PDA

Επιστροφή στο Forum : eshop για εξατμίσεις Supersprint


Nick_compact
12-06-08, 11:26
Μια και η Supersprint παίζει πάρα πολύ στο forum μας, παραθέτω ένα πολύ καλό eshop που βρήκα:

www.supersprint.org

VanVIC
12-06-08, 15:06
Μια και η Supersprint παίζει πάρα πολύ στο forum μας, παραθέτω ένα πολύ καλό eshop που βρήκα:

www.supersprint.org

Επειδή προφανώς τα μεταφορικά δεν περιλαμβάνονται, αν θεωρήσουμε οτι οι τιμές έχουν ΦΠΑ (που δε νομίζω), μπορώ να πώ οτι τις τιμές αυτές τις βρίσκεις και Ελλάδα (όχι ευκολα, αλλά τις βρίσκεις).

Αν όντως οι τιμές στο συγκεκριμένο site δεν έχουν ΦΠΑ, τότε φθηνό δεν είναι το μαγαζί.

Nick_compact
12-06-08, 15:11
Είναι με ΦΠΑ, αλλά χωρίς μεταφορικά! Τα μεταφορικά που χρεώνει κυμαίνονται σε λογικά πλαίσια. Δεν το έχω ψάξει και πολύ για τις τιμές, αλλά πιθανόν και με την έκπτωση που έχει το forum μας να είναι όντως παραπλήσιες!

MaSt0RaS
12-06-08, 16:42
εχει ΦΠΑ 19% αλλα το θεμα ιενια αν μπορει να τα στειλει υποτιμολογημενα αλλιως το τελωνειο θα μας σκησει...

Dimzan
12-06-08, 16:46
με εδρα στη γερμανια δε νομιζω να χεις προβλημα με τα τελωνεια..τα μεταφορικα θα παιζουν (λογικα ) απο 50-100 ευρω

MaSt0RaS
12-06-08, 16:49
με εδρα στη γερμανια δε νομιζω να χεις προβλημα με τα τελωνεια..τα μεταφορικα θα παιζουν (λογικα ) απο 50-100 ευρω

μην το λες... αν ηταν ετσι τοτε δεν θα ειχαμε προβλημα ουτε στα αμαξια....
Δυστυχως... Επιασαν φιλο μου απο αγγλια... και εγω με 800$ παρραγγελια και την γλιτωσα απο αμερικη λογω του οτι το τιμολογια ηταν 60$ και ολα αυτα πριν 1 μηνα!

Nick_compact
12-06-08, 17:06
Δεν υπάρχει τελωνείο από Γερμανία, χωρίς αμφισβήτηση :) Δεν χρειάζονται ούτε υποτιμολογήσεις ούτε κάτι άλλο, έρχονται απευθείας στην πόρτα σου.

VanVIC
12-06-08, 17:10
Δεν υπάρχει τελωνείο από Γερμανία, χωρίς αμφισβήτηση :) Δεν χρειάζονται ούτε υποτιμολογήσεις ούτε κάτι άλλο, έρχονται απευθείας στην πόρτα σου.

και 'γω έτσι ξέρω.

God
12-06-08, 17:35
μην το λες... αν ηταν ετσι τοτε δεν θα ειχαμε προβλημα ουτε στα αμαξια....
Δυστυχως... Επιασαν φιλο μου απο αγγλια... και εγω με 800$ παρραγγελια και την γλιτωσα απο αμερικη λογω του οτι το τιμολογια ηταν 60$ και ολα αυτα πριν 1 μηνα!

Τον φιλο σου απο την Αγγλια μαλλον τον επιασαν πριν την οικονομικη ενοποιηση της ΕΕ. Απο καμια χωρα της ΕΕ δεν υφισταται τελωνειο για κανενα απολυτως λογο. Πριν ενα μηνα να παραγγειλε οτιδηποτε απο Αγγλια και να το περασαν τελωνειο απλως δεν γινεται, καποιος σου ειπε ψεμματα.

Απο Αμερικη σαφως το τελωνειο ισχυει κανονικα.

xaros
12-06-08, 19:00
τον συγκεκριμενο τον ειχα πετυχει και στο ebay.de καποια στιγμη περυσι,μετα τον εχασα.
γυρω στα 100ευρω τα μεταφορικα αλλα ΤΟΤΕ δε δεχοταν paypal αλλα μονο εμβασμα
οι τιμες του μοιοαζουν λογικοτατες και μαζι με μεταφορικα,σε σχεση με αυτο που μου ειχε πει η ελληνικη αντριπροσωπια

demis_330
12-06-08, 20:04
Αχ, τι μου κανεις Νικο...και σκεφτομαι ποιο 8α ειναι το μπαξιμο του καλοκαιριού !

Λες να είναι Supersprint ? Πρέπει να παμε και διακοπές...χαχαχα :D

Ας τον έχουμε υποψιν μας, θα επικοινωνησω μαζι του για να δω τι παιζει απο μεταφορικά.
:hello:

konas
12-06-08, 20:56
Δυστυχως δεν εχει για valvetronic...... Ή μηπως ευτυχως? :D

MaSt0RaS
12-06-08, 21:09
Τον φιλο σου απο την Αγγλια μαλλον τον επιασαν πριν την οικονομικη ενοποιηση της ΕΕ. Απο καμια χωρα της ΕΕ δεν υφισταται τελωνειο για κανενα απολυτως λογο. Πριν ενα μηνα να παραγγειλε οτιδηποτε απο Αγγλια και να το περασαν τελωνειο απλως δεν γινεται, καποιος σου ειπε ψεμματα.

Απο Αμερικη σαφως το τελωνειο ισχυει κανονικα.


ισως και να ειπε μλκια... αλλα δεν νομιζω τεσπα μακαρι να ειναι ετσι...
Αλλα μια ερωτηση τα αμαξια γιατι περνανε τελωνειο? απο την Γερμανια ερχονται...

Δυστυχως δεν εχει για valvetronic...... Ή μηπως ευτυχως? :D

το συγκεκριμενο δεν εχει το site της supersprint exei kanonika!

πχ για το δικο μου http://www.supersprint.com/homeuk.htm

konas
12-06-08, 22:18
ισως και να ειπε μλκια... αλλα δεν νομιζω τεσπα μακαρι να ειναι ετσι...
Αλλα μια ερωτηση τα αμαξια γιατι περνανε τελωνειο? απο την Γερμανια ερχονται...



το συγκεκριμενο δεν εχει το site της supersprint exei kanonika!

πχ για το δικο μου http://www.supersprint.com/homeuk.htm

Για τα αυτοκινητα υπαρχει ειδικο καθεστως.

Για valvetronic δεν υπάρχει πουθενα. Τοχω ψαξει πολυ.
Ακομη και στο site που γραφεις δεν εχει (2λιτρο)

zaharias
12-06-08, 22:57
Για τα αυτοκινητα υπαρχει ειδικο καθεστως.

Για valvetronic δεν υπάρχει πουθενα. Τοχω ψαξει πολυ.
Ακομη και στο site που γραφεις δεν εχει (2λιτρο)

Εννοεις για Ζ4 2λιτρο valvetronic δεν βγαζει konas?

Γιατι για 2λιτρο (318ci) valvetronic υπαρχει (το εχω βαλει εγω)...

MaSt0RaS
12-06-08, 23:53
Για τα αυτοκινητα υπαρχει ειδικο καθεστως.

Για valvetronic δεν υπάρχει πουθενα. Τοχω ψαξει πολυ.
Ακομη και στο site που γραφεις δεν εχει (2λιτρο)

ε τοτε εννοεις για το 2λιτρο για τα αλλα εχει..!

bill987
13-06-08, 07:36
Δυστυχως δεν εχει για valvetronic...... Ή μηπως ευτυχως? :D

Γι' αυτό δεν εννοείς ??

http://www.supersprint.org/042f159a3f10ab1a3/042f159a441413dbe/042f159a4512147a5/index.php

Nick_compact
13-06-08, 07:45
Γι' αυτό δεν εννοείς ??

http://www.supersprint.org/042f159a3f10ab1a3/042f159a441413dbe/042f159a4512147a5/index.php

Για Ζ4 δίλιτρο εννοεί ο φίλος μας.

Strax
13-06-08, 09:02
ισως και να ειπε μλκια... αλλα δεν νομιζω τεσπα μακαρι να ειναι ετσι...
Αλλα μια ερωτηση τα αμαξια γιατι περνανε τελωνειο? απο την Γερμανια ερχονται...


Ούτε τα αυτοκίνητα πληρώνουν τυπικά τελωνείο. Πληρώνουν ειδικό τέλος ταξινόμησης.

Αν όμως φέρεις αυτοκίνητο από τρίτη χώρα τότε πληρώνεις και εξτρά τελωνείο.

