PDA

Επιστροφή στο Forum : G.R.T. (Καλλιτεχνικες ανησυχειες)


Geo_3D
06-04-05, 15:56
Εχτες και ωρα 10 το βραδυ η αγωνιστικη ομαδα G.R.T. (Geo Racing Team) παρουσιασε τα νεα χρωματα της ομαδας (ασπρο-μαυρο) καθως και τον νεο μεγαλο χορηγο της ομαδας,το BMW-MOTORSPORT.

H G.R.T. θα συνεχιζει να τρεχει με το απιθανο E36 Μ3 GTR και στο νεο Πρωταθλημα,και ευελπιστει σε νεες επιτυχιες,δηλαδη την κατακτηση και αυτου του Πρωταθληματος υστερα απτο περσινο. :dance:


Με αγωνιστικους χαιρετισμους
geo_2_2003
Ιδιοκτητης,αγωνιστικος διευθυντης και οδηγος για την G.R.T. :icon42:





P.S.-Οπως βλεπετε,σε στιγμες απολυτης βαρεμαρας με πιανει και μενα το καλλιτεχνικο μου :chair:

Action Man
06-04-05, 16:00
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΩΡΓΟ!
Εχω φτιαξει και γω αγωνιστικη ομαδα!
P.R.T.

bmwdakias325
06-04-05, 16:18
καλα μιλαμε εγραψε ο καλιτεχνης ειναι πολυ καλος εγω παλι ρε γμτ δεν εχω αγωνιστικη ομαδα μηπως θα πρεπε να αποκτισω? για κατσε να κανω τους υπολογισμους μου και θα δειτε το αποτελεσμα σε λιγες μερες χεχεεεχε :p




παντος για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα 1000 μπραβο στον καλιτεχνη!!!!!!! :loser:

thomas
06-04-05, 16:21
Τα νούμερα πάνε στην πλαινή πόρτα και οι χορηγοί συνήθως στο καπώ και στα φτερά!!!!!!!!!!!!! :nixweiss:

Ξαναβάφε τώρα... :party:

Λέτε να ξεκινήσουμε έρανο για μπάκετ, ζώνες 4 σημείων και cage???
Με δερμάτινο stock κάθισμα μάλλον για τις 24 ώρες Ακρόπολης - Σουνίου (σε 50 φραπέδες και 200 τσιγάρα...) σε βλέπω με υπερειδική το Λαύριο και άσμα "όπως θα παίρνω τις στροφές...." :drive2:

Λές να κανονίσουμε να το οδηγήσω το τέρας για να κάνουμε θεματάκι στο περιοδικό? :nixweiss:

Geo_3D
06-04-05, 16:30
Τα νούμερα πάνε στην πλαινή πόρτα και οι χορηγοί συνήθως στο καπώ και στα φτερά!!!!!!!!!!!!! :nixweiss:

Ξαναβάφε τώρα... :party:

Λέτε να ξεκινήσουμε έρανο για μπάκετ, ζώνες 4 σημείων και cage???
Με δερμάτινο stock κάθισμα μάλλον για τις 24 ώρες Ακρόπολης - Σουνίου (σε 50 φραπέδες και 200 τσιγάρα...) σε βλέπω με υπερειδική το Λαύριο και άσμα "όπως θα παίρνω τις στροφές...."

Λές να κανονίσουμε να το οδηγήσω το τέρας για να κάνουμε θεματάκι στο περιοδικό?
Δεν ειναι κακη ιδεα!!!!!Ενας πρωταθλητης παντα πουλαει! :whip:
Οσο για τα νουμερα και τους χορηγους,ειναι specιαl edition championship και δεν σχετιζεται με τα υπολοιπα πρωταθληματα.Γι'αυτο και εναι αναποδα οι χορηγοι και τα νουμερα.Για να ξεχωριζει!!! :rofl2:

moutraklas
07-04-05, 12:48
XAXAXA! απίθανος...
ρε... οι μοντελίτσες που συνοδεύουν συνήθως τις παρουσιάσεις των αγωνιστικών που είναι??? περικοπές στον προϋπολογισμό της ομάδας βλέπω ή μου φαίνεται...??? :p

ΧΕΧΕ... εγώ λέω λαλήσαμε εντελώς... :party:

μήπως να συνεργαστεί το club και με κανένα τρελάδικο με ειδική χρέωση για τα supporting members...?

Παρακαλώ να το εξετάσουν οι administrators...