PDA

Επιστροφή στο Forum : Διάφορα απο Ε36 ( Gt, Ζάντες,Σαλόνι κ.α)


Tasulis
04-02-08, 15:31
Εχουμε και λέε παιδιά.
ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΣΑΛΟΝΙ Μ3
http://img171.imageshack.us/img171/8639/dsc02491eh6.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=dsc02491eh6.jpg)
ΤΙΜΗ 2500€ Συζητήσιμη

ΜΑΣΠΙΕ ΓΝΗΣΙΟΙ Μ3 ΚΑΙ ΓΩΝΙΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ GT Μ3
http://img512.imageshack.us/img512/7732/dsc02494lk5.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=dsc02494lk5.jpg) http://img512.imageshack.us/img512/7732/dsc02494lk5.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=dsc02494lk5.jpg)
ΤΙΜΗ ΜΑΣΠΙΕΔΕΣ 150€
ΤΙΜΗ GT 150€

ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΑ ΕΜΠΡΟΣ 225/40/18
ΠΙΣΩ 255/35/18
MICHELIN SPORT PILOT
http://img352.imageshack.us/img352/5732/dsc02487ar9.th.jpg (http://img352.imageshack.us/my.php?image=dsc02487ar9.jpg)
TIMH 1300€ Συζητήσιμη

ΤΗΛ Επικοινωνίας 6932201212 Γιωργος ή Γρηγόρης, Ωρες Καταστημάτων.

SPYROS-MUSIC-CABRIO
05-02-08, 15:45
φιλε οι ζαντες τι μαρκα ειναι?η πατουρα ειναι χρωμιο?

Tasulis
07-02-08, 00:25
Φιλος επειδή λεπτομέριες τετοιου στυλ δεν γνωρίζω κάνε τον κόπο και παρε τα παιδιά.
Οτι θέλεις θα στο πουν.
ΑΛΛΟΣ κανείς να τα πάρει παιδιά???

Tasulis
09-02-08, 00:30
Kανεις δεν θέλει κάτι???

Stunt Mike
09-02-08, 03:08
Η τιμη για το σαλονι ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ!!!Πως να θελει καποιος κατι?

manosm3
09-02-08, 10:17
Η τιμη για το σαλονι ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ!!!Πως να θελει καποιος κατι?

Σιγα βρε Μιχαλη... Δεν πουλαει, ΧΑΡΙΖΕΙ!!!:gaysex:

soc12r
09-02-08, 10:23
Καλημερα φιλε μου το σαλονι Μ3 ειναι κομπλε προς-πισω με τα πλαινα?
Εαν μπορεις ποσταρε και αλλες φοτο thanks!

Tasulis
10-02-08, 13:09
Η τιμη για το σαλονι ειναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ!!!Πως να θελει καποιος κατι?

Tι είναι???? Μάλλον αγαπητέ μου δεν ξέρεις πόσο πάνε τα ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΣΑΛΟΝΙΑ για Μ3 Ε36.

Tasulis
10-02-08, 13:21
Καλημερα φιλε μου το σαλονι Μ3 ειναι κομπλε προς-πισω με τα πλαινα?
Εαν μπορεις ποσταρε και αλλες φοτο thanks!

Φίλος το σαλονι ειναι κομπλέ
ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ
http://img153.imageshack.us/img153/9428/dsc02337ww8.jpg (http://imageshack.us) http://img153.imageshack.us/img153/5615/dsc02340pn5.jpg (http://imageshack.us) http://img246.imageshack.us/img246/1742/dsc02338ij2.jpg (http://imageshack.us) http://img258.imageshack.us/img258/2538/dsc02346bj6.jpg (http://imageshack.us)

Stunt Mike
11-02-08, 00:07
Το σαλονι ειναι ΜΟΥΝ@Ρ@ συναδελφε αλλα...θα επιμεινω οτι η τιμη ειναι υπερβολικα υψηλη.Στα 1700-1900 ευρω θα το δωσεις αμεσα.Καλοπουλητο και τυχερος οποιος εχει το cash!

tsouk
11-02-08, 01:10
Eιναι ομως mexican green το σαλονι απο e36gt oποτε νομιζω ειναι πιο ακριβο και δυσευρετο απο των απλων Μ3.