deepblue
07-11-08, 14:19
Για να μην ανοιξω καινουργιο θεμα μια και εδω εχει γινει αναφορα για το συγκεκριμενο καταστημα στη Γερμανια θα σας πω τα εξης :
Εχθες εστειλα ενα mail στο συγκεκριμενο καταστημα για να τον ρωτησω τιμες για χταποδι καταλυτες και το ενδιαμεσο που χρειαζομαι για το Ζ3 3.0 Μ54.
Οι τιμες που ειχε στη σελιδα του λοιπον για ολα αυτα ηταν 2500 !!!!
Απιστευτη τιμη ετσι και αλλιως με τα Ελληνικα δεδομενα.
Του εγραψα λοιπον αν μπορουσα να εχω καλυτερη τιμη και γω με τη σειρα μου θα postαριζα τις τιμες του στο αγαπημενο και πολυτιμο forum μας στο οποιο εχω την τιμη να ειμαι και γω μελος μια και αρκετοι απο μας θα ηθελαν να αγορασουν προιοντα της supersprint αλλα σε ελκυστικοτερες τιμες!!!
Για αλλη μια φορα βεβαια ειχα στο μυαλο μου ολους εμας που πιθανον να θελαμε αλλα να μην μπορουσαμε να πληρωνουμε κερατιατικα 1200+ ευρω επιπλεον.
Ο τυπος σημερα με πηρε τηλεφωνο και μου εστειλε και mail και μου ειπε πως η τιμη που μπορει να μου κανει ειναι 1350 ευρω με φπα και με τα μεταφορικα !!!
Μαλιστα ακουσατε πολυ καλα !!!
Τον ρωτησα πε ποιο τροπο μπορει να γινει η πληρωμη και μου ειπε με μεταφορα χρηματων,τον ρωτησα αν μπορω με paypal και μου ειπε πως μπορω.
Μου ειπε πως το χταποδι υπαρχει ηδη και μπορω αν θελω να το παρω και τα αλλα 2 κομματια θα τα εχει σε 2-3 βδομαδες.
Αυτα λοιπον τα νεα τα οποια προσωπικα με χαροποιησαν γιατι θα γλυτωσω αρκετα χρηματα !!
Ετσι λοιπον εχει ανοιξει ο δρομος για φθηνοτερες αγορες για πραγματα που οι περισσοτεροι θελουμε (νομιζω) οπως και με τους Shrick εκκεντοφορους (825 ευρω) που εχω ανοιξει αναλογο thread.!!
Οσο για τελωνειο δεν υπαρχει μια και ειναι απο χωρα ΕΟΚ και ειναι σιγουρο.

tsumalis
07-11-08, 15:30
Δεν υπάρχει τελωνείο από Γερμανία, χωρίς αμφισβήτηση :) Δεν χρειάζονται ούτε υποτιμολογήσεις ούτε κάτι άλλο, έρχονται απευθείας στην πόρτα σου.

Εάν δεν το καταλάβατε από το 1993 είμαστε ενωμένη ευρώπη δεν υπάρχει τελωνείο για αγορές απο την ευρωπαική κοινότητα μόνο φπα εάν πληρωθεί στην χώρα προέλευσης δηλαδή γερμανία δεν υπάρχει άλλη επιβάρυνση. Αυτά γιατί είμαι λογιστής φοροτεχνικός σε εξαγωγική επιχείρηση απο το 1990

deepblue
07-11-08, 16:17
Εάν δεν το καταλάβατε από το 1993 είμαστε ενωμένη ευρώπη δεν υπάρχει τελωνείο για αγορές απο την ευρωπαική κοινότητα μόνο φπα εάν πληρωθεί στην χώρα προέλευσης δηλαδή γερμανία δεν υπάρχει άλλη επιβάρυνση. Αυτά γιατί είμαι λογιστής φοροτεχνικός σε εξαγωγική επιχείρηση απο το 1990

Eτσι ακριβως !!!

VanVIC
08-11-08, 07:56
...τιμες για χταποδι καταλυτες και το ενδιαμεσο που χρειαζομαι για το Ζ3 3.0 Μ54.
Οι τιμες που ειχε στη σελιδα του λοιπον για ολα αυτα ηταν 2500 !!!!
Απιστευτη τιμη ετσι και αλλιως με τα Ελληνικα δεδομενα.
...
Ο τυπος σημερα με πηρε τηλεφωνο και μου εστειλε και mail και μου ειπε πως η τιμη που μπορει να μου κανει ειναι 1350 ευρω με φπα και με τα μεταφορικα !!!
...

Μήπως κάνεις λίγο λάθος ?
Μήπως εννοείς 2350 (έγραψες 1350) ?
Κάνει διαφορά.

Δεν υπαρχει περίπτωση να βρείς χταπόδι, καταλύτες και τις ενδιάμεσες σωληνώσεις (εκτός του τελικού) με 1350 ευρώ.
Ούτε μεταχειρισμένα...

Εκτός αν πρόκειται για SuperSrinter made in Taiwan

deepblue
08-11-08, 08:58
Μήπως κάνεις λίγο λάθος ?
Μήπως εννοείς 2350 (έγραψες 1350) ?
Κάνει διαφορά.

Δεν υπαρχει περίπτωση να βρείς χταπόδι, καταλύτες και τις ενδιάμεσες σωληνώσεις (εκτός του τελικού) με 1350 ευρώ.
Ούτε μεταχειρισμένα...

Εκτός αν πρόκειται για SuperSrinter made in Taiwan
Ναι ναι σορρυ 2350 το εχω γραψει και πριν εξαλλου.

Nick_E60_GR
08-11-08, 09:01
Μήπως κάνεις λίγο λάθος ?
Μήπως εννοείς 2350 (έγραψες 1350) ?
Κάνει διαφορά.

Δεν υπαρχει περίπτωση να βρείς χταπόδι, καταλύτες και τις ενδιάμεσες σωληνώσεις (εκτός του τελικού) με 1350 ευρώ.
Ούτε μεταχειρισμένα...

