PDA

Επιστροφή στο Forum : το προηγουμενο ΣΚ!!!


compact
22-03-05, 10:18
χιλια συγνωμη που "χαθηκα" αλλα δεν προλαβαινω ουτε να "μπω" οχι για συναντηση!!

στο θεμα μας!

το προηγουμενο σκ 13 με 14 πηγα στην λιμνη πλαστηρα!!

καταλαβαινετε οτι περασα για πρωτη φορα στην ζωη μου την αναβαση δομοκου!!!!!!!!
φανταστικα!!τελεια!! τα καινουργια dunlop sport max ,zimermann textar ,bistein και HR εκαναν ακριβως οπως θα ηθελα την δουλεια τους!
βρεθηκαν και αρκετα τουτου στην τρελη μου πορεια αναμεσα τους και ενα e36 angel eyes μαυρο(ηταν κανενας απο εμας?)
πουθενα δεν με προδωσε ουτε με 150+ σε αριστερη ανηφορικη που ηταν για 120!!!
τριτη σκασμενη στις 6500 και αλλαγη σε 4 αλλα ελειπε η δυναμη και οχι το θαρρος!!!!
πολλα χλμ και πολλες λακουβες αλλα το compact βραχος!!
μεχρι και στην αναβαση για ελατη ειδα 5-6 χρυσες!! και 1 μαυρη bmw m3 και βολταρανε παρεα ξερει κανενας τιποτα!!!
γενικα αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ευχαριστηθικα bmw και το δικο μου και ολα τα υπολοιπα που βρεθηκαν στον δρομο μου!!
και αυτην την κυριακη που μας περασε στη γυρισμογια αθηνα πετυχα μ3 με τα καινουρια φωτα και την προσπερασα με 170 στην αριστερη πριν την 16αρα ευθεια της Θηβας ,βεβαια στην ευθεια εχασα και τα πισω φωτα του αλλα πηρα το αιμα μου πισω σε μια σφηνα με 200 και περασα πολυ μπροστα εγω.
το compact το λυπηθηκα για πανω απο 5 λεπτα πηγαινε με 5 κοφτη στα 212!!!!
αυτα ηθελα να γραψω και να εκτονοθω!!
γιατι γαμωτο δεν καταφερα να ερθω και εγω στην συναντηση!!!
και πολλα χαιρετισματα σε πολλους απο εδω ,δεν σας εχω ξεχασει!!
ετσι ΜΙΧΑΛΑΚΗ,ΣΤΑΜΑΤΗ,ΣΤΕΛΙΟ,ΠΑΝΟ ,ΚΩΝ/ΝΕ,ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

m3power
22-03-05, 11:49
ε αμα ειναι για δουλεια ρε κωστα συγχωρησε!! :calm: μου φαινεται εχεις περασει το compact για τηλεκατευθηνομενο κωστακη!!κανονισε να το κανεις 1\10 ετσι οπως πας!!(μακρια ααπο μας)εκτος αυτου με αφησες και χωρις βεντζινα το ΣΚ!!!!!!!!! :icon02: