
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 19-05-05, 11:08
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
κατι ελεγαν εδω μεσα να συναντηθουν ολα τα αργα να μετρηθουν για διαφορες!(316,318)Τι εγινε τελικα?Θα το κανονισουμε ή θα παλευουμε με άσχετα αμαξια!Και σε πιστα να είναι δεν εχω προβλημα απο στησιμο καλα παω!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-05-05, 01:42
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Λοιπον σημερα το βραδυ ειχα ενα θεματακι παλι με εναν τυπο,με μια παλια toyota,στις ιδιες στροφες που εχω προαναφερει.Σημερα προχωρησα ενα βημα παραπερα.Τα 150 χλμ της προηγουμενης φορας,τωρα εγιναν 180.Ετσι doctor?O Doctoras,μας "επεβλεπε" απο πισω και σε αποσταση ασφαλειας.Και παλι δεν καταλαβε τιποτα το αμαξι.Με παρα πολυ ανεση εστριβε.Πιστευω χαλαρα μπορει να στριβει με 200+ κρατωντας αριστερη λωριδα,αλλά το θεμα ειναι ποιος εχει τα κοτσια να το κανει.Εγω παντως οχι.Ο τρελλαρας ο αλεξ στανταρ!!!!

P.S.-Φυσικα ο τυπος με την TOYOTA εμεινε πολυυυυυυ πισω.(Σα να πηρα εκδικηση για το προσπερασμα της Toyota στη Williams στον τελευταιο αγωνα F1 )
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-05-05, 07:32
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Wink τυφλα να έχει η Williams

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Λοιπον σημερα το βραδυ ειχα ενα θεματακι παλι με εναν τυπο,με μια παλια toyota,στις ιδιες στροφες που εχω προαναφερει.Σημερα προχωρησα ενα βημα παραπερα.Τα 150 χλμ της προηγουμενης φορας,τωρα εγιναν 180.Ετσι doctor?O Doctoras,μας "επεβλεπε" απο πισω και σε αποσταση ασφαλειας.Και παλι δεν καταλαβε τιποτα το αμαξι.Με παρα πολυ ανεση εστριβε.Πιστευω χαλαρα μπορει να στριβει με 200+ κρατωντας αριστερη λωριδα,αλλά το θεμα ειναι ποιος εχει τα κοτσια να το κανει.Εγω παντως οχι.Ο τρελλαρας ο αλεξ στανταρ!!!!

P.S.-Φυσικα ο τυπος με την TOYOTA εμεινε πολυυυυυυ πισω.(Σα να πηρα εκδικηση για το προσπερασμα της Toyota στη Williams στον τελευταιο αγωνα F1 )
Ευγε ρε geo ....
Τελικά είχε δίκιο ο Αντώνης!!!!
__________________


E46 330ci cabrio

Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-05-05, 13:44
Το avatar του χρήστη propeller
propeller Ο χρήστης propeller δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2004
Μηνύματα: 333
propeller is on a distinguished road
εχω μια απορια:
βαζοντας τις νεες και πιο παχιες αντιστρεπτικες, η ανεση επηρεαζεται?
και αν ναι, ποσο πολυ?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.