Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

yandot's 1997 E 36 320 cabrio
απλά ΒΜW...
Photos
Picture ID is 4167 Picture ID is 4168 Picture ID is 4170 Picture ID is 4313 Picture ID is 4314
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
yandot Πως σας φαίνεται? 17-03-07
Geo_3D Κοιτα...Τα γουστα ειναι υποκειμενικα.Αν εσενα σου αρεσει ,εμενα μου περισσευει.Αν παντως θα ηθελς την γνωμη μου,θα σου ελεγα να αλλαζες πισω φωτα και πισω 360 τυπου modena προφυλακτηρα.Πιστευω οτι το πιο ομορφο bodykit για το Ε36 ειναι αυτο της Μ..........Φιλικα και να το χαιρεσαι!! 18-03-07
s_d εμενα παλι μου αρεσει ο προφυλακτηρας (αν και νομιζω οτι λιγο μικροτερος θα ηταν καλυτερα!) αλλα θα +φωνησω για τα πισω φαναρια!!! ενα σετακι led νομιζω θα ηταν οτι πρεπει!!! γερος να εισαι να το χαιρεσαι... 18-03-07
kitsos Ο πίσω είναι τρέλα. Θα σου δώσω μια ιδέα. Βάλε και τους διαχύτες. Respect 10-04-07
psimos Ομορφο αλλα χωρις παρεξηγηση μηπως ο πισω προφυλακτηρας θα επρεπε να ειναι Μ ? 03-05-07
e60///M Πισω φαναρια...Βγαλε! Ζαντες...Μπαξε.. και θα διξει πολυ ο προφυλακτηρας.Αυτες οι Ζαντες ειναι μικρες για αυτο το προφ. Απο ηχο και γενικα παντως thumbs up απο μενα!!!Φιλικα και χωρις παρεξηγησεις παντοτε :D 09-05-07
yandot Οι ζάντες είναι 17'' γνήσιες BMW motorsport. Όσο για τον προφυλακτήρα ήταν Μ και τον τροποποίησα γιατί το θεωρούσα πολύ κοινότυπο. Thanx σε όλους για τα σχόλια.. 14-05-07
akolov +1000 για τον υανδοτ...πολύ κοινότυπο το μ-pack!εμένα το αμάξι σου μου αρέσει Υπερβολικά πολύ!Να το προσέχεις 19-06-07
SPYROS-MUSIC-CABRIO φιλαρακι σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια στο γκαραζ μου κ ανταποδιδω!!!!!ειναι ωραια τα μωρα μας,εχεις δικιο!!!χεχεχεχε 13-12-07

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.