PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 Indiv. Gelb "vs" CLK 230 Komp! (Σχεδόν κόντρα)


DoctorAbo
03-04-05, 23:37
Σήμερα το βραδάκι καά τις 22.00 γύριζα από τα βόρεια προς Αθήνα με τη Μ3 και τη Μαρία μου. Στην ευθεία της Θήβας και ενώ πηγαίναμε αριστερα εμφανίζεται σετ προβολέων πίσω μας, που επίμονα και από απόσταση περίπου 200 μέτρων μας κάνει σινιάλο να παμε δεξιά να μας περάει. Πάμε και με 200+ εκείνη τη στιγμή και λέω στη Μάρω μου ..... πάμε δεξιά να δούμε τι είναι εφτούνου που μας κάνει σινιάλα. Πάω λοιπόν δεξιά και τι να δω ? CLK cabrio αλλά χωρίς διακριτικά πίσω. Περνάει λοιπόν ο τύπος, ΄μπαίνω πίσω του και σε απόσταση 30 μέτρα και αρχίζει ο καρτσιλαμάς....... ανοίγει, ανοίγω, ανοίγει ανοίγω αλλα φαινόταν...... τελείωνε ο μάγκας την ώρα που από τα 230 επιταχύναμε τσαμπουκαλεμένα ...... κάποια στιγμή ο έρμος .... έβγλαε φλάς, έκανε δεξιά, εμείς φτάσαμε στα 260 κοντέρ και τα φωτάκια της merc είχαν χαθεί πίιιιιισω στο βάθος. :loser:

manosm3
03-04-05, 23:42
lololololololol :loser: τι καραγκιοζηδες υπαρχουν στους δρομους ;;;; για τον αλλο λεω, οχι για σενα doctor!!!!!

Mpower5
03-04-05, 23:43
Oreos o magas :cool: :bowdown:

DRIFTER
04-04-05, 08:12
Μπράβο γιατρέ!!!

konstantinos
04-04-05, 17:20
Γιατρε, δε θα προσεξε τη λεπτομερεια πισω(Μ τουτεστιν) ουτε ακουγε στριγκλιες
απο τον κινητηρα σου και μπερδευτηκε.Το καταλαβε μια και καλη.

DoctorAbo
04-04-05, 17:24
Γιατρε, δε θα προσεξε τη λεπτομερεια πισω(Μ τουτεστιν) ουτε ακουγε στριγκλιες
απο τον κινητηρα σου και μπερδευτηκε.Το καταλαβε μια και καλη.

Και να σκεφτεί κανείς ότι όλο το Σαββατοκύριακο κυκλοφορούσα με το φορτιγατζίδικο "80" κολημένο στο πόρτ μπαγκαζ. Εγινε τρελλό γέλιο. Μετά όμως τόβγαλα.

S38B38 Monsta
04-04-05, 21:42
Άραγε τι σκεφτόταν ο τύπος με CLK200 να ανάψει φώτα σε Μ3??? Τώρα αν ήταν κάνα CLK55 θα χε ενδιαφέρον γιατρέ μου, αλλά μέχρι τότε...

Dark_Niaou
05-04-05, 09:51
Δημήτρη έπρεπε να μην είχες βγάλει το αυτοκόλλητο από το πορτπαγκαζ σου!!!

Elias_Z3
05-04-05, 11:01
Doctor μηπως ο τυπος ηθελε γιατρο(οφθαλμιατρο). καλα δεν ειδε το κτηνος σου :icon42:

alexk
05-04-05, 11:28
Ο καημένος είχε και "ταρίφα 1" στο ταξίμετρο.
Εντάξει, κρύο είχε την κυριακή, λίγο τσάι δεν τον έβλαψε...

Εύγε Doc!

kacey
06-04-05, 08:19
Για μισο λεπτακι ρε παιδες...
ο ανθρωπος πηγαινε πιο γρηγορα απο τον γιατρο οταν τον εφτασε, και για αυτο επαιξε φωτα για να κανει ακρη να περασει. το οτι μετα τον περασε απο πανω ο γιατρος τι λεει δηλαδη? Τι επρεπε να κανει το Merc, να πηγαινει με την ταχυτητα του Μ3 επειδη "ειναι Μ3 που πας ξεβρακωτος στα αγγουρια"?
Αμα δηλαδη ημουν εγω με το mondeo με 200+ και ο γιατρος πηγαινε την βολτα του με 150, δεν θα επρεπε να του παιξω φωτα να περασω επειδη ειναι Μ3? Η αυτο αυτοματα με κανει βλακα και θα επρεπε να κατσω πισω απο το Μ3 επειδη (οταν παταει) ειναι πιο γρηγορο αυτοκινητο ?

alexcsl
06-04-05, 09:20
Και να σκεφτεί κανείς ότι όλο το Σαββατοκύριακο κυκλοφορούσα με το φορτιγατζίδικο "80" κολημένο στο πόρτ μπαγκαζ. Εγινε τρελλό γέλιο. Μετά όμως τόβγαλα.

