PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW 645 ci


Τάσος Έλλην
07-04-05, 22:42
Χθες το απογευμα γυριζα απο Βολο και λιγο πριν την Μαλακασα κι ενω πηγαινα περιπου με 190 βλεπω πισω μου γκαζι θεικο να πλησιαζει.Κανω δεξια (μεσαια λωριδα) και περναει διπλα μου το τερας.Ξαναβγηκα αριστερη πιο πολυ για να χαζεψω τα υπεροχα οπισθια της κυριας.Αυτος σαν να το καταλαβε δεν ανοιξε αμεσως,θα ελεγα οτι εκοψε λιγακι και μου αφησε λιγες στιγμες απολαυσης.Αυτο ειναι ροφημα,και μακαρι να πινω τετοια συχνοτερα.

Strax
08-04-05, 08:52
Έτσι για να σπάει και η μονοτονία του ταξιδιού!

Dionysis
08-04-05, 10:08
Χθές το απόγευμα είδα μια 645ci φυσικά με γερμανικές πινακίδες πρώτη φορά την είδα απο τόσο κοντά την θαύμασα η φώτο πολύ την αδικεί

bmw316i
08-04-05, 10:14
Εγώ βλέπω 2 6άρια επί καθημερινής βάσεως
στο κορυδαλό.Το ένα cabrio και το άλλο coupe!
Αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι κάπως άδειο στη μούρη του!
Σαν να θέλει κάποιο διακριτικό spoiler για να γίνει ακόμα πιο άγριο!

Τάσος Έλλην
08-04-05, 10:28
Παντως αυτη που ειδα ηταν με Ελληνικες πινακιδες.Μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ τυχεροι.Μπορουν και απολαμβανουν πραγματα που στο εξωτερικο δεν ειναι απαγορευμενος καρπος.Μπραβο τους.

Daskalopoylos
08-04-05, 10:43
Εγώ βλέπω 2 6άρια επί καθημερινής βάσεως
στο κορυδαλό.Το ένα cabrio και το άλλο coupe!
Αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι κάπως άδειο στη μούρη του!
Σαν να θέλει κάποιο διακριτικό spoiler για να γίνει ακόμα πιο άγριο!


Στον Κορυδαλλο (εκει) που συχναζω την εχω πετυχει και εγω την μια πραγματικα πολυ καλη!!

konstantinos
08-04-05, 11:00
Κυκλοφορουν παρα πολλες.Εγω εχω δει κατ επαναληψιν στο δρομο και cabrio και διθεσια.Η εκπληξη θα ειναι η Μ6 στους δρομους μας.Δε μπορω παντως να πω οτι με ενθουσιαζει αισθητικα.

Fanatic
08-04-05, 11:17
Oντος κυκλοφορουν πολλες!Εγω καθημερινα στον δρομο προς το ΤΕΙ (αιγαλεω) βλεπω 2 στην καβαλας!Η μια εξω απο υπουργειο(τουλαχιστον τα λεφτα μας μερικες φορες πανε καπου που αξιζει :icon11: ) και μια εξω απο μια εταιρια!

Daskalopoylos
08-04-05, 12:12
Πριν 1 μηνα ειμουν στην διεθνη εκθεση της Γενεβης....
Καλα τι να λεω τωρα ...
2 μερες και δεν ειδα ουτε την μιση.....
Οσο για το Μ6 ειμουν απο τους λιγουσ που αφησαν να μπουν μεσα και αυτο γιατι ο πωλητης ηταν Ελληνας!!!!! Απλα επαθα.........!!!!!!!
Δεν ξερω ποσο γνωστο ειναι αλλα εχουν βγαλει νεο ηλεκτρονικο συστημα το οποιο επιτρεπει το μεγαλυτερο δυνατο driftarisma χωρις να κανει το αμαξι τετακε.(με λιγα λογια)...
Επισεις σειριακο !!!!!!
με επιλογες απο οικονομικο μεχρι τσιτες!!!!!!!!
Ρυθμιζομενης πιεσης baget καθισματα αναλογα με την κατευθνηση του αυτοκινιτου. και τετοια......
δεν σας λεο τιποτα!!!!! επαθα ρε σας λεω... :party:

manosm3
08-04-05, 12:45
Oντος κυκλοφορουν πολλες!Εγω καθημερινα στον δρομο προς το ΤΕΙ (αιγαλεω) βλεπω 2 στην καβαλας!Η μια εξω απο υπουργειο(τουλαχιστον τα λεφτα μας μερικες φορες πανε καπου που αξιζει :icon11: ) και μια εξω απο μια εταιρια!

Τουλαχιστον αφου δινουμε που δινουμε τα λεφτα μας να την χαιρομαστε και εμεις λιγο!