PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι είναι το Activation ID?


Elen
20-03-05, 13:23
θέλω να ρωτήσω τι ρόλο παίζει το Activation ID? Όταν εγγράφτηκα το έγραφε στο email που μου στάλθηκε.Το email το έσβησα αλλά κράτησα το νούμερο μήπως χρειάζεται. Πρέπει να το ξέρουμε? Παίζει σημαντικό ρόλο?

manosm3
21-03-05, 12:55
Εμενα απο σημερα μου βγαζει ενα κενο παραθυρο οταν ειμαι στα φορουμ πανω δεξια. Γνωριζει κανεις τι ειναι αυτο;

mpikounis
21-03-05, 13:07
Εμενα απο σημερα μου βγαζει ενα κενο παραθυρο οταν ειμαι στα φορουμ πανω δεξια. Γνωριζει κανεις τι ειναι αυτο;

Μάνο συνεχίζει να βγάζει το κενό παράθυρο;

mpikounis
21-03-05, 13:08
θέλω να ρωτήσω τι ρόλο παίζει το Activation ID? Όταν εγγράφτηκα το έγραφε στο email που μου στάλθηκε.Το email το έσβησα αλλά κράτησα το νούμερο μήπως χρειάζεται. Πρέπει να το ξέρουμε? Παίζει σημαντικό ρόλο?

Δεν το χρειάζεσαι πλέον. Είναι ένα νούμερο που χρειάζεται για να ολοκληρωθεί η διαδικασία εγγραφής.

Geo_3D
21-03-05, 13:15
Μάνο συνεχίζει να βγάζει το κενό παράθυρο;
Φιλε mpikounis,μηπως βαζωντας ολα αυτα τα εφε,τα οποια ειναι ωραια στο ματι,μας γονατισουν την ταχυτητα(λογω pstn)?Aκομα ειμαστε καλα.Αν αρχισουν να ειναι περισσοτερα ομως????

Ευλογητός
21-03-05, 13:35
συνεχίζει να βγάζει το κενό παράθυρο;
Sε μενα συνεχιζει!Χρησιμοποιω firefox.

manosbmw318ie30
21-03-05, 13:41
Sε μενα συνεχιζει!Χρησιμοποιω firefox.

Και εγώ έχω Firefox, αλλά χρειάζεται να εγκαταστήσεις το Micromedia Flash Player για Firefox / Netscape. Το παράθυρο αυτό παίζει ένα φλασάκι για διαφήμιση ή για το πλαίσιο πινακίδας. :cheers:


Flash player: http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

Shockwave Player: http://sdc.shockwave.com/shockwave/download/download.cgi?

:bullhorn: ΠΡΟΣΟΧΗ! Να λέει για Netscape ή Mozilla.

Υπάρχουν τα αντίστοιχα και για Internet Explorer:whip:

Black5
21-03-05, 14:27
συνεχίζει να βγάζει το κενό παράθυρο;

Δεν είναι κενό. Έχει τα πλαισιάκια bmw-motorsport. Αλλά κατά την γνώμη μου καλύτερα ήταν στην προηγούμενη θέση....

manosm3
21-03-05, 14:30
Οχι τωρα ειναι ενταξει! Ευχαριστω! Θα συμφωνησω με τον Δημητρη! Αφου εχουμε τα πλαισια!

mpikounis
22-03-05, 11:39
Δεν είναι κενό. Έχει τα πλαισιάκια bmw-motorsport. Αλλά κατά την γνώμη μου καλύτερα ήταν στην προηγούμενη θέση....

Απλά τώρα το προσέχουν περισσότεροι (από ότι στο κάτω μέρος της σελίδας) και δεν χρειάζεται να γεμίζουμε banners κάθε φορά που θέλουμε να βάλουμε κάποια διαφήμιση (εκδήλωση, sponsor κλπ) μια και όλα τα banners πηγαίνουν σε αυτό το κουτί και εναλλάσονται κάθε 30".