Γιατρέ μου, κανείς δεν ξέφυγε... :rofl2: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)

konstantinos
06-04-05, 09:28
Εγω τουλαχιστον σχολιασα το δευτερο κομματι της περιγραφης του δοκτορος δηλαδη εκει που αρχισε μια κοντρα,επιταχυνε το ενα αυτοκινητο επιταχυνε και το
αλλο.Ο δοκτωρ εκανε στην ακρη να περασει,ως οφειλε ,ο ταχυτερα κινουμενος αδειαζοντας την αριστερη λωριδα.Ο αλλος με τη mercedes σπσστηκε προφανως που τον ακολουθουσε απο κοντα η BMW και οταν διαπιστωσε οτι ειναι ταχυτερη μετα απο μεγαλη αποσταση εκανε στην ακρη να τον προσπερασει.Και εμενα με περνανε ταχυτερα citroen ή τετρακινητα στο δρομο αλλα δεν κολλαω, κανω στην ακρη.

antonio
06-04-05, 10:54
Για μισο λεπτακι ρε παιδες...
ο ανθρωπος πηγαινε πιο γρηγορα απο τον γιατρο οταν τον εφτασε, και για αυτο επαιξε φωτα για να κανει ακρη να περασει. το οτι μετα τον περασε απο πανω ο γιατρος τι λεει δηλαδη? Τι επρεπε να κανει το Merc, να πηγαινει με την ταχυτητα του Μ3 επειδη "ειναι Μ3 που πας ξεβρακωτος στα αγγουρια"?
Αμα δηλαδη ημουν εγω με το mondeo με 200+ και ο γιατρος πηγαινε την βολτα του με 150, δεν θα επρεπε να του παιξω φωτα να περασω επειδη ειναι Μ3? Η αυτο αυτοματα με κανει βλακα και θα επρεπε να κατσω πισω απο το Μ3 επειδη (οταν παταει) ειναι πιο γρηγορο αυτοκινητο ?


Έχει απόλυτο δίκιο ο Κώστας σε αυτά που λέει!
Είναι πολύ υπεροπτικό να λέμε ότι επειδή κάποιος έχει Μ3 ή οποιοδήποτε άλλο αυτοκίνητο επιδόσεων δεν δικαιούμαστε να του αναβοσβήσουμε φώτα όταν αυτός κινείται με "βολτάδικους" ρυθμούς.
Επίσης κάποιος που μας αναβοσβήνει φώτα δεν είναι βέβαιο ότι μας προκαλεί και για κόντρα, μπορεί απλά να πηγαίνει γρήγορα για δικούς του λόγους.
Εγώ ταξιδεύω 2-3 φορές την εβδομάδα και κινούμαι με 200+ συνέχως, δεν σημαίνει ότι προκαλώ όμως τον οποιοδήποτε, άσε που άλλοι μπορει έτσι να το αντιλαμβάνονται.


PS Αυτά, για να μην μιλήσω για τους ευθειάκηδες, και δεν υπονοώ κανέναν απο εδώ μέσα, ο οποίοι θα σε περάσουν απο πάνω σε μια ευθεία και θα "ανέβουν" πάνω στο φρένο στην πρώτη "αντρική" στροφή!

Xs-man
06-04-05, 11:33
antonio πως και εχεις γλυτωσει απο τροχαιους αν πας με 200+ ολη την ωρα?
Εγω τρεχω σπανια με 200 ακριβως γι αυτον το λογο. Παιρνεις ρισκο να χασεις πινακιδες, διπλωμα κτλ

antonio
06-04-05, 11:46
antonio πως και εχεις γλυτωσει απο τροχαιους αν πας με 200+ ολη την ωρα?
Εγω τρεχω σπανια με 200 ακριβως γι αυτον το λογο. Παιρνεις ρισκο να χασεις πινακιδες, διπλωμα κτλ


