PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρωμιομενα δαχτυλιδια


colamangr
26-04-05, 23:25
Hello guys


Θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει πιθανοτητα να μπορω βαλω κι εγω(σε ενα ε34) αυτα τα ωραια χρωμιομενα δαχτυλιδια στο καντραν, που τα βλεπω σε αλλες bmw και τα ζηλευω :wub:. και αν γινεται μηπως ξερει κανεις που θα τα βρω και ποσο μπορει να κανουν?





Ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Dark_Niaou
27-04-05, 09:51
Hello guys


Θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει πιθανοτητα να μπορω βαλω κι εγω(σε ενα ε34) αυτα τα ωραια χρωμιομενα δαχτυλιδια στο καντραν, που τα βλεπω σε αλλες bmw και τα ζηλευω :wub:. και αν γινεται μηπως ξερει κανεις που θα τα βρω και ποσο μπορει να κανουν?





Ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Καλημέρα φίλε,
Εγώ τα τοποθέτησα στην BMW Χαλκίδα και μου στοιχισαν 130

simgr
29-04-05, 21:17
Για τοποθέτηση δεν ξέρω και θέλω να μάθω κι εγώ για Ε46, πάντως στο www.motors.ebay.com (αμερικάνικο) ή www.kaufen.ebay.de (γερμανικό) μπορείς να βρείς τέτοια δακτυλίδια και άλλα πολλά από 20 ευρώ!!!!!! :bugeye:

kastorianos88
02-05-05, 02:49
Για τοποθέτηση δεν ξέρω και θέλω να μάθω κι εγώ για Ε46, πάντως στο www.motors.ebay.com (αμερικάνικο) ή www.kaufen.ebay.de (γερμανικό) μπορείς να βρείς τέτοια δακτυλίδια και άλλα πολλά από 20 ευρώ!!!!!! :bugeye:
nai omos de plironeis foro pou ta ferneis apo ekso?
thnx

simgr
02-05-05, 14:14
Από το γερμανικό τα έχεις σε λίγες μέρες στο ταχυδρομείο ή σπίτι σου και πληρώνεις μόνο την επιβάρυνση για την μεταφορά που στη συγκεκριμένη περίπτωση το κόστος των μεταφορικών είναι αστείο... Ρε φίλε μία χώρα έχει γίνει η Ευρώπη, δικιά της σημαία, δικό της νόμισμα και ύμνο, μέχρι και το ίδιο σύνταγμα θα έχουμε σε λίγο!!! Τέλος πάντων μόνο απο το αμερικάνικο μπορεί να πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά μπές στο γερμανικό έχει πολλά περισσότερα πράγματα, και ηλιοροφή απο 330ι έχω βρεί! ;)

kastorianos88
03-05-05, 02:33
Από το γερμανικό τα έχεις σε λίγες μέρες στο ταχυδρομείο ή σπίτι σου και πληρώνεις μόνο την επιβάρυνση για την μεταφορά που στη συγκεκριμένη περίπτωση το κόστος των μεταφορικών είναι αστείο... Ρε φίλε μία χώρα έχει γίνει η Ευρώπη, δικιά της σημαία, δικό της νόμισμα και ύμνο, μέχρι και το ίδιο σύνταγμα θα έχουμε σε λίγο!!! Τέλος πάντων μόνο απο το αμερικάνικο μπορεί να πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά μπές στο γερμανικό έχει πολλά περισσότερα πράγματα, και ηλιοροφή απο 330ι έχω βρεί! ;)
kala ta les ela pou den einai
ama itane eperna mia m3 me 35.000 euro apo germania kai den plirona desmous kai mlkies kai tha xa kai diploma sta 16 ti leme tora..
kai ama paragkilo kanenan profilaktira ti ginete?
thnx pantos

simgr
04-05-05, 07:30
Φίλε μου δεν ξέρω τη θα πληρώσεις για μεταφορικά αλλά μάλλον δεν λες να καταλάβεις ότι ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΧΩΡΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ. Ψωνίζω καιρό τώρα από το ebay. :smashtard

VIC
04-05-05, 18:57
τα αφτοκινητα ειναι αλλο πραγμα και υποκεινται ακομα σε φορομπιχτικες πολιτικες απο την ελλαδαρα μας. τα ανταλακτικα ειναι ελευθερα. καποια μερα θα γινουμε κι εμεις ευρω... ως τοτε ειμαστε πε@@

simgr
04-05-05, 20:02
Ρε παιδιά μην λέτε ότι να 'ναι. Το ebay έχει κυρίως μεταχειρισμένα τα οποία πουλάνε ιδιώτες και όχι εταιρείς!!! Στέλνονται με ταχυδρομείο πακεταρισμένα απο τον κάθε ιδιώτη και φυσικά όυτε συζήτηση για τελωνείο. Τι μου λές αν πάρω αυτοκίνητο και μαλακίες... τι σχέση έχει να πάρεις ολόκληρο αυτοκίνητο με το να πάρεις δυο πλαστικά διακοσμητικά που κάνουν 15 ευρώ. Και φόρο να έχουν πόσο θα είναι στα 15 ευρώ, άντε άλλα 15, πάνε ρώτα εδώ πόσο κάνουν.
Σου λέω έχω πάρει από λευκά φλας, τιμόνι, διακοσμητικά αλουμινίου και άλλα.
Όταν περνάς τα σύνορα σε περνάν τελωνείο; :rofl2:

Cabriolakias
06-05-05, 11:03
Φιλε απ οτι ξερω και εχω δει σε περιοδικα υπαρχουν τα δαχτυλιδια που ζητας αλλα δεν ξερω λεπτομεριες.... υπολογισε παντως γυρο στα 30-40 ευρο να σου πανε.παντως υπαρχουν σιγουρα και οχι μονο για Ε34 αλλα μεχρι και για το δυο δυο..

Black5
06-05-05, 13:16
Καλημέρα φίλε,
Εγώ τα τοποθέτησα στην BMW Χαλκίδα και μου στοιχισαν 130

Για βάλε μία φωτό να τα δούμε....

kastorianos88
08-05-05, 00:01
Ρε παιδιά μην λέτε ότι να 'ναι. Το ebay έχει κυρίως μεταχειρισμένα τα οποία πουλάνε ιδιώτες και όχι εταιρείς!!! Στέλνονται με ταχυδρομείο πακεταρισμένα απο τον κάθε ιδιώτη και φυσικά όυτε συζήτηση για τελωνείο. Τι μου λές αν πάρω αυτοκίνητο και μαλακίες... τι σχέση έχει να πάρεις ολόκληρο αυτοκίνητο με το να πάρεις δυο πλαστικά διακοσμητικά που κάνουν 15 ευρώ. Και φόρο να έχουν πόσο θα είναι στα 15 ευρώ, άντε άλλα 15, πάνε ρώτα εδώ πόσο κάνουν.
Σου λέω έχω πάρει από λευκά φλας, τιμόνι, διακοσμητικά αλουμινίου και άλλα.
Όταν περνάς τα σύνορα σε περνάν τελωνείο; :rofl2:
<<Ρε φίλε μία χώρα έχει γίνει η Ευρώπη>>
kolaei ekei pou leei o filos ligo pio pano an itan etsi tha pername to psomi me 30 lepta kai oxi 2.30 pou konteboun na to ftasoun tha pername cars xoris forous ktl alla asto einai allo thema kai genika gmseta