Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

tomiss's 1995 BMW 325i E36
Για το bmw:
MOTEΡ:Πλήρης μετατροπή από 316i σε 325i..Φοραει ενα προγραμμα eprom2 φιλτρο ελευθερο στο κουτι και μεσαιο τελικο μ3...
Aναρτησεις:Bilstein κιτρινες ενισχυμενες με h&r ελατηρια..
17' Snitzcher ημιτασιον(ε φοιτητης ειμαι μην βαρατε).. Mπροστα και πισω διπλα αεροζιμενες πισω τρυπιτες μπροστα χαρακωτες Galfer

Aμαρτιες:Γενικα αμαρτιες δεν κανω αλλα εδω εχω κανει μια..ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΛΚΟΚΕ!!!!!!!!!!Οποτε επικειτε αγορα και εγκατασταση μπλοκε,ενα βαψιματακι ολοκληρο και ζαντες και συντηρηση στο δερμα.
Photos
Picture ID is 10498 Picture ID is 10499 Picture ID is 10503 Picture ID is 10506 Picture ID is 10509
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
BILL007 Wraio file moy!Na to xairesai!Eyxomai kala kai asfali xiliometra :) 25-08-09
gbuster Η πρώτη επέμβαση που πρέπει να γίνει είναι λευκά φλας. Θα αλλάξει και θα του "κόψει χρόνια". Αλλά τι να λέμε. Οταν η καρδιά είναι straight six όλα τα άλλα................ 25-08-09
tomiss Euxaristw poly!!Na sou pw file gbuster oti den to eixa skeftei poly...Blepw bmw san thn dikia mou kai polles fores blepw kati daiforetiko kai den katalabainw ti einai,twra to brika..Wraio kai oikonomiko:P 25-08-09
Airness Να την χαίρεσαι την μπουμπού σου! Η μετατροπή της "καρδιάς" αποτελεί και δικό μου όνειρο! 02-09-09
panos 316T με τα μηχανικά μέρη τελείωσες ,ώρα για τα εξωτερικά όπως λευκά φλασάκια και κανα κοστούμι M PACK ας πούμε...να το χαίρεσαι 04-09-09

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.