Aρχικά να σου πω ότι την έχω πατήσει και εγώ αρκετές φορές. :nixweiss:
Τώρα πια όμως είμαι εξοπλισμένος και με radardetector και με jammers.
Eπίσης ταξιδεύω και "ακίνδυνες" ώρες!
Αλλά ας μην βγάινουμε :offtopic:

InsaneDriver
06-04-05, 12:59
Για μισο λεπτακι ρε παιδες...
ο ανθρωπος πηγαινε πιο γρηγορα απο τον γιατρο οταν τον εφτασε, και για αυτο επαιξε φωτα για να κανει ακρη να περασει. το οτι μετα τον περασε απο πανω ο γιατρος τι λεει δηλαδη? Τι επρεπε να κανει το Merc, να πηγαινει με την ταχυτητα του Μ3 επειδη "ειναι Μ3 που πας ξεβρακωτος στα αγγουρια"?
Αμα δηλαδη ημουν εγω με το mondeo με 200+ και ο γιατρος πηγαινε την βολτα του με 150, δεν θα επρεπε να του παιξω φωτα να περασω επειδη ειναι Μ3? Η αυτο αυτοματα με κανει βλακα και θα επρεπε να κατσω πισω απο το Μ3 επειδη (οταν παταει) ειναι πιο γρηγορο αυτοκινητο ?
OΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ :dance:

alexk
06-04-05, 13:07
Είναι πολύ υπεροπτικό να λέμε ότι επειδή κάποιος έχει Μ3 ή οποιοδήποτε άλλο αυτοκίνητο επιδόσεων δεν δικαιούμαστε να του αναβοσβήσουμε φώτα όταν αυτός κινείται με "βολτάδικους" ρυθμούς.


Κατ'αρχάς, δεν θεωρώ τα 200 βολτάδικο ρυθμό, με ότι αυτοκίνητο και να είσαι.
Κατά δεύτερον. Ο Doctor αναφέρει ότι όταν το Mercedes τον έφτασε, πάτησε και άλλο γκάζι και επιτάχυναν και οι δύο, σε στυλ κόντρας. Τώρα, δεν ξέρω ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα που εντοπίσατε εσύ και ο Kacey. Νομίζω ότι το CLK έτρεχε πιο πολύ, η Μ3 έκανε δεξιά. Μετά από λίγο πάτησε και πάτησε και το CLK. Τώρα, άν έφαγε χώμα το CLK, λυπάμαι.

Την προ-προηγούμενη εβδομάδα, πήγαινα και εγώ βολτάδικα με το X3 με 100. Έλα όμως που Α3 2.0, προκαλούσε (αριστερή λωρίδα, φρενάρει, μένει δίπλα μου και με κοιτάει και μετά πατάει...στον Κηφισσό αυτά) και μετά τον διέσυρα. Εγώ φταίω δηλαδή? Ας πάει στην δουλειά του να πάω και εγώ. Μην προκαλείς έτσι ρε φίλε, θα την φας.

greekm3
06-04-05, 13:12
Για μισο λεπτακι ρε παιδες...
ο ανθρωπος πηγαινε πιο γρηγορα απο τον γιατρο οταν τον εφτασε, και για αυτο επαιξε φωτα για να κανει ακρη να περασει. το οτι μετα τον περασε απο πανω ο γιατρος τι λεει δηλαδη? Τι επρεπε να κανει το Merc, να πηγαινει με την ταχυτητα του Μ3 επειδη "ειναι Μ3 που πας ξεβρακωτος στα αγγουρια"?
Αμα δηλαδη ημουν εγω με το mondeo με 200+ και ο γιατρος πηγαινε την βολτα του με 150, δεν θα επρεπε να του παιξω φωτα να περασω επειδη ειναι Μ3? Η αυτο αυτοματα με κανει βλακα και θα επρεπε να κατσω πισω απο το Μ3 επειδη (οταν παταει) ειναι πιο γρηγορο αυτοκινητο ?
ΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Ο KACEY...ΕΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΑΝΑΨΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΟ Μ3,ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ Μ?ΠΕΡΑΝ ΤΟΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΙΣΟΔΥΝΑΜΑ Η ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ Μ3 ΜΟΥ.ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ,ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕVO VII,ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ..ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ..Η ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΣΑΜΕ ΜΕΤΡΑ..ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΕΝΑ 996ΤΤ,ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ,ΑΝΟΙΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 290,ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ ΧΑΛΑΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ..ΣΤΟ ΚΟΡΙΝΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΤΑ ΣΥΜΤΩΣΗ ΚΑΙ ΟΙ 2,Ε ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:"ΚΑΛΟ ΤΟ ΒΜW"..META EMAΘΑ ΟΤΙ ΤΟ 996 ΕΙΧΕ 540ΒΗΡ..ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ,Ε ΚΑΙ?ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΦΤΑΝΕ ...ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ,ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕ ΑΔΥΝΑΤΟΥΣ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΥΧΟΝ ΘΡΑΣΥΤΑΤΟΥΣ.. :cheers:

