Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

Αντών///is's 1995 BMW 318is coupe M-Sports Package
EΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ (OEM Optional Equipment).

Κωδικός Περιγραφή (ΕΤΚ)
------7 Μεταλλική βαφή Montrealblau metallic (297).
S240A Δερμάτινο τιμόνι με αερόσακο.
S246A Μηχανισμός ρύθμισης κολώνας τιμονιού, χειροκίνητος.
S510A Σύστημα ρύθμισης ύψους προβολέων.
S534A Αυτόματο σύστημα κλιματισμού με φίλτρο μικροσωματιδίων.
S556A Συσκευή ένδειξης εξωτερικής θερμοκρασίας, ώρας & ημερομηνίας.
S570A Ισχυρότερη τροφοδοσία ρεύματος.
S687A Προετοιμασία ραδιοφώνου.
S818A Κεντρικός διακόπτης μπαταρίας.

ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ (Retrofit Optional Equipment).
------- = Χωρίς κωδικό εξοπλισμού BMW. ---»--- = Κωδικός ως άνω.
---*--- = Εξοπλισμός After Market.

------- Ποδιά και μάσκες εμπρός face lift.
S785A Λευκά φλας εμπρός (face lift), με μπλε λυχνίες.
---»--- Λευκά πλευρικά φλας (face lift).
---»--- Πίσω φωτιστικά με λευκά φλας (face lift) & μπλε λυχνίες.
------- Λυχνίες Η7 polar / blue στους εμπρός προβολείς.
S795A Ζάντες Μ double spoke, styling 68, 7.5X17”.
------- Σετ μπουλόνια ασφαλείας.
------- Ελαστικά DUNLOP SP Sport Maxx TT 225/45 ΖR 17 91W.
---*--- Μπάρα θόλων εμπρός ΟΜΡ.
------- Cross reinforcement (X-brace).
S606A Σπορ ανάρτηση MOTORSPORT.
S209A Διαφορικό περιορισμένης ολίσθησης (LSD) 25%.
S715A Αεροδυναμικό πακέτο Μ.
---*--- Σπόϊλερ οροφής.
S784A Εξωτερικοί καθρέπτες Μ, ηλεκτρικά ρυθμιζόμενοι & θερμαινόμενοι.
------- Εσωτερικός καθρέπτης Μ.
------- Διακοσμητικά κατώφλια θυρών Motorsport International.
S520A Προβολείς ομίχλης, εμπρός.
------- Τρίτο φως στοπ, ενσωματωμένο στο πίσω σπόϊλερ.
---*--- Αντικλεπτικό σύστημα COBRA 5804 με τηλεχειρισμό.
---*--- Ράδιο-CD / ΜΡ3 BECKER Grand Prix 7990, Bluetooth με είσοδο AUΧ-ΙΝ.
---*--- T.P.M.S. HELLA TC-400.
S541A Cruise Control.
S554A On-board Computer V.
S562A Φωτιστικό ανάγνωσης χάρτη ΟSRAM.
------- Φακός με βάση φόρτισης στο ντουλαπάκι.
S481A Καθίσματα sports.
S493A Δίχτυα στις πλάτες εμπρός καθισμάτων.
---»--- Δίχτυ δαπέδου.
---»--- Θήκη κερμάτων στην πόρτα.
---»--- Δίχτυ συγκράτησης αποσκευών.
------- Σύστημα Multifix στήριξης αποσκευών.
------- Διαχωριστικό κιβώτιο στο χώρο αποσκευών.
------- Στηρίγματα ζωνών ασφαλείας στα εμπρός καθίσματα.
------6 Ταπετσαρία σαλονιού Platinum Merino leather (ZAC8) BMW Individual.
S473A Υποβραχιόνιο εμπρός, αναδιπλούμενο.
S255A Σπορ δερμάτινο τιμόνι ΙΙ, με αερόσακο.
P337A Λαβή επιλογέα δερμάτινη φωτιζόμενη Μ-Sport, με δερμάτινη φούσκα.
---»--- Λαβή χειροφρένου δερμάτινη, με δερμάτινη φούσκα (walk-nappa schwarz).
S498A Προσκέφαλα πίσω, ρυθμιζόμενα καθΆ ύψος.
S415A Ρολοκουρτίνα σκίασης στο πίσω παρμπρίζ, χειροκίνητη.
SZF6A Αλουμινένιες πενταλιέρες.
SZF5A Αλουμινένιο foot rest.