E36 M POWER
11-02-08, 06:27
φιλε με σιγχωρεις αλλα μολις πηρα θερμενομενο-ηλεκτρικο ολοκληρο (μπρος-πισω-πορτες) λευκο τοθ παγου με 1400 Ε!!! οντως ειναι λιγο υπερβολικη... παντως καλοπουλιτα!!!

Cabriolakias
11-02-08, 07:16
Helloooooo! :bugeye:Το σαλονι δαγκωνει βρεη!:bugeye:

Απαπαπα..... σημερα σε ανταλακτηκα να πας με 1.500-1.800 περνεις ωραιοτατο ηλεκτρικο θερμενομενο σαλονακι...:calm:

Tasulis
11-02-08, 15:07
Το σαλονι ειναι ΜΟΥΝ@Ρ@ συναδελφε αλλα...θα επιμεινω οτι η τιμη ειναι υπερβολικα υψηλη.Στα 1700-1900 ευρω θα το δωσεις αμεσα.Καλοπουλητο και τυχερος οποιος εχει το cash!

Φιλος οπως έχω πει ΔΕΝ ειναι δικό μου.
Του κολλητου ειναι που αναγκαστηκε να το δώσει λόγω τέκνου.

Οπως είπα η τιμη συζητιεται

Tasulis
11-02-08, 15:13
Helloooooo! :bugeye:Το σαλονι δαγκωνει βρεη!:bugeye:

Απαπαπα..... σημερα σε ανταλακτηκα να πας με 1.500-1.800 περνεις ωραιοτατο ηλεκτρικο θερμενομενο σαλονακι...:calm:

φιλε με σιγχωρεις αλλα μολις πηρα θερμενομενο-ηλεκτρικο ολοκληρο (μπρος-πισω-πορτες) λευκο τοθ παγου με 1400 Ε!!! οντως ειναι λιγο υπερβολικη... παντως καλοπουλιτα!!!

Πηγαινετε ρε παλλικαρια και παρτε απο τους παλιατζήδες τότε και μην λέτε εξυπνάδες.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.

Stunt Mike
12-02-08, 00:38
Φιλος οπως έχω πει ΔΕΝ ειναι δικό μου.
Του κολλητου ειναι που αναγκαστηκε να το δώσει λόγω τέκνου.

Οπως είπα η τιμη συζητιεται

Φιλικα παντα,αν ''αναγκαζεται'' να το δωσει ας το ριξει κανα χιλιαρικο και θα φυγει...χθες!!!Οπως προειπα στις φωτο το σαλονι φαινεται τελειο!!!:+1:Παντως παιδες μη τρελαινεστε,ο καθενας οσα εχει αναγκη ζηταει,το θεμα ειναι να βρεθει και καποιος να τα δωσει.Οι νομοι της ζητησης και προσφορας ειναι αμειλικτοι οπως μαθαμε και στα Πανεπιστημια.Κι εγω αυριο βαζω το 28αρι να πουληθει 25000 ευρω....Η ιδια η αγορα θα με οδηγησει(αν πραγματικα θελω να πουλησω) στα maximum 16-18000 μη σου πω και 14??Καλοπουλητο φιλε....Δεν πιστευω να'χεις παραπονο,σου κραταμε και την αγγελια updated!!:friday:

Tasulis
12-02-08, 14:35
Φιλικα παντα,αν ''αναγκαζεται'' να το δωσει ας το ριξει κανα χιλιαρικο και θα φυγει...χθες!!!Οπως προειπα στις φωτο το σαλονι φαινεται τελειο!!!:+1:Παντως παιδες μη τρελαινεστε,ο καθενας οσα εχει αναγκη ζηταει,το θεμα ειναι να βρεθει και καποιος να τα δωσει.Οι νομοι της ζητησης και προσφορας ειναι αμειλικτοι οπως μαθαμε και στα Πανεπιστημια.Κι εγω αυριο βαζω το 28αρι να πουληθει 25000 ευρω....Η ιδια η αγορα θα με οδηγησει(αν πραγματικα θελω να πουλησω) στα maximum 16-18000 μη σου πω και 14??Καλοπουλητο φιλε....Δεν πιστευω να'χεις παραπονο,σου κραταμε και την αγγελια updated!!:friday:

Η αγγελία αξίζει να είναι updated, Το σαλόνι είναι αστεράτο και αξίζει να επιμένει ο φίλος που πριν μερικές ώρες εγινε μπαμπάς.

petralis
15-02-08, 10:48
φιλε ενδιαφερομε για το σαλονι υπαρχει ακομα?? Στειλου μου πμ το τηλ σου να το συζητησουμε περιμενω!!!

oldcarskickass
15-02-08, 11:23
Φιλικα παντα,αν ''αναγκαζεται'' να το δωσει ας το ριξει κανα χιλιαρικο και θα φυγει...χθες!!!Οπως προειπα στις φωτο το σαλονι φαινεται τελειο!!!:+1:Παντως παιδες μη τρελαινεστε,ο καθενας οσα εχει αναγκη ζηταει,το θεμα ειναι να βρεθει και καποιος να τα δωσει.Οι νομοι της ζητησης και προσφορας ειναι αμειλικτοι οπως μαθαμε και στα Πανεπιστημια.Κι εγω αυριο βαζω το 28αρι να πουληθει 25000 ευρω....Η ιδια η αγορα θα με οδηγησει(αν πραγματικα θελω να πουλησω) στα maximum 16-18000 μη σου πω και 14??Καλοπουλητο φιλε....Δεν πιστευω να'χεις παραπονο,σου κραταμε και την αγγελια updated!!:friday:

Αυτοί οι νόμοι φίλε μου όμως δεν ισχύουν στην ελλάδα γιατί αν ίσχυαν δε θα υπήρχε απλό Ε30 πάνω από 4000 και πάνω από 10.000 ΤΟ ΠΟΛΥ Ε36.-

Fairytale
16-02-08, 11:54
Πηγαινετε ρε παλλικαρια και παρτε απο τους παλιατζήδες τότε και μην λέτε εξυπνάδες.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.Επειδή η αγγελία παρουσίαζε κάποιο ενδιαφέρον μπήκα στην διαδικασία να επικοινωνήσω με τον κάτοχο του σαλονιού. Η εκτεταμένη λοιπόν τηλεφωνική συνδιάλεξη με το Κιλκίς μου απεκάλυψε τα εξής:
-Το σαλόνι αγοράστηκε αρχικά ως σαλόνι από κάποιο ///Μ3 του '97 και ανακατασκευάστηκε. Καινούργια λοιπόν είναι τα δέρματα που περάστηκαν και κάποια γεμίσματα στα καθίσματα.
-Περιλαμβάνει τα 2 μπροστινά καθίσματα και τον πίσω καναπέ. Δεν περιλαμβάνει πλαινές ταπετσαρίες, τον τεμπέλη κλπ και το βασικότερο όλων δεν περιλαμβάνει τους διακόπτες, τις φίσες και την πλεξούδα των ηλεκτρομηχανισμών κίνησης και θέρμανσης του σαλονιού (πράγματα δηλ. που ούτε φτηνά ούτε εύκολα να τα βρεις μόνα τους είναι και που χωρίς αυτά τα σαλόνι δεν δουλεύει).

Δηλ. το " καινούργιο σαλόνι" που πωλείται, πρακτικά δεν είναι καινούργιο αλλά "σαν καινούργιο" ενώ δεν είναι πλήρες αφού απευθείνεται ουσιαστικά (για να είναι άμεσα λειτουργήσιμο) σε Ε36 coupe που έχουν ήδη δερμάτινο σαλόνι (ώστε να κρατήσουν τις επενδύσεις στις πόρτες, αν ταιριάζουν χρωματικά...) ηλεκτρικά ρυθμιζόμενο και θερμαινόμενο σαλόνι (ώστε να κρατήσουν τα δικά τους ηλεκτρικά για να μπορούν να ρυθμίζουν τα κάθισμα μιας και δεν υπάρχει δυνατότητα χειροκίνητων ρυθμίσεων). Αλλιώς η πραγματική τιμή ανεβαίνει και δεν είναι ανάγκη μέλη μας (με τυχόν λιγότερες γνώσεις) να φτάσουν στο Κιλκίς για να το ανακαλύψουν... ;)

