Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

Veldrin's 2007 BMW 116i
Το κατηγορούν για αργό, για αναίσθητο, για για για...

Εμένα όμως μου φαίνεται το καλύτερο αμάξι του κόσμου ! Μετά απο 3 χρόνια οδήγησης σε ένα Peugeot 406 και ενώ έχουν περάσει αρκετά αλλα αμάξια απο τα χέρια μου, βρήκα τον παράδεισο μου !

BMW 116i :

- Πακέτο Φωτισμού
- Cruise Control
- Χειριστήρια τιμονιού
- Αισθητήρες φώτων - βροχής
- Κλιματισμός

και φυσικά

- Τεμπέλης για τις δύσκολες ώρες

N45B16 (115hp) 6gear.
Photos
Picture ID is 12125 Picture ID is 12126 Picture ID is 12242 Picture ID is 12243 Picture ID is 12442
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
parouskas μια χαρα ειναι φιλε μ!!!!αμα αρεσει σε εσενα αστους να λενε!οσοι σ την λενε πες τους να σ δειξουν τα δικα τους καρα!εκει να δεις γελιο!!!!!! 15-03-11
Veldrin Χαχαχα, ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια :) 15-03-11
Geo_3D Και στο καλυτερο χρωμα!!! 16-03-11
ThaNOS E46coupe πολύ όμορφο. όντως και το χρώμμα αρκετά σπάνιο!!!!!!! 16-03-11
Veldrin Να 'στε καλά παίδες ! Όντως οι κόκκινες bmw είναι λίγες. Όποτε βλέπω άλλον στον δρόμο με κόκκινη παίζουμε φώτα μεταξύ μας 16-03-11
teo21 Ωραιο χρωμα το εργαλειο!! Και μια ερωτηση: εχω ενα μοτερ απο supra. Μπορεις να πεις αυτου του γνωστου σου στο υπουργειο να το δηλωσουμε νομιμο??? Τι πινακιδα ειναι αυτη??? Βαζελος απο μικρος ε?? Χαχαχα! 04-09-12
Veldrin Χαχα, ευχαριστώ για τα καλά λόγια teo. Η πινακίδα είναι ανάλογη του χρώματος ! Όσο για το υπουργείο, μας έφυγε και πήγε αποσπασμένος στις Βρυξέλλες ! 06-09-12

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.