Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-10-09, 17:55
Το avatar του χρήστη BMW520i 92
BMW520i 92 Ο χρήστης BMW520i 92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Μηνύματα: 27
BMW520i 92 is an unknown quantity at this point
μαλλον καψαμε μοτερ

Γεια χαρα παλικαρια απο οτι φενεται καψαμε μοτερ κατα 90% καποιο προβλημα ειχε απο εχτες και μου αναβε θερμοκρασια στα τερματα ιχε τριπισει ενα σολινακι κιολας αυτο που ειναι στο πλαι του μοτερ στην μερια του μπαρμπριζ... και πεταγε απο κει καυτο νερο... αναγγαστικα σημερα πηγα ετσι στην δουλεια μου και τωρα που ερχομουν απο ταυρο με τσιτα κινηση σταματα και ξεκινα... στον κιφησσο αχνηζε τελος ολο το μοτερ και μυριζε αυτη η μυροδια καμενου !!! και απο μεσα απο το μοτερ το ποιο ανυσηχητικο ειναι οτι ακουγοταν ενα δυνατο κροταλισμα... μεχρι το ενοιοθες και στον λεβιε ταχυτητον !!!! αυτο σημενει οτι κατι μαμηθηκε εκει μεσα !!!! εχει κανεις ιδεα τι μπορει να ειναι ?? αν θελεται μπορω να ανεβασω και σχετικο βιντεο...


Και η εξης ερωτιση !!! επειδη αν το μτοερ καηκε με βγαζει πολυ απο το προγραμμα μου... και επειδη σιγουρα δεν συμφερει να φτιαχτει !!! λεω να βαλω ετσι απλα το Μ5 3.8 ξερο πανω χορις τπτ αλλο να κανω την δουλεια μου και σιγα σιγα να αρχισω τα μαζεματα του !!! το θεμα ειναι που θα βρω μοτερ !!! αν το αλαξω μπορω να το δηλωσο κανονικα ??? χαρτια ολα τα παντα ??? και ποσο θα παει μοτερ και εργασια ????? ευχαριστω εκ των προτερων παλικαρια !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-10-09, 18:06
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Και χλωρό να το βάλεις το μοτέρ θα χρειαστείς επιπλέον ...

Εγγέφαλο

Βολάν

Δίσκο - πλατώ

Σαζμάν

Κέντρικό

Ημιαξόνια

Διαφορικό

Επίσης μάλλον πίσω τροχούς - μουαγιέ - και άρα φρένα από από Μ5 ...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 20-10-09, 18:07
Το avatar του χρήστη BMW520i 92
BMW520i 92 Ο χρήστης BMW520i 92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Μηνύματα: 27
BMW520i 92 is an unknown quantity at this point
μας μαμησες την ψυχολογια τωρα !!!!..... ολα αυτα ειναι απαρετιτα να μπουν ??? πωωπωωω τι επαθα !!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-10-09, 18:08
Το avatar του χρήστη BMW520i 92
BMW520i 92 Ο χρήστης BMW520i 92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Μηνύματα: 27
BMW520i 92 is an unknown quantity at this point
εγκεφαλο βολαν δισκοπλατο νταξει μαζι δεν πανε αυτα?? και αν οχι ποσο να εχουν ?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-10-09, 18:09
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Φίλε μου ...

Ο στρόφαλος κουμπώνει στο βολάν αυτό στο πλατώ αυτό στο δίσκο αυτός στο σαζμάν , το σαζμάν στον κεντρικό , ο κεντρικός στο διαφορικό , αυτό στα ημιαξόνια και αυτά στα μουαγιέ !!!!

Είναι πολύ απλό !!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-10-09, 18:10
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
δεν μας ειπες τι μοτερ φοραγες φιλε?
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-10-09, 18:12
Το avatar του χρήστη BMW520i 92
BMW520i 92 Ο χρήστης BMW520i 92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Μηνύματα: 27
BMW520i 92 is an unknown quantity at this point
ενα 518 φοραγα ρε αδερφε... και πολυ πεσμενο μαλιστα !!!! evangelos τωρα εγινες κατατοπιστικος !!!! και να σας πω δλδ ολα αυτα ποσο πανε περιπου μαζι με την μοντα ?? ξερετε ?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 20-10-09, 18:16
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Εξαρτάται !!! ... δεν είναι πάντως καθόλου εύκολο να βρείς τροπέτο 3.8 Μ5 Ε34 !!!

Το να αγοράσεις καινούργια πράγματα για Μ5 Ε34 ΞΕΧΝΑ το είναι ακριβότερα από τα Ε46 !!!

Φίλε μου είναι γενικά ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ η μετατροπή που σκέφτεσαι !!! ... βρες κανα 2.0 λιτρο μοτέρ καλύτερα !!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 20-10-09, 18:18
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εξαρτάται !!! ... δεν είναι πάντως καθόλου εύκολο να βρείς τροπέτο 3.8 Μ5 Ε34 !!!

Το να αγοράσεις καινούργια πράγματα για Μ5 Ε34 ΞΕΧΝΑ το είναι ακριβότερα από τα Ε46 !!!

Φίλε μου είναι γενικά ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ η μετατροπή που σκέφτεσαι !!! ... βρες κανα 2.0 λιτρο μοτέρ καλύτερα !!!
για κοιτα και στις αγγελιες,πουλαει ο Στεφανος διλιτρο απο 5αρι Ε39 σε πολυ καλη κατασταση και τιμη.
τυχεροι θα εισαστε αν γινει η μοντα.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 20-10-09, 18:20
Το avatar του χρήστη BMW520i 92
BMW520i 92 Ο χρήστης BMW520i 92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Μηνύματα: 27
BMW520i 92 is an unknown quantity at this point
ρε παλικαρια σιγα μην το γυρισω σε 2λιτρο να πληρονω και παραπανω φορο και το αμαξι να συνεχιζει να ειναι ταφος !!! εγω απο καιρο ειχα βαλει σκοπο να το κανω Μ5 εξαλου τροπετα ειπαρχουν πως δεν ειπαρχουν... απλα με εβγαλε πολυ πολυ απο το προγραμμα μου δεν ειχα σκοπο να το κανω τωρα αμεσα !!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.