Τέλος το bmw-motorsport.gr δεν φέρει καμμία ευθύνη για το πόσο κοντά είναι μία αγγελία που "ανεβαίνει" στο foroum, στην πραγματικότητα. Το μέλος μας όμως που την "ανεβάζει" την φέρει ακεραία και είναι υπόλογος για τα γραφόμενα του έναντι των υπολοίπων.
Ελπίζω να μην παρατηρηθούν ξανά φαινόμενα με αγγελίες κράχτες που απέχουν από την πραγματικότητα και παραπλανούν τα μέλη μας.
Ευχαριστώ.
C U out there

kartakias
16-02-08, 13:58
:+1: στον Νικο.

Lil
16-02-08, 14:13
Κάποτε πρεπεί να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα στο θεμα "Αγοραπωλησίες".... το παρόν site είναι αυτοκινητιστικό φόρουμ και όχι παράρτημα της Χρυσής ευκαιρίας... για να υπάρχει ένα καλό κλιμα - έτσι όπως πρέπει να είναι σε ενα τέτοιο φόρουμ - πρέπει να ξέρουμε τι γράφουμε και τι πουλάμε... και το σημαντικότερο να ξερούν και οι άλλοι (υποψήφιοι αγοραστές) τι είναι αυτό που πουλάμε.....
με το να ειμαστε ειλικρινείς δεν χάνουμε κάτι μόνο παρεξηγήσεις και μούτρα αποφεύγουμε....

το νου σας guys....:dblthumb2

Stunt Mike
16-02-08, 16:34
Τελικα Τασουλη και υπερβολικη ηταν η τιμη και ''μουφα'' μεγιστη το σαλονι!!Πως πας ρε μαστορα να πουλησεις ''καινουριο πραμα'' οταν λειπουν τα βασικα???Δεν ηξερες,δεν ρωταγες τον φιλο σου?Τελικα εκτεθηκες εσυ....Κριμα να γινονται αυτα....

Tasulis
16-02-08, 21:45
Τελικα Τασουλη και υπερβολικη ηταν η τιμη και ''μουφα'' μεγιστη το σαλονι!!Πως πας ρε μαστορα να πουλησεις ''καινουριο πραμα'' οταν λειπουν τα βασικα???Δεν ηξερες,δεν ρωταγες τον φιλο σου?Τελικα εκτεθηκες εσυ....Κριμα να γινονται αυτα....

ΡΕ Καραμήτρο τιλες τώρα ?? Και εσύ και ο Fairy....... Το αναγραφόμενο σαν καινούργιο μιας και το αμάξι είναι 98 μοντέλο, δεν θα μπορούσε να είναι αντιπροσωπείας.

Το αν είναι φτιαγμένο σαλόνι δεν ρίχνει την τιμή του μιας και τα υλικά του ειναι γνησια δερματα χωρις συμβιβασμους.
Τωρα εαν δεν έχει τα καλώδια του και τα πλαινα που αναφέρει ο περίφημος fairy........
δεν φταίω ΕΓΩ.

Ο καθένας έγινε ειδικος εδώ μέσα κα βγάζει συμπεράσματα. Χαλαρώστε, δεν έχετε μόνο έσεις BMW, γεννηθηκαν και άλλοι που μεγάλωσαν με αυτά τα αμάξια.

