Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

kefalismos's 1991 BMW
Αυτό είναι το καμάρι μου παίδια.Ωραίος ο νέος, αλλά αλλίως ο παλιός
Σύντομα και άλλες φωτογραφίες.
Photos
Picture ID is 8628 Picture ID is 8706 Picture ID is 8708
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
oldcarskickass το woodline ειναι απο τη μανα του; το τιμονι παντως δε μαρεσει, στο Ε30 ταιριαζει απιστευτα και εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ αισθηση της μομο ο κλασσικος κωνος!βαλε και αλλες φωτο 05-12-08
kefalismos to woodline πρεπει να είναι από τη μάνα του γιατί το αμάξι είναι γερμανίας...Όσο για το τιμόνι δεκτό το σχόλιο , απλά εγώ διαφωνώ έδω.Ο κώνος είναι για τα ραλλάκια όχι για κυρίες!! 08-12-08
jdozohchr Πολύ ιδιαίτερο αυτοκίνητο.. όσο για το τιμονάκι φίλε δες εδώ μια πανάκριβη λύση! http://i15.ebayimg.com/05/i/001/0b/d0/61aa_1.JPG 08-12-08
kefalismos όντως ιδιαίτερο.ελάχιστα είναι έτσι απο μέσα τουλάχιστον...προφανώς δεν είναι για όλα τα γούστα...παιδιά μην κολάτε με το τιμόνι, μου αρέσει όσο δε φαντάζεστε...δεν φεύγει για κανέναν λόγο :) 08-12-08
george kaleas nai ena timonaki to thes sktos ama saresei gnomes einai genika to xeiw pena mravo!!! kai to focal piso pezei gamata to eixa kai egw to subaki auto 14-01-09
george kaleas ama saresei min akous kanenan to timoni tera to diavasa auto pou exeis grapsei 14-01-09
kefalismos Να είσαι καλά φίλε george kaleas , το αμάξι είναι οld style look οπότε και διαφέρει από τα περισσότερα που κυκλοφορούν και συνήθως είναι "καγουρεμένα" 14-09-09
kplc16 ε βαλε ενα τιμονακι κι ενα λεβιεδακι.εννοειται bmwδισια 28-09-12

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.