PDA

Επιστροφή στο Forum : μια βοηθεια για φιλο κατοχο Μ3 Ε46


nikos_E34
12-04-08, 08:06
εδω βουλγαρια που ειμαι εχω ενα φιλαρακι βουλγαρο που εχει Μ3 και θελει να κανει κανα σοβαρο μπαξιμο αλλα το παζαρι εκει δεν προσφερει τιποτα...λεφτα εχει (εχει ενα Χ5 2007 και ενα 7αρι του 2006) και θελει πληροφοριες για καταστημα Σνιτσερ στη θεσσαλονικη η στην αθηνα να παει να δει με τα ματια του πριν αγορασει διοτι εδω ενας φερνει αλλα σου διχνει ενα καταλογο και για να παραγγειλεις πρεπει να σκασεις τα λεφτα μπροστα...επισης για κομπρεσορα/τουρμπισμα ,φρενα αναρτησεις κλπ που θα χρειαστει επειτα του προτεινα τον αλεκο στο αργος εχετε αλλους εσεις??

θα ηθελα πολυ τη βοηθεια του σαντο,στραχ και του συναδελφου Αμπο να μου δωσουν τα φωτα τους να μπορεσω να δωσω καποια πληροφορια στο παληκαρι...
επισης το ιδιο ισχυει και για Μ3 Ε92 οτι πληροφορια ,σαιτ,διευθυνσεις,ιμειλ κλπ εχετε δωστε παιδια για να μπορω να τα δωσω στο παλικαρι

deepblue
12-04-08, 09:05
Aν και δεν ειμαι κανενας απο αυτους που προαναφερες θα σου προτεινα τον Παππαδοπουλο στη θεσσαλονικη που ειναι γνωστος για την τεχνογνωσια αλλα και την ποιοτητα-ποσοτητα ανταλλακτικων και μεταχειρισμενων !!

Dim77
12-04-08, 10:27
Δες αυτό το thread:

http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=9937

nikos_E34
12-04-08, 15:11
το ειδα το ποστ ολα ωραια και καλα αλλα το θεμα ειναι να μου δωσετε διευθυνσεις,τηλεφωνα κλπ για να παει το παιδι να ριξει μια ματια..προβλημα με γλωσσα δεν υπαρχει ξερει αγγλικα

Thronos
13-04-08, 16:00
Ο Σπανος στη Συγγρου ειναι ο ιδιος ο Schnizter,αθηνα ετσι...