PDA

Επιστροφή στο Forum : SIDE SHOW ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ 10/4


thomas
04-04-05, 19:11
ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ Η START LINE SIDE SHOW KAI GP ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΣΩΝ ΜΕΓΑΡΩΝ.

ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΣΤΟ DRIFT ΕΓΩ ΚΑΙ Ο SXINT. ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟ Μ5 ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΥ EVO MAGAZINE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ CLUB. ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΈΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.

ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΗΝ ΠΑΧΗ...

Ο ΣΤΑΘΗΣ ΗΔΗ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ(ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ!!!).
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΤΟ Μ5... :icon11:

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ. ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...

ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ Η BMW ΕΚΑΝΕ ΤΟ 1-2-3.
ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΑΝΥΓΗΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ BMW LOVERS ΤΗΝ ΤΡΙΠΛΗ ΝΙΚΗ??? :confused:

ΑΝΤΟΝΙΟ, INSANE, MADSEX ΘΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ???

:deal:

antonio
04-04-05, 19:16
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να δηλώσω συμμέτοχή γιατί το διαφορικό μου είναι στα τελευταία του :drive2: και η μπλοκαδούρα που παρήγγειλα απο Αγγλία θα έρθει στις 14 του Απρίλη! :banghead:
Στο επόμενο λοιπόν.....ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΛΟΚΕ!!
Θα είμαι εκεί βέβαια να σας θαυμάσω!!!

PS Έχει βγάλει αυτοκόλλητα το club μας και δεν το έχω πάρει χαμπάρι????

thomas
04-04-05, 20:05
Αυτοκολητα για φορτηγα είναι αυτά!!!
:rofl2:
Πιάνουν όλο το πλαινό μέρος...

Μικρότερη version στο μέλλον!!!

Θα χαρώ να τα πούμε την Κυριακή

Strax
04-04-05, 20:52
Δεν είναι για φορτηγά τα αυτοκόλητα, αλλά για τις καθαρόαιμες αγωνιστικές συμμετοχές του κλαμπ! Πάντως προθέρμανση με καρτόδρομο και συνέχεια με Μέγαρα. Μια χαρά ακούγεται!

Action Man
04-04-05, 20:56
Θα ειμαι εκει....σαν θεατης!

melodic
04-04-05, 23:39
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΥΡΙΕ STRAX???

thomas
05-04-05, 11:24
Το αυτοκίνητο μπήκε σήμερα για σερβις και ένα έλεγχο στην ηλεκτρική ανάρτηση (έχει χάσει κάποια υγρά απόο το δοχείο του υδραυλικού τιμονιού και την νιώθω πιο μαλακή) και στους "μικρούς" τζόγους του τιμονιού (κάποιο σινεμπλόκ)- είμαι πολύ παράξενος με το τιμόνι, το θέλω άψογο. Στην συνέχεια φοράω πίσω λάστιχα... και μετά πορεία βόρεια για Καρτόδρομο.

Ελπίζω να προλάβει ο κ. Κορφιάτης και να έχω το αυτοκίνητο μέχρι αύριο, ώστε να προλάβω να βάλω τα λάστιχα...

Αλλιώς θα σας βλέπω από την κερκίδα του Καρτόδρομου (με δάκρυα στα μάτια!!!!)

:calm:

Περισσότερα νέα αύριο

bmw316i
05-04-05, 11:29
Το αυτοκίνητο μπήκε σήμερα για σερβις και ένα έλεγχο στην ηλεκτρική ανάρτηση (έχει χάσει κάποια υγρά απόο το δοχείο του υδραυλικού τιμονιού και την νιώθω πιο μαλακή) και στους "μικρούς" τζόγους του τιμονιού (κάποιο σινεμπλόκ)- είμαι πολύ παράξενος με το τιμόνι, το θέλω άψογο. Στην συνέχεια φοράω πίσω λάστιχα... και μετά πορεία βόρεια για Καρτόδρομο.

Ελπίζω να προλάβει ο κ. Κορφιάτης και να έχω το αυτοκίνητο μέχρι αύριο, ώστε να προλάβω να βάλω τα λάστιχα...

Αλλιώς θα σας βλέπω από την κερκίδα του Καρτόδρομου (με δάκρυα στα μάτια!!!!)

:calm:

Περισσότερα νέα αύριο
Είναι κάτι που δε θέλουμε να σου τύχει!Δε θέλουμε να σε έχουμε
παρέα στη κερκύδα(όσοι θα είμαστε εκεί) αλλά να σε βλέπουμε στη πίστα.
Φαντάζομαι όλοι αυτό θα θέλουνε...

manosm3
05-04-05, 13:13
Αλλωστε πρεπει να κανεις κι εσυ ενα ζεσταμα!

STR
08-04-05, 21:49
Τι ωρα ειναι την Κυριακη?

STR
08-04-05, 21:50
και ποσο ειναι η εισοδος για θεατες?

Action Man
09-04-05, 09:08
Στρατο,κατα τις δεκα και μιση ξεκιναει νομιζω.
Εσυ θα πας?

Action Man
10-04-05, 01:16
Ποιος θα ειναι αυριο Μεγαρα??