PDA

Επιστροφή στο Forum : Eλεος!!!!


Geo_3D
11-02-05, 19:05
Σημερα ειπαμε με τη φιλη μου που με φιλοξενει στη Λαρισα,να παρουμε ταξακι να παμε στο ΤΕΙ.
Παιρνω τηλ,καλω ενα ταξακι και βγαινουμε εξω στο δρομο για να το περιμενουμε.
Οταν μου ειπε η τηλεφωνητρια στο κεντρο τον αριθμο του ταξι που θα ερχοταν,ετυχε να μην τον ακουσω.Οποτε οταν βγηκαμε εξω να περιμενουμε,λεμε θα ειναι αυτο που θα σταματησει μπροστα μας.
Εκει που περιμενουμε λοιπον,ερχεται το πρωτο Mercedes.Λες να ειναι αυτο???Για καλη μου τυχη περναει και φευγει.Ευτυχως λεω,δεν θα παω με τροπετο στη σχολη.
Καπακι ερχεται 2ο.Τι συμπτωση?!?!?!?Και αυτο Mercedes.Ρε λες?Φευγει και αυτο.
Ξανα στο καπακι περναει κι'αλλο ταξι και σταματαει μπροστα μας.Ηταν το δικο μας.Για μαντεψτε τι μαρκα ηταν?????Ναι,δυστυχως.Και αυτο Μercedes.
Το'χε η μοιρα μου φαινεται να παω με τροπετο στη σχολη.Τελος παντων.

Παμε στη σχολη,γραφουμε το μαθημα(και μαλλον το περασα) και παμε να φυγουμε.Εκεινη την ωρα εφευγε ο καθηγητης,ο οποιος προσφερθηκε να μας παει μεχρι την πολη(3 ατομα ημασταν).Ενταξει λεμε.Που να τρεχουμε τωρα 500 μετρα μεχρι τη σταση του ΤΕΙ,και κανα 800αρι μετα που θα κατεβουμε απτο λεωφορειο για να παμε στο σπιτι.Και παμε.
Ε τι αμαξι ειχε......................... :icon02: Μercedes.Ε οχι.Τοση συγκινηση σε μια μερα δεν θα την αντεξω. :angryfire :angryfire
Τελικα δεν βλεπω την ωρα να κατεβω κατω και να κανουμε καμια μινι unofficial συναντησουλα,μονο και μονο για να χορτασει το ματι μου απο προπελες!!!!!!!
10 και σημερα!!!!!!!!

STR
11-02-05, 21:21
Αντε κι οταν κατεβεισ με το καλο θα σε παω βολτα με το αυτοκινητο του αδερφου μου.Ε 200. Ετσι για να μπεις με το μαλακο στο κλιμα :rofl2:

DoctorAbo
11-02-05, 21:47
Σημερα ειπαμε με τη φιλη μου που με φιλοξενει στη Λαρισα,να παρουμε ταξακι να παμε στο ΤΕΙ.
Παιρνω τηλ,καλω ενα ταξακι και βγαινουμε εξω στο δρομο για να το περιμενουμε.
Οταν μου ειπε η τηλεφωνητρια στο κεντρο τον αριθμο του ταξι που θα ερχοταν,ετυχε να μην τον ακουσω.Οποτε οταν βγηκαμε εξω να περιμενουμε,λεμε θα ειναι αυτο που θα σταματησει μπροστα μας.
Εκει που περιμενουμε λοιπον,ερχεται το πρωτο Mercedes.Λες να ειναι αυτο???Για καλη μου τυχη περναει και φευγει.Ευτυχως λεω,δεν θα παω με τροπετο στη σχολη.
Καπακι ερχεται 2ο.Τι συμπτωση?!?!?!?Και αυτο Mercedes.Ρε λες?Φευγει και αυτο.
Ξανα στο καπακι περναει κι'αλλο ταξι και σταματαει μπροστα μας.Ηταν το δικο μας.Για μαντεψτε τι μαρκα ηταν?????Ναι,δυστυχως.Και αυτο Μercedes.
Το'χε η μοιρα μου φαινεται να παω με τροπετο στη σχολη.Τελος παντων.

Παμε στη σχολη,γραφουμε το μαθημα(και μαλλον το περασα) και παμε να φυγουμε.Εκεινη την ωρα εφευγε ο καθηγητης,ο οποιος προσφερθηκε να μας παει μεχρι την πολη(3 ατομα ημασταν).Ενταξει λεμε.Που να τρεχουμε τωρα 500 μετρα μεχρι τη σταση του ΤΕΙ,και κανα 800αρι μετα που θα κατεβουμε απτο λεωφορειο για να παμε στο σπιτι.Και παμε.
Ε τι αμαξι ειχε......................... :icon02: Μercedes.Ε οχι.Τοση συγκινηση σε μια μερα δεν θα την αντεξω. :angryfire :angryfire
Τελικα δεν βλεπω την ωρα να κατεβω κατω και να κανουμε καμια μινι unofficial συναντησουλα,μονο και μονο για να χορτασει το ματι μου απο προπελες!!!!!!!
10 και σημερα!!!!!!!!

To πρώτο ευχάριστο είναι πως μάλλον πέρασες το μάθημα. Ο ταξιτζής που σε πήγε...... μπας και ήταν ο C 200 Kompressor? Απ το λιανικλάδι είναι από ότι ξέρω IIIIIHHHAAAAAAAAA.

konstantinos
11-02-05, 22:06
Σε καταλαβαινω απολυτα.Οταν σπουδαζα στην κομοτηνη οι μετακινησεις γινονταν με τα ποδια, τα λεωφορεια και ταξι.Η κομοτηνη εχει τρομερα αυτοκινητα,το ιδιο και τα ταξι.Υπηρχαν διαφορες μαρκες ταξι μεταξυ αυτων και δυο BMW e34
μια turbo diesel και μια απλη,νομιζω 520.Το ειχα καημο να μπω σε BMW γιατι μου ειχε λειψει το δικο μας 5αρι στην αθηνα.Τι εκανα λοιπον...περιμενα στην πιατσα των ταξι να ερθει η σειρα της BMW :loser: :yippee: να με παει καπου,οπουδηποτε.Δεν μου εκατσε ομως η φαση γιατι ειχε παγωνια και εφυγα!.Γι αυτο οταν νιωθεις οτι σου λειπει η BMW σου προτεινω να κανεις κατι αναλογο :rofl2: