PDA

Επιστροφή στο Forum : Ε46 Compact mod.2004


eddy_e46
14-10-07, 19:14
Σήμερα έμαθα τα κακά μαντάτα...
Το μετρό Θεσσαλονίκης δυστυχώς κλείνει την είσοδο του πάρκινγκ μου για 2 χρόνια.
Αυτό με έβαλε στη διαδικασία να αποχωριστώ το ένα από τα δύο αυτοκίνητά μου (δε θέλω να πληρώνω 2 θέσεις πάρκινγκ, ενώ έχω ήδη 2 αγορασμένες, ούτε ασφάλειες, τέλη κλπ), την αγαπημένη μου Compact.
Είναι μοντέλο 316ti του 8/2004 με μοτέρ N45 και έχει 33.000 χλμ. Τα υπόλοιπα μπορείτε να τα δείτε στο γκαράζ.
Η τιμή είναι 21.000€ και δεν συζητείται. Αν υπάρξει ενδιαφέρον θα το δώσω σε κάποιον που θα το γουστάρει, διαφορετικά θα παραδώσω πινακίδες και θα το κλειδώσω στο γκαράζ για 2 χρόνια (αν και τα δημόσια έργα στην Ελλάδα μπορεί να κρατήσουν πολύ περισσότερο).
Επίσης όποιος ενδιαφέρεται θα πρέπει να έρθει να το δει στη Σαλονίκη...

Το αυτοκίνητο είναι άψογο (φυσικά δεν έχει τρακάρει ποτέ) και επειδή είναι από τα τελευταία που βγήκε στην παραγωγή πριν καταργηθεί η σειρά, μπορεί να γίνει και συλλεκτικό στο μέλλον.

Λοιπές πληροφορίες με pm.

Ευχαριστώ...

eddy_e46
26-10-07, 11:26
Α ξέχασα και το εξής:
Μαζί με το αυτοκίνητο, δώρο Laptop με OBD interface και το κατάλληλο λογισμικό που συνδεεται στη θύρα OBD κάτω από το τιμόνι και σας παρέχει πλήρη έλεγχο του εγκεφάλου του αυτοκινήτου.

eddy_e46
01-12-07, 09:12
up...
Γιατί πλησιάζει η ώρα...