Εκτός αν πρόκειται για SuperSrinter made in Taiwan

edit: Α... ΟΚ. 2350..

YAziDis
08-11-08, 12:26
Και βλέπω μετά να γράφει "Γλυτώνουμε Λίγα χρήματα".. και λέω και εγώ, ένα χιλιάρικό λίγα λεφτά; αχχααχ

deepblue
09-11-08, 14:45
Για να μην ανοιξω καινουργιο θεμα μια και εδω εχει γινει αναφορα για το συγκεκριμενο καταστημα στη Γερμανια θα σας πω τα εξης :
Εχθες εστειλα ενα mail στο συγκεκριμενο καταστημα για να τον ρωτησω τιμες για χταποδι καταλυτες και το ενδιαμεσο που χρειαζομαι για το Ζ3 3.0 Μ54.
Οι τιμες που ειχε στη σελιδα του λοιπον για ολα αυτα ηταν 2500 !!!!
Απιστευτη τιμη ετσι και αλλιως με τα Ελληνικα δεδομενα.
Του εγραψα λοιπον αν μπορουσα να εχω καλυτερη τιμη και γω με τη σειρα μου θα postαριζα τις τιμες του στο αγαπημενο και πολυτιμο forum μας στο οποιο εχω την τιμη να ειμαι και γω μελος μια και αρκετοι απο μας θα ηθελαν να αγορασουν προιοντα της supersprint αλλα σε ελκυστικοτερες τιμες!!!
Για αλλη μια φορα βεβαια ειχα στο μυαλο μου ολους εμας που πιθανον να θελαμε αλλα να μην μπορουσαμε να πληρωνουμε κερατιατικα 1200+ ευρω επιπλεον.
Ο τυπος σημερα με πηρε τηλεφωνο και μου εστειλε και mail και μου ειπε πως η τιμη που μπορει να μου κανει ειναι 2350 ευρω με φπα και με τα μεταφορικα !!!
Μαλιστα ακουσατε πολυ καλα !!!
Τον ρωτησα πε ποιο τροπο μπορει να γινει η πληρωμη και μου ειπε με μεταφορα χρηματων,τον ρωτησα αν μπορω με paypal και μου ειπε πως μπορω.
Μου ειπε πως το χταποδι υπαρχει ηδη και μπορω αν θελω να το παρω και τα αλλα 2 κομματια θα τα εχει σε 2-3 βδομαδες.
Αυτα λοιπον τα νεα τα οποια προσωπικα με χαροποιησαν γιατι θα γλυτωσω αρκετα χρηματα !!
Ετσι λοιπον εχει ανοιξει ο δρομος για φθηνοτερες αγορες για πραγματα που οι περισσοτεροι θελουμε (νομιζω) οπως και με τους Shrick εκκεντοφορους (825 ευρω) που εχω ανοιξει αναλογο thread.!!
Οσο για τελωνειο δεν υπαρχει μια και ειναι απο χωρα ΕΟΚ και ειναι σιγουρο.
Σημερα πηρα τον ΟΤΕ για να επιβεβαιωσω πως η εταιρια υπαρχει και δεν ειναι φαντασμα και με χαρα επιβεβαιωσα οτι οντως υπαρχει και το τηλεφωνο και η διευθηνση και το ονομα της εταιριας ειναι ολα σωστα.!!!!

MrZ
09-11-08, 17:07
Και βλέπω μετά να γράφει "Γλυτώνουμε Λίγα χρήματα".. και λέω και εγώ, ένα χιλιάρικό λίγα λεφτά; αχχααχ

Γιατί εγώ που δεν είδα καθόλου τιμή και ψαχνόμουν μήπως πήγε έξω από τη σελίδα:confused:...
Έχω μάυρο φόντο και αντί για bold τα έγραψε μάυρα...:woowoo:

shido
09-11-08, 18:14
εμενα μου κανει εντυπωση η τιμη ακομα και 2350

VanVIC
09-11-08, 18:21
εμενα μου κανει εντυπωση η τιμη ακομα και 2350

Γιάννη δεν περιμβάνει το τελικό.
Δεν είναι απίθανο.

deepblue
10-11-08, 22:35
Γιάννη δεν περιμβάνει το τελικό.
Δεν είναι απίθανο.

Τι ειναι το απιθανο ρε παιδια?
Με τον ανθρωπο εχουμε μιλησει 4 φορες στο τηλεφωνο και εχθες του εστειλα mail για να του πω οτι θελω 200ριδες καταλυτες και σημερα μου ειπε πως εχει !!!

Friday, November 07, 2008 1:56 PM

Subject: Supersprint parts
>>>
>>>> Hello Mr. Evangelos Vichos,
>>>>
>>>> we can offer you the 3 parts 78.74.01 , 78.74.02 , 78.78.13 for the
>>>> complete price of 2350,- Euro
>>>> including tax, and transport.

deepblue
15-11-08, 20:52
Eχθες παρελαβα ενα τιμολογιο με την παραγγελεια μου απο τη Γερμανια για τις εξατμισεις !!!

santo
15-11-08, 21:01
Eχθες παρελαβα ενα τιμολογιο με την παραγγελεια μου απο τη Γερμανια για τις εξατμισεις !!!

Μεγειές!!! Τρελλά εξατμισάκια..

deepblue
15-11-08, 21:02
Μεγειές!!! Τρελλά εξατμισάκια..

Kαι σε τι ΤΙΜΕΣ για οποιον απο το φορουμ θελησει !!!
Οπως καi για Εκκεντροφορους Schrick!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=15958

Nick_E60_GR
06-12-08, 22:00
Πουλώντας ο Γερμανός έμπορος/μεσάζων σε αυτή την χαμηλή (για τα Ελληνικά δεδομένα) τιμή, έχει και ένα αρκετά σεβαστό κέρδος ...και οι εξατμίσεις πάνε απο Ιταλία ατη Γερμανία και μετά Ελλάδα ...τουλάχιστον 150-200 ευρώ θα είναι τα μεταφορικά για αυτή την υπόθεση... γιατί συνήθως δεν υπάρχει στοκ και γίνεται καθε φορά ειδική παραγγελία απο Ιταλία. (σε ενάμιση-δυό μήνες θα τα παραλάβεις, ξέρω τι λέω....)

...φανταστείτε τι βάζουν στην τσέπη οι εδώ εισαγωγείς ...ως και 100% ... βγάζουν μοναχοί τους τα ματάκια τους ....

deepblue
06-12-08, 23:29
Πουλώντας ο Γερμανός έμπορος/μεσάζων σε αυτή την χαμηλή (για τα Ελληνικά δεδομένα) τιμή, έχει και ένα αρκετά σεβαστό κέρδος ...και οι εξατμίσεις πάνε απο Ιταλία ατη Γερμανία και μετά Ελλάδα ...τουλάχιστον 150-200 ευρώ θα είναι τα μεταφορικά για αυτή την υπόθεση... γιατί συνήθως δεν υπάρχει στοκ και γίνεται καθε φορά ειδική παραγγελία απο Ιταλία. (σε ενάμιση-δυό μήνες θα τα παραλάβεις, ξέρω τι λέω....)

...φανταστείτε τι βάζουν στην τσέπη οι εδώ εισαγωγείς ...ως και 100% ... βγάζουν μοναχοί τους τα ματάκια τους ....
To xταποδι το ειχε τα αλλα οχι και οντως απο Ιταλια θα τα παρει αλλα αυτο εμενα δε με πειραζει καθολου,μπρος στο οτι γλυτωσα 1000ευρω και ας καθηστερισουν.
Εκανα εγω τη δουλεια μου?
Μπορειτε και σεις να κανετε το ιδιο και να ψωνιστετε το ιδιο φθηνα ?
Αυτο εχει σημασια τιποτε αλλο !!
Να γλιτωνουμε ολοι χρημα και να μην πιανομαστε κοροιδα και πληρωνουμε νταβατζηλικια !!!

Nick_E60_GR
06-12-08, 23:55
To xταποδι το ειχε τα αλλα οχι και οντως απο Ιταλια θα τα παρει αλλα αυτο εμενα δε με πειραζει καθολου,μπρος στο οτι γλυτωσα 1000ευρω και ας καθηστερισουν.
Εκανα εγω τη δουλεια μου?
Μπορειτε και σεις να κανετε το ιδιο και να ψωνιστετε το ιδιο φθηνα ?
Αυτο εχει σημασια τιποτε αλλο !!
Να γλιτωνουμε ολοι χρημα και να μην πιανομαστε κοροιδα και πληρωνουμε νταβατζηλικια !!!

Σίγουρα.., εγώ έψαχνα τιμή στην Αθήνα για το Supersprint τελικό που έχω και πολύ φίλος εξατμισάς μου είπε οτι ο εδώ αντιπρόσωπος είναι "πιασέκολο" Το καλύτερο πού έβγαινε ήταν 870 + 30 τοποθέτηση - 900 τοποθετημένη. Την έφερα και γώ απο Γερμανία με 535 στην πόρτα μου με UPS. Έδωσα και 50 ευρώ τοποθέτηση στο φίλο και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι χωρίς "μεσάζοντες" εισαγωγείς.... Αν έβγαινε 650 τοποθετημένη, τότε θα την έπαιρνα απο δώ.

manos///3
19-12-08, 00:31
Οντως απ΄ εξω ειναι πολυ φθηνοτερα...και τα μεταφορικα δεν ειναι και τοσο ακριβα...Απο Αγγλια www.demon-tweeks.co.uk (πολυ πολυ σοβαρο μαγαζι) πουλανε τις εξατμισεις ,και οχι μονο, οπως πουλανε εδω στην Ελλαδα τις πατατες!!! Επισης φθηνα εχει και το www.thorneymotorsport.co.uk εξειδικευμενο για bmw..!

deepblue
09-01-09, 13:48
Λοιπον μολις παρελαβα το Χταποδι απο το Ζ3 και περιμενω και τους καταλυτες και το ενδιαμεσο (γιατι δεν τα ειχε ολα και τωρα παρελαβε και μου τα στελνει).
Τα παρελαβα με κουριερ στο σπιτι μου !!!
Ολα πανε ρολοι ...φτου φτου... !!!

tasosbmwe30
09-01-09, 13:49
Λοιπον μολις παρελαβα το Χταποδι απο το Ζ3 και περιμενω και τους καταλυτες και το ενδιαμεσο (γιατι δεν τα ειχε ολα και τωρα παρελαβε και μου τα στελνει).
Τα παρελαβα με κουριερ στο σπιτι μου !!!
Ολα πανε ρολοι ...φτου φτου... !!!



αντε...με το καλο να ερθουν και τα υπολοιπα....καλοφορετα...!!!

deepblue
09-01-09, 16:15
αντε...με το καλο να ερθουν και τα υπολοιπα....καλοφορετα...!!!

Ευχαριστω και γω αυτο περιμεΝΩ !!!!

Nick_E60_GR
09-01-09, 17:21
Λοιπον μολις παρελαβα το Χταποδι απο το Ζ3 και περιμενω και τους καταλυτες και το ενδιαμεσο (γιατι δεν τα ειχε ολα και τωρα παρελαβε και μου τα στελνει).
Τα παρελαβα με κουριερ στο σπιτι μου !!!
Ολα πανε ρολοι ...φτου φτου... !!!

Μπράβο! Αυτό είναι! Ωραία!

deepblue
09-01-09, 20:05
Το καλο ειναι οτι η τυπος www.superspint.org ειναι αξιοπιστος και φθηνος !!!

VanVIC
10-01-09, 14:18
Λοιπον μολις παρελαβα το Χταποδι απο το Ζ3 και περιμενω και τους καταλυτες και το ενδιαμεσο (γιατι δεν τα ειχε ολα και τωρα παρελαβε και μου τα στελνει).
Τα παρελαβα με κουριερ στο σπιτι μου !!!
Ολα πανε ρολοι ...φτου φτου... !!!

Αντε να μαζευονται οι "μεζέδες"...

Το καλο ειναι οτι η τυπος www.superspint.org ειναι αξιοπιστος και φθηνος !!!

με γυναίκα γίνεται η συναλλαγή ?

deepblue
13-01-09, 18:06
Εχεις καμμια γομενα για διαθεση ?
Κανεις και τετοια ρε Αλητη?

Nick_E60_GR
13-01-09, 18:39
Το καλο ειναι οτι η τυπος www.superspint.org ειναι αξιοπιστος και φθηνος !!!


Μάλλον www.supersprint.com εννοείς

deepblue
13-01-09, 18:50
Μάλλον www.supersprint.com εννοείς

Οχι www.supersprint.org ειναι ο Γερμανος που αγορασα χταποδια καταλυτες και ενδιαμεσο σωληνα(2350 ευρω απο 3350 με τιμες Ελλαδας) με τις σουπερ τιμες !!
Αν διαβασεις απο αρχη θα καταλαβεις.
Αυτο που λες εσυ ειναι το επισημο site .

Nick_E60_GR
13-01-09, 18:58
Οχι www.supersprint.org ειναι ο Γερμανος που αγορασα χταποδια καταλυτες και ενδιαμεσο σωληνα(2350 ευρω απο 3350 με τιμες Ελλαδας) με τις σουπερ τιμες !!
Αν διαβασεις απο αρχη θα καταλαβεις.
Αυτο που λες εσυ ειναι το επισημο site .

A ok, είχες ξεχάσει ένα r :cheers:

deepblue
13-01-09, 19:05
A ok, είχες ξεχάσει ένα r :cheers:

Ναι το ξεχασα αλλα εσυ εγραψες com και γω org.

VanVIC
14-01-09, 16:04
Ναι το ξεχασα αλλα εσυ εγραψες com και γω org.

Ολο τα org.. έχεις στο μυαλό σου εσύ.
Δεν κοιτάς να σοβαρτευτείς λέω 'γω, οικογενιάρχης άνθρωπος θες και org.. !

Nick_E60_GR
14-01-09, 17:46
Ναι το ξεχασα αλλα εσυ εγραψες com και γω org.

Ολο τα org.. έχεις στο μυαλό σου εσύ.
Δεν κοιτάς να σοβαρτευτείς λέω 'γω, οικογενιάρχης άνθρωπος θες και org.. !

Ναι, μου έχει μείνει από το livesex που είναι com και όχι org hahahaha :bugeye: no comments please...

deepblue
06-02-09, 17:43
Εδω βρηκα και το καταστημα μεσω του Google Map.

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=el&q=Donaustaufer+Stra%C3%9Fe+200,+93059+%CE%A1%CE%AD %CE%B3%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CF%83%CE%BC%CF%80%CE%BF%C F%85%CF%81%CE%B3%CE%BA,+Regensburg,+%CE%92%CE%B1%C F%85%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1,+%CE%93%CE%B5%CF%81%C E%BC%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B1&sll=29.152161,1.318359&sspn=37.144744,55.546875&ie=UTF8&cd=1&geocode=FTAh7AIdnxm5AA&split=0&ll=49.029832,12.1311&spn=0.001723,0.00339&t=h&z=18&iwloc=r1

deepblue
24-03-09, 14:29
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους .
Το νεο που υπαρχει ειναι οτι η σελιδα που ηταν αυτο το e-shop www.supersprint.org δεν υπαρχει αλλα ειναι ιδια με το dieboxengasse.com.
Aφου περιμενα αρκετα και κανοντας και καποιες κινησεις για να πιεσω γιατι φοβηθηκα μηπως και χασω τα πραγματα μια και απο τον Ιανουαριο και μετα δεν ειχα καμμια επαφη με τον τυπο δεν απαντουσε σε mail-τηλεφωνα κλπ.
Ψαχνοντας ομως βρηκα αλλα 2 καταστηματα στην Γερμανια εξουσιοδοτημενα απο την Μαμα supersprint για εξισου φθηνες αγορες σε οτι αφορα εξατμισεις SuperSprint.
Tελος καλο ολα καλα την Παρασκευη θα γινει το μπαξιμο και με λιγο υπομονη θα γινει και ο ESS .:yippee:

tasosbmwe30
24-03-09, 14:36
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους .
Το νεο που υπαρχει ειναι οτι η σελιδα που ηταν αυτο το e-shop www.supersprint.org δεν υπαρχει αλλα ειναι ιδια με το dieboxengasse.com.
Aφου περιμενα αρκετα και κανοντας και καποιες κινησεις για να πιεσω γιατι φοβηθηκα μηπως και χασω τα πραγματα μια και απο τον Ιανουαριο και μετα δεν ειχα καμμια επαφη με τον τυπο δεν απαντουσε σε mail-τηλεφωνα κλπ.
Ψαχνοντας ομως βρηκα αλλα 2 καταστηματα στην Γερμανια εξουσιοδοτημενα απο την Μαμα supersprint για εξισου φθηνες αγορες σε οτι αφορα εξατμισεις SuperSprint.
Tελος καλο ολα καλα την Παρασκευη θα γινει το μπαξιμο και με λιγο υπομονη θα γινει και ο ESS .:yippee:

Αργησες...αλλα "ξεμπερδεψες" τελικα(εγω δεν ξερω αν θα ειχα την υπομονη σου....για 2 μηνες.....θα ειχα "φρικαρει")!!!Συγχαρητηρια και παλι για το μπαξιμο....
Μηπως εχεις καποιο link(site) απο τα 2 καταστηματα αυτα που βρηκες στη Γερμανια????

Christos 330i ///M
24-03-09, 14:44
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους .
Το νεο που υπαρχει ειναι οτι η σελιδα που ηταν αυτο το e-shop www.supersprint.org δεν υπαρχει αλλα ειναι ιδια με το dieboxengasse.com.
Aφου περιμενα αρκετα και κανοντας και καποιες κινησεις για να πιεσω γιατι φοβηθηκα μηπως και χασω τα πραγματα μια και απο τον Ιανουαριο και μετα δεν ειχα καμμια επαφη με τον τυπο δεν απαντουσε σε mail-τηλεφωνα κλπ.
Ψαχνοντας ομως βρηκα αλλα 2 καταστηματα στην Γερμανια εξουσιοδοτημενα απο την Μαμα supersprint για εξισου φθηνες αγορες σε οτι αφορα εξατμισεις SuperSprint.
Tελος καλο ολα καλα την Παρασκευη θα γινει το μπαξιμο και με λιγο υπομονη θα γινει και ο ESS .:yippee:

Mπραβο Βαγγελη με το καλο αγορινα μου!!!!!!!!!!!!

deepblue
24-03-09, 14:48
Αργησες...αλλα "ξεμπερδεψες" τελικα(εγω δεν ξερω αν θα ειχα την υπομονη σου....για 2 μηνες.....θα ειχα "φρικαρει")!!!Συγχαρητηρια και παλι για το μπαξιμο....
Μηπως εχεις καποιο link(site) απο τα 2 καταστηματα αυτα που βρηκες στη Γερμανια????