Panoz
06-04-05, 13:22
Ε δε μπορώ...θα σκάσω....Sorry Doctor αλλά έστι όπως τα περιγράφεις φαίνεται ότι το Merc δεν σε προκάλεσε....πρόκληση θεωρώ εγώ αυτό που είπε ο alexk...δηλαδή να σου κολλήσει απο πίσω, ενώ μπορεί να σε περάσει (πάντα απο αριστερά) και να σου ανάβει φώτα. Οι ματιές επισφραγίζουν βέβαια τη πρόκληση. Τώρα αν εσύ ήθελες να δείξεις τι μπορεί να κάνει το Μ3 αυτό είναι άλλο θέμα που δεν έχει σχέση να κάνει με κόντρα. Διότι δε μπορώ να αποκαλέσω κόντρα ένα άνοιγμα με οποιαδήποτε CLK εκτός AMG. Και κάτι τελευταίο...στο τίτλο του thread γράφεις CLK 230 Kompressor ενώ στo post λες ότι το αυτοκίνητο δεν είχε διακριτικά....τι ήταν τελικά αυτό το αμάξι και πως το κατάλαβες?
Πάντα φιλικά,

Πάνος

antonio
06-04-05, 14:34
Κατ'αρχάς, δεν θεωρώ τα 200 βολτάδικο ρυθμό, με ότι αυτοκίνητο και να είσαι.
Κατά δεύτερον. Ο Doctor αναφέρει ότι όταν το Mercedes τον έφτασε, πάτησε και άλλο γκάζι και επιτάχυναν και οι δύο, σε στυλ κόντρας. Τώρα, δεν ξέρω ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα που εντοπίσατε εσύ και ο Kacey. Νομίζω ότι το CLK έτρεχε πιο πολύ, η Μ3 έκανε δεξιά. Μετά από λίγο πάτησε και πάτησε και το CLK. Τώρα, άν έφαγε χώμα το CLK, λυπάμαι.

Την προ-προηγούμενη εβδομάδα, πήγαινα και εγώ βολτάδικα με το X3 με 100. Έλα όμως που Α3 2.0, προκαλούσε (αριστερή λωρίδα, φρενάρει, μένει δίπλα μου και με κοιτάει και μετά πατάει...στον Κηφισσό αυτά) και μετά τον διέσυρα. Εγώ φταίω δηλαδή? Ας πάει στην δουλειά του να πάω και εγώ. Μην προκαλείς έτσι ρε φίλε, θα την φας.


Aυτό που περιγράφεις εσύ Alex αποτελεί πρόκληση, εγώ απλά είπα ότι δεν αποτελεί πρόκληση οποιοσδήποτε κινείται πιο γρήγορα απο εμάς, γιατί δεν είναι απαραίτητο να το κάνει αυτό για να μας κοντράρει.
Καλά έκανε και έφαγε "χώμα" το clk και δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση γιατί απλά τα 2 αυτά αυτοκίνητα δεν συγκρίνονται.

PS Αν και αντιπαθώ τα "αστέρια" πιστεύω ότι αν πετύχω οποιοδήποτε νορμαλ Μ3, όπως του γιατρού, οδηγώντας την Μercedes του πατέρα μου ( Sl 600), που δεν το κάνω σχεδόν ποτέ, θα φάει μαυρο χώμα.....
Και πάλι όμως αυτό δεν λεει τίποτα γιατι πάλι συγκρίνουμε ανόμοια αυτοκίνητα! :deal:

kacey
06-04-05, 19:08
εγω αναφερθηκα σε αυτους που εγραψαν μετα τον γιατρο, οχι σε αυτα που ειπε ο γιατρος. ο merc προφανως πηγαινε μαμιωντας και δεν ηθελε να κοψει οποτε επαιξε φωτα, του εκανε χωρο ο γιατρος και συνεχισε την πορεια του. Οταν λοιπον μετα τον ξαναεφτασε, αντιστοιχα ο merc εκανε χωρο να περασει το Μ3. Δεν βλεπω που προκαλεσε το merc για να τον λετε "καραγκιοζη" και "τι σκεφτοταν ο τυπος με ενα ταπεινο CLK", οπως γραφτηκε μετα. Και εγω επαιξα φωτα σε Impreza προχτες γιατι ερχομουν τελικιασμενος (215), εκανε αμεσως ακρη και μετα ξαφνικα τον ειδα να ερχεται με +50 οποτε ξαναεκανα ακρη και περασε. Δεν τον προκαλεσα σε κοντρα, ουτε ειχα ποτε την ψευδαισθηση οτι ειμαι πιο γρηγορος, ωστε να με χλευασει μετα.

