PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E46 στριψιμο λιμανακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


m_power_lunatic
13-02-05, 19:09
Οπως εγραψα σε αλλο thread το Σαββατο-χθες δηλαδη- κατεβηκαμε προς Βουλα δυο Μ3-ενα Ε36 και ενα Ε46 και μετα απο φιλικα ανοιγματακια ζητησα απο το φιλο μου τον Αννιβα να μου δειξει δυο-τρια πραγματακια με το καινουργιο του θεριο-Μ3 Ε46- και να μου το συγκρινει εμπρακτως με τα προηγουμενα του ///Μ,το λευκο Ζ3Μ και το Μ3 Ε36.Αφηνω την κουκλαρα μου σε ασφαλες μερος και μπαινω στο Μ3 Ε46.Φθανουμε κουβεντιαζοντας-για γυναικες κτλ-μεχρι Αλκυονιδες και κανουμε αναστροφη....ωραια πολυ μιλησαμε για τα μουμια του λεω πιασε δουλεια τωρα!Περναμε αεροπορια το ISLAND και φθανουμε στο εσακι στο οποιο φρεναρει,κατεβαζει απο τεταρτη τριτη και εκει μενω με την απορια???????Ποιος ο λογος να το κανει αυτο λεω!Η απαντηση εστεκε μπροστα μου και ακουγε στο ονομα τελευταια δεξια πριν την καντινα!!!!!Μαζευει φορα.....φρενα.....τιμονια και σανιδα!!!!!Δεν χρειαζεται να πω οτι το Μ3 την εβγαλε με το πλαι απο εξωτερικη αφου στην εσωτερικη πηγαινε Ε30 τετραπορτο με πιτσιρικαρια που παθανε σοκ μολις τους περασαμε!!!Περναμε καντινα και ερχεται το πεταλο το οποιο το περναει αρκουντως γρηγορα με τριτη με τιμονιες και ερχεται η αριστερη η ελαφρυα και αμεσως η κλειστη αριστερη με τριτη ταχυτητα στο κιβωτιο και με ενα αποτομο κατεβασμα-ουτε ξερω ποσο ανεβασε-βαζει δευτερα μπλοκαρει πισω,γυρναει καθετα και ερχεται πολυ κοντα η μπαριερα αλλα αγχος μηδεν ο φιλαρακος μου!!!!!Το κραταει....ολη η αριστερη με το πλαι.....αποτομο αφημα...σφαλιαρα απο την αλλη και την δεξια ολη με το πλαι......και το εχει μονο μια εβδομαδα φαντασου και κατα την διαρκεια της ολης διαδικασιας μιλαγαμε ενω στις ανοιχτες γρηγορες στροφες το αριστερο ποδαρακι δεν ηταν μονο στο συμπλεκτη αλλα στο φρενο οπου χρειαστηκε!!!!!Τα Μ3 θελουνε αντερα και χερακια για να στριψουνε με χλμ ενω το ιδιο το αυτοκινητο βοηθαει απιστευτα με το στησιμο του και το πολυ γρηγορο τιμονι του και ολα αυτα σε αντιθεση με το πολυ αργο τιμονι του Μ3 Ε36 μου και την πολυ πιο απιστευτα αποτομη συμπεριφορα του η οποια απαιτει απιστευτη ετοιμοτητα στο τιμονι. :bugeye:

Fanatic
13-02-05, 22:19
Eιναι μετατροπη Μ3 Ε46 σωστα?Εχεις ερωτευτει ακομα περισσοτερο το Ε46 μετα απο ολα αυτα ε? :wub:.Αντε με το καλο!

m_power_lunatic
13-02-05, 23:14
Ξερεις τον Κωστα Στελιο?Ειναι ναι,πολυ καλη μαλιστα,δεν κουνιεται βιδα και προλαβε και εραψε και μερικα Μ3 Ε46 μολις το πηρε!!!!!!

Fanatic
13-02-05, 23:18
Ξερεις τον Κωστα Στελιο?Ειναι ναι,πολυ καλη μαλιστα,δεν κουνιεται βιδα και προλαβε και εραψε και μερικα Μ3 Ε46 μολις το πηρε!!!!!!

Δεν τον ξερω προσωπικα αλλα ειναι γνωστος γενικα στους κυκλους.... ;) (Οσο για τα σκισηματα,εχω ακουσει για ολα....πραγματικα αξιος!)

tasosbmwe30
14-02-05, 01:16
:offtopic: του εχετε πει να γινει μελος του forum????

Fad3In
05-03-05, 19:24
Απιστευτη η περιγραφη! Ζηλευω... :(
Τοσο γαμάτα εχω δει μονο μια Ε21 πορτοκαλι να μπαινει στο πεταλο!
Ν.

Xeno-318is
05-03-05, 20:03
Axios kai pali axios!!
Asxeto ala to kalytero mpasimo pou exw dei sto petalo htane prin apo 4-5 xronia ena vrady me mpoliko nero stin asfalto ena 525 E12 prasino opou o typos toxe diplwsi kamia 25aria metra prin to petalo tin pire oli ti strofi kratwntas apisteuti grammi (xwris kan na vgei apti lorida tou) kai stin eksodo to isiwse xalarotata !!!! :yippee: :yippee: (kanontas to kai stin anodo kai stin ka8odo kana 2 fores...opote mallon den tou vgike tyxea..pi8anotata iksere ti ekane!!)

