Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

drum's 2004 ΒΜW 320d
ας δείξω κ εγώ μερικές φώτο απο το νέο μου απόκτημα..

ο καφές που φαίνεται, είναι φρεντο-εσπρέσο, μέτριος..(lol)
κ μερικές φρέσκες, με νέα ζάντα, κ φιμέ..

order options

SELECTION COP RELEVANT VEHICLES
LT/ALY WHEELS START SPOKE 136
AUTOMATIC TRANSMISSION
MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL
SPORTS LEATHER STEERING WHEEL
SIDE AIRBAG FOR REAR RASSENGERS
EXTERIOR MIRROR PACKAGE
EXTERIOR PARTS IN BODY COLOR
ROOF RAIL
FLOOR MATS VELOUR
WARNING TRIANGLE
INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE
WOOD TRIM
SMOKERS PACKAGE
ARMREST FRONT
STORAGE COMPARTMEN PACKAGE
SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER
HEADLIGHT WASHER SYSTEM
PARK DISTANCE CONTROL(PDC)
FOGLIGHTS
RAIN SENSOR
XENON LIGHT
AUTOMATIC AIR CONDITIONING
ON-BOARD COMPUTER
NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL
PREP.FOR.MOB.PH.BLUET.INTERF
CD PLAYER
EDITION LIFESTYLE
WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS
COP CONTROL
GERMANY VERSION
EUROPE/DEALER DIRECTORY
GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET


series options

DYNAMIC STABILITY CONTROL
SPEEDOMETER WHITH KILOMETER READING
BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT
LANGUAGE VERSION GERMANY
Photos
Picture ID is 9311 Picture ID is 9314 Picture ID is 10264 Picture ID is 10265 Picture ID is 10266
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
spiros bmw Πολύ όμορφο φίλε καλοτάξιδο! 26-02-09
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Φοβερο πολυ ωραιο και πετρελαιο κορυφη. Εισαι πολυτεκνοσ με την πολυτεκνια τι γινεται αν φερεισ απεξω αυτοκινητο μετα πληρωνεισ κανονικα ? Ισχυει κα σε τριτεκνια ? Αν γνωριζεισ κατι αφησε ενα πμ Ευχαριστω 26-02-09
E46SedanSiver kala to mesa.... SPERNEI 27-02-09
george kaleas gamato file na to xeresai!!!! poli kalo!! 27-02-09
m_power_lunatic Μου αρεσει παρα πολυ φιλε....αν βαλεις και ενα S54 μεσα τοτε να δεις τι εχει να γινει,εχει γινει για αυτο στο λεω.... 27-02-09
ptboul Χλύδα και κουκλί. Μέσα - έξω. Τα πάω τρελά τα touring. Μόνη ένσταση η ομάδα. Να αλλαχτεί παρακαλώ.. :-p 27-02-09
drum m_power_ ? τι ειναι το S54 φιλε μου? ιδεα δεν εχω. 27-02-09
drum ptboul? χαχαα... δε γινεται ρε γαμωτο... ειμαι απο γεννηθης βαρια "αρρωστος"....χαχαχααα.. 27-02-09
asot Και γω τα πάω τα (πετρέλαιο) touring!!!! Καλοτάξιδο φίλε! 27-02-09
ptboul Ο S54? Τίποτα σπουδαίο, 340 αλογάκια μηχανή από Μ3 και είχε ψηφιστεί σαν ο καλύτερος κινητήρας του 2000. Μετα θα ρίχνεις και σε station S4 audi.. 27-02-09
drum S54 ε? θα το εχω στα υποψιν μου για αργοτερα. τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τα 150 ντιζελοαλογα...ριχνω αρκετη σκονη σε πολλα τουτου στην εθνικη... ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδες...να ειστε καλα! 27-02-09
elvetost πολυ καλο φιλε drum!!!! καλοταξιδος ρε μαν, να κανεις πολλα και ομορφα χιλιομετρα! να σαι καλα φιλε μου! 27-02-09
super duper ομορφο πολύ φιλε μου να το χαιρεσαι 27-02-09
gsova άψογο λαίμαι και με σωστό μέγεθος ποτηροθήκη για να χωράει τον εξπρέσσο :p: 03-03-09
320 open oraio kai spanio to ergaleio!!!kala xiliometra! 16-03-09
drum σημερα μπηκαν κ τα "φιμε".... 16-03-09
nino x3 Πολυ ομορφο και σπανιο,χλιδατο εσωτερικο!!! να'σαι καλα να το ευχαριστιεσαι. 19-03-09
drum σας ευχαριστώ παλλικαρια.. 22-03-09
M_dolce το αυτοκινητο ειναι απλα απαιχτο!! Σε touring ειναι εκπληκτικο το ξυλο (οχι της αρκουδας αυτο που εχεις). Πραγματι αρχοντικο. Να το χαιρεσαι !! 27-03-09
yannisv φίλε γαύρε να το χαίρεσαι!! σωστή και η επιλογή καφέ!! Διαρκείας θα πάρουμε φέτος? 22-06-09
georgiou το αμάξι είναι απλά τέλειο!!!και έχει τρελάάάάά extras!!! 23-06-09
drum yannisv: οπως κ δηποτε διαρκειας... 04-07-09
georggge46 τουμπανο το station .....!!!!!!!!!!! 19-07-09
super duper τρελο το μωρο σου-πολυ ψαγμένο 19-07-09
bimmer-corfu Κούκλα! Το εσωτερικό και το μοτέρ όλα τα λεφτά 15-08-09
zaharias Ωραιο το station.. Και με ζαντα & φυμε.. :) Κανα προγραμματακι ετσι, να πηγαινει λιγο καλυτερα... θα βαλουμε??? (χιχιχι) :D 24-08-09
///M_Spartan Ροπη καργα....και μερακληδικο.Μπραβο ρε φιλαρακι. 02-09-09
525d individual e39 με απλα λογια........Η ΧΡΥΣΗ ΤΟΜΗ.......bmw-diesel-station+ολα τα εξτρα......αριστη επιλογη+πανεμορφο....να το χερεσαι με τα αγαπημενα σου προσωπα 15-09-09
Αντών///is Πολύ ωραίο, φίλε drum... και το αμάξωμα (touring), παρ' ότι "ασυνήθιστο", είναι μια πολύ πρακτική και όμορφη (για τα γούστα μου) επιλογή. Btw: Τι σημαίνουν τα "SELECTION COP RELEVANT VEHICLES" και "COP CONTROL"; 11-11-09
giannis_compact Τι αλλο να ζητησει κανεις?Πανεμορφο φιλε!Πολλα εξτρα και κυριως...Πετρελαιο!! 30-12-09
leyteris πολυ ωραιο, να το χαιρεσαι 16-01-10
tasos.kamv Πανέμορφο το E46 touring σου εντός & εκτός!! Να το χαίρεσαι!!Πολλά,ασφαλή & απολαυστικά χιλιόμετρα!! 17-03-10

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.