PDA

Επιστροφή στο Forum : Τρέλλες τεράστιες


Τάσος Έλλην
08-04-05, 10:23
Σκέφτηκα να ανοίξω αυτή την συζήτηση γιά να καταθέτει καθένας απο μας οτι πιό τρελλό του εχει συμβεί ή έχει κάνει στήν Ελληνική άσφαλτο.Ας ξεκινήσω λοιπόν εγώ.Πάντα είχα όνειρο να κάνω μια συγκεκριμένη κίνηση με αυτοκίνητο... και την έκανα πρίν απο λίγα χρόνια.Είχα ενα seat ibiza 900ρι.Ηθελα να τρέχω με καμια 100ρια χλμ. και να πατησω τέρμα φρένα σε γλιστερή άσφαλτο ώστε να μπλοκάρουν οι τροχοί,να κουμπώσω όπισθεν και να πατ'ησω τέρμα γκάζι οπότε αφήνοντας συμπλέκτη το αυτοκίνητο να τσουλάει μέν μπροστά,αλλά σπινιάρωντας ανάποδα (πρός τα πίσω) μέχρι να σταματήσει απο την φόρα που είχε και σπινιαριστό να αρχίσει να κινείται πίσω.Τελικά ηρθε η ώρα της δοκιμής.Παίρνω το ibizaki βρίσκω την ιδανική άσφαλτο (γλύστρα) κάπου μετά τα Καλύβια πρός την Ανάβυσσο.Πλακώνομαι στά φρένα μπλοκάρουν οι τροχοί και όλα δείχνουν να πανε σύμφωνα με το σχέδιο.Κουμπώνει η όπισθεν μιά χαρά και πατάω τέρμα γκάζι.Ελευθερώνω το αριστερό πεντάλ και :drive2: Ακούω ενα τεράστιο ΜΠΑΑΑΑΜ!!!!!! Είχε κρεμάσει η μηχανή σπάζοντας τις βάσεις της.ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!! Το διασκέδασα με την ψυχή μου πάντως έστω κι αν δεν μου πήγαν όπως τα περίμενα.Συμπέρασμα,τα IBIZA τα φτιάχνουν ψεύτικα.χααχαααχααα!!!!!!!!!!! :chair: :dance: :icon02:

Daskalopoylos
08-04-05, 10:50
Φιλε ...... προσεχε μην κανεις τα ιδια και στο κρεβατι γιατι εκει δεν εχει βασεις!!!!!!!! μια και εξω!!!! llllloooolllll