Tasulis
16-02-08, 21:48
Επειδή η αγγελία παρουσίαζε κάποιο ενδιαφέρον μπήκα στην διαδικασία να επικοινωνήσω με τον κάτοχο του σαλονιού. Η εκτεταμένη λοιπόν τηλεφωνική συνδιάλεξη με το Κιλκίς μου απεκάλυψε τα εξής:
-Το σαλόνι αγοράστηκε αρχικά ως σαλόνι από κάποιο ///Μ3 του '97 και ανακατασκευάστηκε. Καινούργια λοιπόν είναι τα δέρματα που περάστηκαν και κάποια γεμίσματα στα καθίσματα.
-Περιλαμβάνει τα 2 μπροστινά καθίσματα και τον πίσω καναπέ. Δεν περιλαμβάνει πλαινές ταπετσαρίες, τον τεμπέλη κλπ και το βασικότερο όλων δεν περιλαμβάνει τους διακόπτες, τις φίσες και την πλεξούδα των ηλεκτρομηχανισμών κίνησης και θέρμανσης του σαλονιού (πράγματα δηλ. που ούτε φτηνά ούτε εύκολα να τα βρεις μόνα τους είναι και που χωρίς αυτά τα σαλόνι δεν δουλεύει).

Δηλ. το " καινούργιο σαλόνι" που πωλείται, πρακτικά δεν είναι καινούργιο αλλά "σαν καινούργιο" ενώ δεν είναι πλήρες αφού απευθείνεται ουσιαστικά (για να είναι άμεσα λειτουργήσιμο) σε Ε36 coupe που έχουν ήδη δερμάτινο σαλόνι (ώστε να κρατήσουν τις επενδύσεις στις πόρτες, αν ταιριάζουν χρωματικά...) ηλεκτρικά ρυθμιζόμενο και θερμαινόμενο σαλόνι (ώστε να κρατήσουν τα δικά τους ηλεκτρικά για να μπορούν να ρυθμίζουν τα κάθισμα μιας και δεν υπάρχει δυνατότητα χειροκίνητων ρυθμίσεων). Αλλιώς η πραγματική τιμή ανεβαίνει και δεν είναι ανάγκη μέλη μας (με τυχόν λιγότερες γνώσεις) να φτάσουν στο Κιλκίς για να το ανακαλύψουν... ;)

Τέλος το bmw-motorsport.gr δεν φέρει καμμία ευθύνη για το πόσο κοντά είναι μία αγγελία που "ανεβαίνει" στο foroum, στην πραγματικότητα. Το μέλος μας όμως που την "ανεβάζει" την φέρει ακεραία και είναι υπόλογος για τα γραφόμενα του έναντι των υπολοίπων.
Ελπίζω να μην παρατηρηθούν ξανά φαινόμενα με αγγελίες κράχτες που απέχουν από την πραγματικότητα και παραπλανούν τα μέλη μας.
Ευχαριστώ.
C U out there

Ψιτ......... εξυπνάκια..........
βρες μου ενα σαλόνι με ολα αυτα που λες με τη τιμή που σκέφτεσαι και ονειρευεσαι να παω να το παρω γιατι θέλω να στειλώ ένα δώρο.

ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΑΧΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΝΗΣΩ ΚΟΣΜΟ.

Geo_3D
16-02-08, 22:23
ΡΕ Καραμήτρο τιλες τώρα ?? Και εσύ και ο Fairy....... Το αναγραφόμενο σαν καινούργιο μιας και το αμάξι είναι 98 μοντέλο, δεν θα μπορούσε να είναι αντιπροσωπείας.

Το αν είναι φτιαγμένο σαλόνι δεν ρίχνει την τιμή του μιας και τα υλικά του ειναι γνησια δερματα χωρις συμβιβασμους.
Τωρα εαν δεν έχει τα καλώδια του και τα πλαινα που αναφέρει ο περίφημος fairy........
δεν φταίω ΕΓΩ.

Ο καθένας έγινε ειδικος εδώ μέσα κα βγάζει συμπεράσματα. Χαλαρώστε, δεν έχετε μόνο έσεις BMW, γεννηθηκαν και άλλοι που μεγάλωσαν με αυτά τα αμάξια.

Ψιτ......... εξυπνάκια..........
βρες μου ενα σαλόνι με ολα αυτα που λες με τη τιμή που σκέφτεσαι και ονειρευεσαι να παω να το παρω γιατι θέλω να στειλώ ένα δώρο.

ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΑΧΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΝΗΣΩ ΚΟΣΜΟ.
Πρωτα απ'ολα τους προσωπικους χαρακτηρισμους αλλου.
Δευτερον,μαλλον θα πρεπει να ειμαστε πιο αναλυτικοι σε μια αγγελια,πραγμα που δεν εκανες εσυ,αλλά ο Fairytale σαν ενδιαφερομενος αγοραστης.

Lil
16-02-08, 22:39
Ψιτ......... εξυπνάκια..........
βρες μου ενα σαλόνι με ολα αυτα που λες με τη τιμή που σκέφτεσαι και ονειρευεσαι να παω να το παρω γιατι θέλω να στειλώ ένα δώρο.

ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΑΧΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΝΗΣΩ ΚΟΣΜΟ.

Ψιτ γατουλη.. ε Τασουλι.... βλεπεις αυτο που θες να δεις και δεν κοιτας την ουσια.....
Η ουσια ειναι:
1)το σαλόνι δεν ειναι καινουργιο.... οτι και να λες ειναι σαν να παω εγω να κανω ενα ρεκτιφιε στο αμαξι μου και να λεω οτι το μοτερ ειναι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.... σαν καινουργιο μπορει... καινουργιο ομως ΟΧΙ.....
το σαλονι λοιπν ειναι του 97 και εχει υποστει ενα γενικο rebuilt... (ετσι το βλεπω....)

2)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΛΟΝΙ.... ειναι 2 καθισματα και ενας καναπες.... (στο σαλονι συμπεριλαμβανοται και οι πλαινες ταπετσαριες....

3)απο τα καθισματα λοιπον πραγματα τα οποια ειναι αναγκαια για την λειτουργικοτητα τους.... φυσες, καλωδιωση, διακοπτακια.... εκτος αν εσυ θεωρεις ενα καθισμα λειτουργικο οταν ειναι σε -οτι να ναι- ρυθμιση......

διστυχως μαλλον για σενα μερικοι καραμητροι εχουν ξυπνισει.....


αυτά δεκτή κάθε βάσιμη παρατήρηση....

E36 RULES!!
16-02-08, 22:48
Και γενικά χαλάρωσε και λιγο!!! Περιμενεις να παρει ο αλλος κατι με τετοια αντιμετώπιση??


+οο στο Μάνο, το Νικο και ολους τους αλλους!

Dim77
16-02-08, 23:09
Ψιτ......... εξυπνάκια..........
βρες μου ενα σαλόνι με ολα αυτα που λες με τη τιμή που σκέφτεσαι και ονειρευεσαι να παω να το παρω γιατι θέλω να στειλώ ένα δώρο.

ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΑΧΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΝΗΣΩ ΚΟΣΜΟ.

Λοιπόν καταρχάς να πώ ότι ευτυχώς η λειτουργία του edit έχει περιοριστεί για να μην κρύβουν μερικοί ....αυτά που προσπαθούν εκ των υστέρων.

Δεύτερον...πάμε στην αγγελία. Από την αρχή της αγγελίας αναφέρθηκες σε ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σαλόνι...και ''καινούριο πράμα''....''πάτε σε παλιατζίδες να τα πάρετε εσείς'' κλπ τέτοια χαριτωμένα.

Επειδή ο Fairytale είχε απλό σαλόνι, ενδιαφέρθηκε για αυτό.

Θα ερχόμασταν από την Αθήνα να το φορτώσουμε με 2 αυτοκίνητα.

Φυσικά καινούριο ''πράμα'' (σαλόνι) σημαίνει...

2 καθίσματα ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ, καναπές ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ, πλαϊνά και φυσικά οι ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ και οι καλωδιώσεις. (και ο τεμπέλης)

Το σαλόνι 11 ετών είναι ΠΑΛΙΟ με ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (τέλειο , φανταστικό) δέρμα.

