PDA

Επιστροφή στο Forum : Hello kai apo mena


madsex
16-02-05, 11:20
Hello loipon kai apo emena!
Gia osous den me kseroun me lene Kwnstantino Anniva kai exw trella me ta BMW genika alla kai eidika me ta montela ths seiras 'M'! :bowdown:

Ksekinwntas apo ena tapeino E36 318is full look M3 avus blue me arketa extra en etei 2000 proxwrhsa se ena silver M3 E36 3.0l me Schnitzer kit 320HP, to opoio sth synexeia apoxwristhka gia ena lefko Z3M Roadster 3.2l US!
Prin apo kana mhna apekthsa ena carbon-black M3 E46 kai eimai mporw na pw enthousiasmenos... :bowdown:

To mono mou provlhma einai ti tha parw meta, afou den nomizw pws mporei na sygrithei me kati allo... :ices_ange

Afta apo mena loipon gia na thymountai oi palioi kai na mathainoun oi neoi!
:drive2:

Dark_Niaou
16-02-05, 11:30
Φίλε εάν κατάλαβα καλά, τώρα γράφτηκες στο club οπότε....
:yippee: Καλώς τον αυτόν και την μπουμπούκα του :yippee:

Fanis
16-02-05, 13:08
Καλως ήρθες και να τα 100σεις τα Μ!! :yippee:

Όσο για το τι να πάρεις μετά.....χμμμ.....μια Μ5 ή Μ6? :party:

DRIFTER
16-02-05, 16:12
Kαλησπέρα και καλως ήρθες στη παρέα μας......κοίτα τι μικρός είναι ο κόσμος...και έλεγα το παληκάρι που τρέχει απο φανάρι σε φανάρι στα γνωστά στέκια γιατί δεν μπαίνει μέσα να γραφτεί που έχει το τέρας???? :yippee:

xristos27
17-02-05, 00:07
KALISPERA FILE ANIVA EXOYME SINANTITH POLES FORES KATO SE GNOSTA MERI ME ORISMENA KOKOROMIALA 106 NA PROSPATHOYN NA PIASOYN Z3M KAI PRAGMATIKA ERIXA POLY GELIO MAZITOYS :whip:

Panoz
17-02-05, 07:38
Γειά σου φίλε Κώστα! Εχουμε συναντηθεί και εμείς σε Dragtster στο Ελληνικό...είχα μια Ε46 Μ3 ασημένια (US spec) και είχαμε τρέξει και μαζί αν θυμάμαι καλά! Καλως ήλθες λοιπόν και ελπίζω να τα πούμε γρήγορα από κοντά ;)

stef
17-02-05, 10:03
Kαλοσορίζω τον φίλο και κληρούχα μου Κωσταντίνο!
Να σαι καλα φίλε μου και να χαίρεσε πάντα τα Μ σου , όπως πολύ καλά ξέρεις να το κάνεις!

Minas DASC
17-02-05, 10:56
Γεια σου Κωστα!
Αργησες να μπεις στο club - μαλλον δεν θα το ειχες παρει χαμπαρι!!

Μηνας. (φανταζομαι καταλαβες ποιος ειμαι..)

m_power_lunatic
20-02-05, 19:14
Καλως ηρθες Κωστα.....τι να πω ρε ανθρωπε για εσενα????Το ξερεις οτι ειμαι θαυμαστη σου απο εποχες 106 1.3R ρε φιλε και ας με περνας οταν στηνομαστε φαναρακια.Στο ξαναλεω και καταλαβετο.....παρε τα βουνα-αναβασεις-γιατι πανε χαμενα τα χερια σου ρεεεεε!!!! :bowdown: