PDA

Επιστροφή στο Forum : Z4 M


konstantinos
10-04-05, 21:17
http://www.thecarconnection.com/images/gallery/9406_image.jpg
http://siteadmin.thecarconnection.com/images/gallery/9407_image.jpg

manosm3
10-04-05, 22:03
Α ρε Κωνσταντινε, ολο λινκς μου εισαι!

konstantinos
10-04-05, 22:16
Α ρε Κωνσταντινε, ολο λινκς μου εισαι!
Και το ελεγα, πως καποιος, καποια στιγμη θα μου την πει με τα links!!

manosm3
11-04-05, 10:32
:rofl2: :rofl2: δε σου την ειπα! απλα σε θαυμαζω, ηρωα μου, που εισαι τοσο ψαγμενος!
Παντως δε μου αρεσει! και για να μην μου αρεσει εμενα ενα Μ παει να πει οτι χαλασε η bmw! Παει...! :nixweiss:

konstantinos
11-04-05, 10:49
:rofl2: :rofl2: δε σου την ειπα! απλα σε θαυμαζω, ηρωα μου, που εισαι τοσο ψαγμενος!
Παντως δε μου αρεσει! και για να μην μου αρεσει εμενα ενα Μ παει να πει οτι χαλασε η bmw! Παει...! :nixweiss:
Το κατα δυναμιν.Οπως λενε και οι φιλοι μας οι αμερικανοι we serve to please. :rofl2:

manosm3
11-04-05, 10:55
Φιλοι οι Αμερικανοι; Και ο bangle σε αμερικανικη εταιρεια εργαζεται που της εχει ανατεθει να σχεδιαζει τις καινουριες bmw!
Μαλιστα, λεει κατα γραμμα:Στους περισσοτερους αρεσουν τα σχεδια μου αλλα δεν το παραδεχονται! Με καλαμι ζωγραφιζει το ατομο;

Τασο που εισαι;

aVog
11-04-05, 11:16
Φιλοι οι Αμερικανοι; Και ο bangle σε αμερικανικη εταιρεια εργαζεται που της εχει ανατεθει να σχεδιαζει τις καινουριες bmw!
Μαλιστα, λεει κατα γραμμα:Στους περισσοτερους αρεσουν τα σχεδια μου αλλα δεν το παραδεχονται! Με καλαμι ζωγραφιζει το ατομο;


XIXIXI :rofl2:

moutraklas
11-04-05, 12:25
Φιλοι οι Αμερικανοι; Και ο bangle σε αμερικανικη εταιρεια εργαζεται που της εχει ανατεθει να σχεδιαζει τις καινουριες bmw!
Μαλιστα, λεει κατα γραμμα:Στους περισσοτερους αρεσουν τα σχεδια μου αλλα δεν το παραδεχονται! Με καλαμι ζωγραφιζει το ατομο;

Τασο που εισαι;


Χμμμ... αν συνεχίσεις έτσι, ίσως και να το γλιτώσεις το ξύλο τελικά... !! ;)

manosm3
11-04-05, 12:37
Ισα-ισα φιλτατε! Θελω να παιξουμε ξυλο! Εγω δε φοβηθηκα αλλος....ποκ ποκ ποκ ποκ! :dance:

moutraklas
11-04-05, 12:58
Ισα-ισα φιλτατε! Θελω να παιξουμε ξυλο! Εγω δε φοβηθηκα αλλος....ποκ ποκ ποκ ποκ! :dance:

ρε, δεν αφήνεις τις κότες και τα κοτέτσια να μας πεις τι θα γίνει με τα videakia που τράβηξες? εμένα με τράβηξες ρε? κανόνισε... θέλω να μπορεί να θαυμάσει ο κόσμος και οι επόμενες γενιές τους υπέροχους 4,5 γύρους που έκανα με το θεικό μου αυτοκίνητο...
είπε κανείς τίποτα??? :drive2:

InsaneDriver
11-04-05, 13:07
ρε, δεν αφήνεις τις κότες και τα κοτέτσια να μας πεις τι θα γίνει με τα videakia που τράβηξες? εμένα με τράβηξες ρε? κανόνισε... θέλω να μπορεί να θαυμάσει ο κόσμος και οι επόμενες γενιές τους υπέροχους 4,5 γύρους που έκανα με το θεικό μου αυτοκίνητο...
είπε κανείς τίποτα??? :drive2:
Ποιος έχει βίντεο από τη πίστα???

manosm3
11-04-05, 13:55
ρε, δεν αφήνεις τις κότες και τα κοτέτσια να μας πεις τι θα γίνει με τα videakia που τράβηξες? εμένα με τράβηξες ρε? κανόνισε... θέλω να μπορεί να θαυμάσει ο κόσμος και οι επόμενες γενιές τους υπέροχους 4,5 γύρους που έκανα με το θεικό μου αυτοκίνητο...
είπε κανείς τίποτα??? :drive2:

Που ειδες αν εχω βιντεο; εσυ ησουν με τους 4,5 γυρους! λυπαμαι δε σε προσεξα φτωχο μου παιδι! τι αυτοκινητο ειπες οτι εχεις; το ονοματακι σου γιατι δεν τα συγκρατω; :rofl2:

konstantinos
11-04-05, 15:11
Ποιος έχει βίντεο από τη πίστα???
Εχω λιγες σκηνες απο το τελος ομως υπαρχει το τερας που λεγεται csl :dance:

konstantinos
11-04-05, 15:17
Φιλοι οι Αμερικανοι; Και ο bangle σε αμερικανικη εταιρεια εργαζεται που της εχει ανατεθει να σχεδιαζει τις καινουριες bmw!
Μαλιστα, λεει κατα γραμμα:Στους περισσοτερους αρεσουν τα σχεδια μου αλλα δεν το παραδεχονται! Με καλαμι ζωγραφιζει το ατομο;

Τασο που εισαι;

Ναι πολυ καλοι φιλοι,συμμαχοι κλπ.Μας υποστηριζουν στα δυσκολα προασπιζουν τα ελληνικα συμφεροντα στα εθνικα μας θεματα.Και εμεις για αυτο το λογο τους ευχαριστουμε δημοσια και τους δινουμε γην και υδωρ.
Οσον αφορα τον bangle.....χρηζει ψυχολογικης στηριξης γιατι πιστευει οτι δημιουργει καλλιτεχνηματα.Καθε τρελος στην τρελα του.

manosm3
11-04-05, 22:43
Εχουν παρει και λιγο απο την πατριδα μου την Κρητη!