S423A Δάπεδα από βελούδο silbergrau.
S440A Πακέτο μη-καπνιστή.
S428A Τρίγωνο κινδύνου.
---»--- Κιτ πρώτων βοηθειών.
------- Πυροσβεστήρας GLORIA 1.3 kg ξηράς κόνεως, με βάση στο κάθισμα του οδηγού.
---*--- ContiComfortKit (Tire Mobility Kit).
---*--- Ανοξείδωτη διακοσμητική απόληξη σωλήνα εξάτμισης.
---*--- Αντηλιακές μεμβράνες LLumar (Clima Select εμπρός, UV Visual πίσω).
------- Xωρίς διακριτικό μοντέλου.
Photos
Picture ID is 9868 Picture ID is 9874 Picture ID is 9879 Picture ID is 9884 Picture ID is 11436
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
bimmer316 κούκλα και με ζάντα απο 46άρι βλέπω 19-05-09
valantis544 Πολύ όμορφη μπράβο και με ωραία ζάντα! 19-05-09
E36 RULES!! Πολύ όμορφο και προσεγμένο!! Και με ενα σκασμό καλούδια! Να το χαίρεσαι!! 19-05-09
Action Man Πολύ όμορφο!!! 19-05-09
Geo_3D Αντωνη συγχαρητηρια για το πιο ομορφα συντηρημενο και πανεμορφο στο ματι Ε36 που εχω δει ποτε μου!!!Εχω πληροφοριες εκ των εσω!!!χιχιχιχι 19-05-09
zaharias Ξανανιωσε η μπεμπα λεμε.. Μιλαμε για γενικη ανανεωση.. Μπραβο Αντωνη, να σαι καλα και να τη χαιρεσαι.. :) 20-05-09
ptboul καλά εγώ νόμισα ότι άλλαξες αμάξι. Τέλειο._ Μεγάλη ανανέωση, να το χαρείς πολύ. 20-05-09
Dim77 Πολύ όμορφο αυτοκίνητο!Είναι πραγματικά σαν καινούριο(από κοντά που το έχω δεί)! Το μεράκι του ιδιοκτήτη φαίνεται!! Να το χαίρεσαι πάντα με υγεία! 20-05-09
sswift13 Αμάν Αντώνη, τι κατεβατό είναι αυτό? Δεν μπορεί, κάτι έχεις ξεχάσει!!! Να το χαίρεσαι. Πολύ-πολύ όμορφο !!! 20-05-09
konas Ωραιο. Και πληρης περιγραφή. Να το χαιρεσαι 20-05-09
tamtamcafe αντωνακη εισαι τρελα με την ομορφη τη μπεμπα!!!!! 20-05-09
Αντώνης Ε36Μ42 Φίλοι μου, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! @sswift13: Καλά, μη μασάς, πολλά απ' αυτά είναι μικροπράγματα... και επίσης το αυτοκίνητο στη μορφή που πουλιόταν, όπως όλοι ξέρουμε, ήταν σχεδόν γυμνό... 20-05-09
ptboul Να μπουν και φωτό από το εσωτερικό!! 20-05-09
mv7919 Υπέροχη, να την χαίρεσαι! Πολλά, διασκεδαστικά και ασφαλή χιλιόμετρα. Ε36 uber alles!!! 20-05-09
deepblue Κουκλα και απο κοντα αλλα και απο τις φωτο !!!! 20-05-09
georggge46 αν και με τα 36αρια δεν ξετρελενομαι το δικο σου ειναι πανεμορφο χωρις υπερβολες !!! 20-05-09
Αντώνης Ε36Μ42 Σας ευχαριστώ και πάλι... @ptboul: Λίγη υπομονή, ν' αλλάξω πρώτα την ταπετσαρία του σαλονιού (από το 1995!) και το τιμόνι. Καλώς εχόντων, μέσα στο χρόνο... 20-05-09
gbuster Οταν υπάρχει αγάπη και μεράκι απο τον ιδιοκτήτη, ιδού το αποτέλεσμα. Ενα εξαιρετικά όμορφο αυτοκίνητο......... 21-05-09
M_dolce Αντωνη αν και δεν εχω δει το αυτοκινητο απο κοντα κρινω απο τα γραφομενα!! Συγχαρητηρια για το μερακι και την υπομονη σου. Στις φωτο φαινεται εξαιρετικο αλλα ειμαι σιγουρος οτι το αδικουν. Να μην βαλεις τιποτε αλλο. Αυτο το αυτοκινητο στην εργοστασιακη του μορφη ειναι χαρμα οφθαλμων. Να το χαιρεσαι παλικαρι μου!! 21-05-09
Αντώνης Ε36Μ42 Μ_dolce, με συγκινεί το σχόλιό σου. Σε διαβεβαιώνω πως το αυτοκίνητο θα ακολουθεί πάντα τις εργοστασιακές προδιαγραφές. Έτσι το έστησα άλλωστε, με τα manuals και το ΕΤΚ στο χέρι :-) Τα μόνα after market κομμάτια που έχουν μπει είναι το σπόϊλερ οροφής (μου άρεσε πάρα πολύ), η μπάρα θόλων της ΟΜΡ (δεν υπάρχει εργοστασιακή για 4κύλινδρο), η διακοσμητική μπούκα στην εξάτμιση (μπήκε μετά την φωτογράφιση) και το ραδιοCD. Δεν πρόκειται να μπει κάτι άλλο. Και μία "ιστορική παρεκτροπή": Οι ζάντες που είναι από το Μ-pack της Ε46. Οι "κλασσικές" Μ για Ε36 μου φαινόντουσαν πολύ "γερασμένες" σχεδιαστικά! 21-05-09
billparas Μπραβο αντώνη να τη χαίρεσαι είναι κουκλάρα. 27-05-09
SPYROS-MUSIC-CABRIO ωραιο το 36αρι σου φιλε.βαλε κ καμια εσωτερικη φωτο να δουμε!!!!καλα χιλιομετρα!!! 13-06-09
stefanos_cool Μπράβο σου Αντώνη την έχεις κούκλα!!!!!! 28-08-09
silent Ο ορισμός του τέλειου. 28-08-09
Airness Αντώνη το ζηλεύω!!!! Να το χαίρεσαι! Μακάρι να καταφέρω να κάνω και εγώ το δικό μου έτσι! 01-09-09
panos 316T Αντώνη τι να λέμε τώρα!διακριτκό ,προσεγμένο ,πανέμορφο με πολυυυυύ μεράκι!να το χαίρεσαι και να το απολαμβάνεις... 30-09-09
konstantinaM3 να την χερεσαι την μπεμπα ειναι κουκλα!!!!!!φτου φτου φτου....!!!!!!:) :) 30-09-09
silent Το καινούριο σαλόνι είναι απίστευτο. Well done. 20-10-09
Alpina2002 Απο τα πιο προσεγμένα 36άρια που έχω δεί!Να το προσέχεις και να το διατηρείς πάντα έτσι φίλε μου!...Υ.Γ η "ιστορική παρεκτροπή" με τις ζάντες με βρίσκει απολύτως σύμφωνο..πολύ όμορφες!! 03-11-09
Αντών///is Σας ευχαριστώ όλους / όλες για τα κολακευτικά σχόλιά σας... Ελπίζω να βρω σύντομα το χρόνο να ανεβάσω νέες φωτό, εδώ και στο άλμπουμ. Έχουν γίνει σημαντικές αλλαγές στο σαλόνι (τιμόνι sport, νέα δερμάτινη ταπετσαρία κ.ά). 06-11-09
silent Με γειες και το μπλοκέ. Ελπίζω να το απολαύσεις. 18-11-09
Sp!ros G Φοβερη Αντωνη η μπεμπα !!Και πολυ προσεγμενη !!Να τη χαιρεσαι με υγεια !! 03-02-10
Fairytale μεράκι !!! 12-02-10
Αντών///is Νώντα, Σπύρο, Νίκο, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! 17-02-10
woolferman ανταλλαγή http://www.car.gr/classifieds/cars/view/558847/ 02-05-10
Driver M πολύ όμορφη και ιδιαίτερα προσεγμένη...Αντώνη να τη χαίρεσαι με υγεία!! 08-06-10
Αντών///is Νέα μπαξίματα: On-board Computer και Cruise Control. Πρέπει να ανανεώσω τις φωτό από το εσωτερικό... έχουν αλλάξει πάρα πολλά. 02-07-10
Αντών///is ...και X-brace για τις πίστες! (;-) Τώρα πρέπει να βάλω φωτό και από κάτω; 09-07-10
m_power_lunatic Nαι πρεπει να βαλεις και φωτο απο κατω χαχαχα!!!Καλη συνεχεια και πολλα και ξεκουραστα χλμ!!!!!!!!! 03-03-11
LEO328 πολυ ωραιο το εργαλειο φιλε αντωνη.να το χαιρεσαι και καλα μπαξιματα! 05-07-11

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.