Fad3In
05-03-05, 20:16
Μαλλον...ΝΑΙ! :nod:

antonio
06-03-05, 01:59
Axios kai pali axios!!
Asxeto ala to kalytero mpasimo pou exw dei sto petalo htane prin apo 4-5 xronia ena vrady me mpoliko nero stin asfalto ena 525 E12 prasino opou o typos toxe diplwsi kamia 25aria metra prin to petalo tin pire oli ti strofi kratwntas apisteuti grammi (xwris kan na vgei apti lorida tou) kai stin eksodo to isiwse xalarotata !!!! :yippee: :yippee: (kanontas to kai stin anodo kai stin ka8odo kana 2 fores...opote mallon den tou vgike tyxea..pi8anotata iksere ti ekane!!)


Να είσαι σίγουρος ότι ήξερε τι έκανε, και ανεβάινοντας και κατεβάινοντας το πέταλό.......και το έκανε όχι μόνο μια φορά!
Ονόματα δεν λέω, αυτοί που ξέρουν-ξέρουν! :)

Xeno-318is
06-03-05, 17:46
Oti ixere ti ekane a)fenotane kai b)to idio palikari ton eixa dei epi epoxes fiesta 4petaloudou na to xwnei kiauto diplwmeno!! Opote o logos pou eipa isws..itane ka8ara sxima logou!! :dance:

InsaneDriver
06-03-05, 23:51
Oti ixere ti ekane a)fenotane kai b)to idio palikari ton eixa dei epi epoxes fiesta 4petaloudou na to xwnei kiauto diplwmeno!! Opote o logos pou eipa isws..itane ka8ara sxima logou!! :dance:
Σιγά μην ξέρει να οδηγάει αυτός ρε... :drive2:
Εγώ πάντως έχω αρχίσει να τον ψήνω,μετά από δική του πρόταση, να με προπονήσει στο βρεγμένο πέταλο και ύστερα να βγάλει και τη γριά έξω :nod:

antonio
06-03-05, 23:51
Πρόκειται για τον πρόεδρο του tfrc, που τώρα εκτός απο την μπέμπα που δεν αποχωρίζεται, εχει στην διάθεσή του και ενα ford puma, το οποίο όταν τον βλέπεις να το οδηγεί νομίζεις ότι έχει πίσω διαφορικό.!! :drive2: \


PS Αρκέτο καιρό πριν, και ενώ είχα στην κατοχή μου το Ε30, σε μια διαδρομή μας σε μια απόμερη πλατεία της Άνοιξης, o fiestaman με το 525 και εγώ με το 323, "τρομοκρατήσαμε" όλη την Κηφισίας, από Ερυθραία και κάτω, αφού διπλώναμε ακόμα και στην ευθεία πηγαίνοντας ο ένας πάνω στον προφυλακτήρα του άλλου...κάπου πιο πίσω ερχόταν και ένα άλλο ανώριμο μέλος του club (βλεπε Insanedriver)!!!! :whip:

antonio
06-03-05, 23:53
Xάρη πάλι τα καταφέραμε και ποστάραμε στο ίδιο λεπτο!!! :flipa:
Με συγχωρείς που ρουφιανεύω τις ανωριμότητές σου, αλλά δεν μπορώ, το έχω στο αίμα μου!!! :kissass:

InsaneDriver
06-03-05, 23:57
Τον Fiestaman πρέπει να τον δείτε στην Αθηνών-Λαμίας κοντά στις τρεις γέφυρες με 170 και βροχή να κάνει μικρή τιμονιά και με drift να ξεκινάει από τέρμα αριστερά και να φτάνει στα δεξιά του δρόμου...Αμέσως μετά και μόλις κατάλαβε τι έκανε, είχε σταματήσει για τσιγάρο :kissass:

DRIFTER
07-03-05, 08:05
Αυτο το 525 το είχα δει και εγώ.....έχει αφήσει μια ιστορία όπως και η κλούβα του tfrc....χεχε

Fad3In
07-03-05, 20:02
Τον Fiestaman πρέπει να τον δείτε στην Αθηνών-Λαμίας κοντά στις τρεις γέφυρες με 170 και βροχή να κάνει μικρή τιμονιά και με drift να ξεκινάει από τέρμα αριστερά και να φτάνει στα δεξιά του δρόμου...Αμέσως μετά και μόλις κατάλαβε τι έκανε, είχε σταματήσει για τσιγάρο :kissass:
http://www.dtmpower.net/forum/images/smilies/shocked.gif
Πλακα κανεις;
:bowdown:
Μια φορα ειχα κανει κατι παρομοιο μ ενα Ροβερ 414 αλλα το χα ξανακανει πολλες φορες και οκ,ηταν καπου επαναλαμβανομενο το αποτελεσμα,αλλα ετσι τυχαια...
Ν.

InsaneDriver
08-03-05, 16:16
Δεν κάνω πλάκα...Δυστυχώς ή ευτυχώς αυτά είναι μόνο η αρχή! :D
Έχω δει και χειρότερα :bugeye: