Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

Gary Kokkin's . . .
Aποχωρώ απο το forum λόγω φόρτου εργασίας και επειδή δεν συμφωνώ με καποιες νοοτροπίες που επικρατούν εδώ μέσα-Ευχαριστώ για τα καλα λόγια όσων συνομιλήσαμε στο παρελθόν.
Photos
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
Dionysis Κουκλάρες και οι 2 αλλά η Ε90 άλλη κλάσης είναι άπαιχτη μέσα έξω φτού φτού καλορίζικη και καλοτάξιδη 13-01-06
geo_2_2003 Καλοριζικη και καλοταξιδη φιλε μου!!!!!!!!! 13-01-06
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ .......δεν σ’αλλάζω δεν σ’αλλάζω είσαι η μόνη που ταιριάζω.. (για την σειρά 3 γενικώς συμφωνώ) καλορίζικη και να την χαίρεσαι 13-01-06
BMW 318i Φίλε σε θαυμάζω!!! Μπράβο κουκλιά και τα δυο. 14-01-06
BMW 318i Ελπίζω να σου μοιάσω μιας και'γω μετά από ένα mazda και ένα golf μπήκα στο club των 3αρων με μια Ε46 14-01-06
papajim Καλορίζικο και καλοτάξιδο!! 14-01-06
ΦΑΝΗΣ Καλοταξιδο με πολλα χιλιομετρα μιας και εχουμε το ιδιο αυτοκινητο,αλλα χωρις xdrive,fortsa E90!!!!!!! No1 14-01-06
Dionysis Αναφέρεις οτι έβαλες ενεργό σύστημα διεύθυνσης(Active Steering) πως είναι δυνατόν αφού δεν διατίθεται σε 316, 318 και 320 και εγώ ζήτησα να το βάλω στην 320 αλλά μου είπε ο αντιπρόσωπος οτι δεν διατίθεται σε 320 16-01-06
Gary Kokkin Πολλα αξεσουάρ δυσανασχετούν να τα βάλουν οι αντιπρόσωποι ,γιατί δεν τους συμφέρει προφανώς από κέρδος σε συνδιασμό με τον χρονο παράδωσης-Προτιμουν τα "πακέτα" από ορισμένες γραμμές παραγωγής -Επίσης επιπλέον στο καπώ μηχανής είχα παραγγείλει και επένδυση για το θόρυβο,και να μην βγαίνει ζέστη της μηχανής στο καπώ από καπώ από πάνω.Παλι δεν προβλεπόνταν δήθεν για ένα αξεσουάρ που έχει 35ευρώ-Με την σχετική φασαρία (και λίγο "μέσο") όλα λύθηκαν ! 16-01-06
Gary Kokkin Η επενδυση πάλι ερχεται δήθεν standard για >325 έκδοση -Τα ίδια με το Navi και τις φωνητικές εντολές (δήθεν στο professional δεν προβλέπεται) και στον εργαστασιακό συναγερμό να μην απενεργοποιήτα ι ο συναγερμός με το μηχανικό κλειδί και να εχει και λειοτυργία πανικού-Λειτουργικές λεπτομέρειες που κοστίζουν φαίνεται στην Ελλάδα. Απλά κατάλαβα πρέπει να παραγγέλνεις τα εξεσουάρ με βάση κωδικό προιόντος Γερμανίας . 16-01-06
geovass Κουκλα ειναι ! Καλοταξιδη !!!!! 24-01-06
Gary Kokkin Ευχαριστώ ! 01-02-06
Fairytale Love your car choosing philosofy. Love even more your signature... 25-03-06
MZ3 ωραια επιλογη με τα καλυτερα εξτρα και φενετε να γνωριζεις τι θελεις :-) μπραβο, καλοταξιδη να ειναι, να εχεις ομορφα χιλιομετρα και ουτε μηγα στο σπαθη σου! 08-08-07
ΝΙΚΟΣ E90_316i ειμαι ενας ακομα τρελος για εμφανιση σαν και εσεν 05-09-07
Dimitris__ σωστος! 28-09-07
Babis_Compact Ωραίος, ακολουθάμε την σειρά 3 σε όλη την πορεία της ε?? Η Ε90 πολύ όμορφη, καλές βόλτες! 06-11-07
Tsakirakos και εις ανωτερα! αν και το εσωτερικο της 46 δεν το αλλαζω με κανενα αλλο.... 28-12-07

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.