InsaneDriver
06-04-05, 21:14
Και εγω επαιξα φωτα σε Impreza προχτες γιατι ερχομουν τελικιασμενος (215), εκανε αμεσως ακρη και μετα ξαφνικα τον ειδα να ερχεται με +50 οποτε ξαναεκανα ακρη και περασε. Δεν τον προκαλεσα σε κοντρα, ουτε ειχα ποτε την ψευδαισθηση οτι ειμαι πιο γρηγορος, ωστε να με χλευασει μετα.
Ποιάνει το LADA 215??? :flipa: :loser:

DoctorAbo
06-04-05, 22:43
Ε δε μπορώ...θα σκάσω....Sorry Doctor αλλά έστι όπως τα περιγράφεις φαίνεται ότι το Merc δεν σε προκάλεσε....πρόκληση θεωρώ εγώ αυτό που είπε ο alexk...δηλαδή να σου κολλήσει απο πίσω, ενώ μπορεί να σε περάσει (πάντα απο αριστερά) και να σου ανάβει φώτα. Οι ματιές επισφραγίζουν βέβαια τη πρόκληση. Τώρα αν εσύ ήθελες να δείξεις τι μπορεί να κάνει το Μ3 αυτό είναι άλλο θέμα που δεν έχει σχέση να κάνει με κόντρα. Διότι δε μπορώ να αποκαλέσω κόντρα ένα άνοιγμα με οποιαδήποτε CLK εκτός AMG. Και κάτι τελευταίο...στο τίτλο του thread γράφεις CLK 230 Kompressor ενώ στo post λες ότι το αυτοκίνητο δεν είχε διακριτικά....τι ήταν τελικά αυτό το αμάξι και πως το κατάλαβες?
Πάντα φιλικά,

Πάνος

χεχεχε χέρομαι που προκλήθηκε τόση κουβέντα. Να στο ξεκαθαρίσω λοιπόν φίλε Πάνο. Δε ξέρω αν με προκάλεσε. Αυτό που ξέρω είναι όι με πλησίασε ερχόμενος με πολλα πίσω μου και έκανα στην άκρη. Στη συνέχεια ξέρω ότι μου άνοιγε δρόμο και πηγαίναμε μαζί. όσο τον πλησίαζα πάταγε,, πλησίαζα πάταγε, πλησίαζα πάταγε μέχρι που κιαν πάταγε κιαν δε πάταγε άλλο το εργαλειο είχε τελειώσει. Τάπα που λέμε. Δε πήγαινε άλλο. Εμφανώς εξάντλησε τα όριά του για να μην τον περάσω. Οταν λοιπον τάπωσε το εργαλειο του, το ράβηξε δεξιά ο άθρωπας. Εμείς συνεχίσαμε να ανοίγουμε, φτάσαμε στη δική μας τάπα και αφτός ήταν πίιιιιιιισω.

Όσο για τν τίτλο, δεν τον έγραψα εγώ. Το Thread υπήρχε, και ο administrator το χώρισε και του εδωσε αυτό τον τίτλο. Δεν τον έδωσα εγώ καρδιά μου.

Να σημειώσω βεβαίως βεβαίως, ότι για να τέλειωσε η merc στα 230 περίπου, προφανώς θα ήταν κάτι σε 200 compressor ή κάτι τέτοιο.

Να λοιπόν που όλα έχουν μια απάντηση και παρακαλώ τον administrator να ξεκαθαρίσει τον τίτλο που έβαλε για να μη μας τη λένε δημόσια οι φαλακροί συνάδελφοι.
Τέλειωσα :yippee:

Panoz
07-04-05, 13:25
Εκαλύφθην πλήρως! :cheers:

DoctorAbo
07-04-05, 13:58
Εκαλύφθην πλήρως! :cheers:

Χέρομαι ιδιεταίρως Mr. Panozzzzzzzzzzzz. C u latter