Αλλά δε παύει να είναι παλιό. Μπορεί να έχει 10000000 χλμ με οδηγό 150 κιλών και να τρίζει, να είναι ταλαιπωρημένο κλπ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΕΡΜΑ.

Όσο για το καινούριο, εάν πάς με το VIN από Μ3 Ε36 στην αντιπροσωπεία μπορουν να σε προμηθεύσουν με καινούριο.

Αφού ειρωνεύτηκες άλλους χρήστες που σχολίασαν την αγγελία (καλώς ή κακώς), φτάνουμε στο σημείο στην τηλεφωνική επικοινωνία να αποκαλυφθεί ότι το σαλόνι ΔΕΝ είναι ακριβώς ''καινουριο πράμα''. Και χρειάζεται και επιπλέον εξαρτήματα ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ και όχι να το βάλει στο σπίτι του. (εξαρτήματα ακριβά και δυσεύρετα μεταχειρισμένα).

Εκεί περίμενα ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ να δώ μια άκρως αντίθετη αντίδραση από εσένα με αυτή που διαβάζω τώρα.

Χαρακτηρισμοί και επιθέσεις....προς πάσα κατεύθυνση. Ευτυχως που δεν ενδιαφέρθηκε κάποιος άσχετος και κατέληγε να αγοράσει όχι ένα σαλόνι ''καινούριο πράμα'' αλλά 2 καθίσματα 11 ετών και 1 καναπέ πίσω ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΕΡΜΑ nappa, που το μόνο που μπορεί να κάνει αν δεν είχε ηλεκτρικό σαλόνι ήδη με καλωδίωση είναι να το βαλει στο σπίτι του και να το θαυμάζει.

Λυπάμαι για τη συμπεριφορά σου.
Πρόσεξε επίσης τι θα πείς και πώς θα το πείς από εδώ και πέρα γιατί έχεις ΗΔΗ χαρακτηρίσει με εκφράσεις ανάρμοστες κάποιους...

Ιδού και quoted τα λεγόμενα σου:
Tι είναι???? Μάλλον αγαπητέ μου δεν ξέρεις πόσο πάνε τα ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΣΑΛΟΝΙΑ για Μ3 Ε36.
(χωρίς μηχανισμούς)

Φίλος το σαλονι ειναι κομπλέ
ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ

Δεν είναι καθόλου κομπλέ τελικά.

Πηγαινετε ρε παλλικαρια και παρτε απο τους παλιατζήδες τότε και μην λέτε εξυπνάδες.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.

Η αγγελία αξίζει να είναι updated, Το σαλόνι είναι αστεράτο και αξίζει να επιμένει ο φίλος που πριν μερικές ώρες εγινε μπαμπάς.
Να του ζήσει το παιδάκι...αλλά η ΑΓΓΕΛΙΑ (όχι τα καθίσματα που πουλάει) έχει σοβαρότατες ελλείψεις που φτάνουν στην παραπλάνηση.

ΡΕ Καραμήτρο τιλες τώρα ?? Και εσύ και ο Fairy....... Το αναγραφόμενο σαν καινούργιο μιας και το αμάξι είναι 98 μοντέλο, δεν θα μπορούσε να είναι αντιπροσωπείας.

Το αν είναι φτιαγμένο σαλόνι δεν ρίχνει την τιμή του μιας και τα υλικά του ειναι γνησια δερματα χωρις συμβιβασμους.
Τωρα εαν δεν έχει τα καλώδια του και τα πλαινα που αναφέρει ο περίφημος fairy........
δεν φταίω ΕΓΩ.

Ο καθένας έγινε ειδικος εδώ μέσα κα βγάζει συμπεράσματα. Χαλαρώστε, δεν έχετε μόνο έσεις BMW, γεννηθηκαν και άλλοι που μεγάλωσαν με αυτά τα αμάξια.

Το ποιός έχει BMW και μεγάλωσε μέσα είναι εντελώς άσχετο και δε δικαιολογεί κανενός είδους ανάρμοστη συμπεριφορά. Ούτε είναι δικαιολογία για να πείσεις τους άλλους ότι δε ξέρουν και εσύ ξέρεις καλύτερα.