PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΤΡΑΒΩΜΑ ΖΑΝΤΑΣ


bagelhs
14-10-07, 15:50
Πριν ενα χρόνο έπεσα σε μια λακούβα και στράβωσε μια ζάντα την οποία κάπως ξεστράβωσα και με μερικα βαρίδια την έφερα κάπως στη θέση της. Προχθές όμως για κακή μου τύχη ξανάπεσα μεσα μιας και έχουμε τους καλύτερους δρόμους και πληρώνω και 372€ τέλη :screwy:. θέλω τα φώτα σας να μου πεί κάποιος αν ξέρει κάποιο μαγαζί που επιδιορθώνει ζάντες να της στείλω είναι οι γνήσιες 18αρες της ALPINA και μου αρέσουν.

giannis@118
14-10-07, 16:06
Γνωμη μου για το δικοσου καλο και της κουκλας σου αλλαξε τη ζαντα με καινουρια!!!!!
Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα να σου πω πως δεν θα παρεις αμεσες απαντησεις μιας και εισαι περιπτωση σαν εμενα!!!!
Εισαι ακριτας!!!!
Εγω Κρητη εσυ Εβρο!!!!

elec
15-10-07, 01:35
αν κατεβεις Καβαλας εχει ερκετα μαγαζια που κανουν καλη δουλεια...αν εισαι Αθηνα... παραπερα δεν ξερω!!

dimitro$
15-10-07, 13:41
Καλογρίτσας στην Αγ.Παρασκευή στο ρεύμα προς Αθήνα ακριβώς μετά από ον κόμβο...

Τεέια δουλειά...Οι άνθρωποι ξέρουν τι κάνουν...

Cabriolakias
15-10-07, 13:44
Alpina ζαντα και στραβωσε? αρ γιου σουρ? Τις αγορασες καινουριες η στις εδωσε καποιος ιδιωτης μεταχειρησμενες? ουεου?

bagelhs
15-10-07, 18:58
Όταν βρήκα το αυτοκίνητο μου στην Γερμανία και το αγόρασα είχε της σιδερένιες 15΄ φεύγοντας για Ελλάδα είδα σε ένα μαγαζί bmw της ζάντες προσφορά 2800€ χωρίς σκέψεις της πείρα αλλά με 2500€ είναι γνησιότατες αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν στραβώνουν (βλ garage)

kouk
15-10-07, 19:15
Αγόρασε μια καινούργια ζάντα φίλε. :(

Όσο καλή επισκευή και να γίνει, δεν παύει να είναι επισκευασμένη!

Αν αποφασίσεις να την επισκευάσεις, μακριά από τόρνους!!!