Τα καταστηματα τα εχει το επισημο site της SuperSprint απλα περνεις ολα αυτα τα καταστηματα η στελνεις mail και σου λενε με mail τιμες και μπορεις με λιγο παζαρι να τις ριξεις λιγο πιο κατω απο τις αρχικες που θα σου πουν.
http://www.supersprint.com/USD46GERMANIA.asp

mitsos_chania
24-03-09, 15:39
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους .
Το νεο που υπαρχει ειναι οτι η σελιδα που ηταν αυτο το e-shop www.supersprint.org δεν υπαρχει αλλα ειναι ιδια με το dieboxengasse.com.
Aφου περιμενα αρκετα και κανοντας και καποιες κινησεις για να πιεσω γιατι φοβηθηκα μηπως και χασω τα πραγματα μια και απο τον Ιανουαριο και μετα δεν ειχα καμμια επαφη με τον τυπο δεν απαντουσε σε mail-τηλεφωνα κλπ.
Ψαχνοντας ομως βρηκα αλλα 2 καταστηματα στην Γερμανια εξουσιοδοτημενα απο την Μαμα supersprint για εξισου φθηνες αγορες σε οτι αφορα εξατμισεις SuperSprint.
Tελος καλο ολα καλα την Παρασκευη θα γινει το μπαξιμο και με λιγο υπομονη θα γινει και ο ESS .:yippee:

εχθες το μελεταγες σημερα σου ηρθε.μηπως να μελετησεις και κανενα τζοκερακι να ερθει????
καλοριζικα τα καινουρια εξατμισακια βαγγελη

tasosbmwe30
24-03-09, 15:40
Τα καταστηματα τα εχει το επισημο site της SuperSprint απλα περνεις ολα αυτα τα καταστηματα η στελνεις mail και σου λενε με mail τιμες και μπορεις με λιγο παζαρι να τις ριξεις λιγο πιο κατω απο τις αρχικες που θα σου πουν.
http://www.supersprint.com/USD46GERMANIA.asp



thank's!!! deepblue....!!!!:ices_ange

VanVIC
24-03-09, 15:44
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους ...

Καλή Ανάσταση !

Σωστά μου φαίνονται οπτικά

bmw330vasilis
25-03-09, 09:57
αντε καλοφορετα Βαγγελαρα....αντε και ο ess!!!

VanVIC
25-03-09, 10:31
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους .
Το νεο που υπαρχει ειναι οτι η σελιδα που ηταν αυτο το e-shop www.supersprint.org δεν υπαρχει αλλα ειναι ιδια με το dieboxengasse.com.
Aφου περιμενα αρκετα και κανοντας και καποιες κινησεις για να πιεσω γιατι φοβηθηκα μηπως και χασω τα πραγματα μια και απο τον Ιανουαριο και μετα δεν ειχα καμμια επαφη με τον τυπο δεν απαντουσε σε mail-τηλεφωνα κλπ.
Ψαχνοντας ομως βρηκα αλλα 2 καταστηματα στην Γερμανια εξουσιοδοτημενα απο την Μαμα supersprint για εξισου φθηνες αγορες σε οτι αφορα εξατμισεις SuperSprint.
Tελος καλο ολα καλα την Παρασκευη θα γινει το μπαξιμο και με λιγο υπομονη θα γινει και ο ESS .:yippee:

...αντε και ο ess!!!

Ξέρω ένα καλό γερμανικό e-shop που δίνει τον ESS TS3 σε πολύ καλή τιμή (απίστευτη).
Θες να "δοκιμάσεις", ξανά ?

You'd better "play" safe !

BILL007
25-03-09, 11:51
Λοιπον μολις πριν λιγο παρελαβα και τα υπαλοιπα κομματια επιτελους .
Το νεο που υπαρχει ειναι οτι η σελιδα που ηταν αυτο το e-shop www.supersprint.org δεν υπαρχει αλλα ειναι ιδια με το dieboxengasse.com.
Aφου περιμενα αρκετα και κανοντας και καποιες κινησεις για να πιεσω γιατι φοβηθηκα μηπως και χασω τα πραγματα μια και απο τον Ιανουαριο και μετα δεν ειχα καμμια επαφη με τον τυπο δεν απαντουσε σε mail-τηλεφωνα κλπ.
Ψαχνοντας ομως βρηκα αλλα 2 καταστηματα στην Γερμανια εξουσιοδοτημενα απο την Μαμα supersprint για εξισου φθηνες αγορες σε οτι αφορα εξατμισεις SuperSprint.
Tελος καλο ολα καλα την Παρασκευη θα γινει το μπαξιμο και με λιγο υπομονη θα γινει και ο ESS .:yippee:

Πάλι καλά Βαγγέλη...Άιντε καλοφόρετα και πάντα μεγάλη προσοχή στις συναλλαγές μέσω του net;)

NICK BMW LOVER
25-03-09, 12:17
Μπραβο Βαγγελη,επιτελους ηρθανε!!!Οπως προειπες,καλυτερα αργα παρα ποτε!

deepblue
25-03-09, 12:29
Ξέρω ένα καλό γερμανικό e-shop που δίνει τον ESS TS3 σε πολύ καλή τιμή (απίστευτη).
Θες να "δοκιμάσεις", ξανά ?

You'd better "play" safe !
Aκου λεει και βεβαια αν ειναι να γλυτωσω 1000+ ευρω οπως με τις εξατμισεις !!!!