PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα κουκουλασ σε ε36 cabrio


FUNNIKOS
26-07-08, 17:11
Χαιρετω ολη την παρεα! ειμαι κατοχοσ ενοσ ε36 cabrio και ηρθε η στιγμη που το αμαξι μου ζηταει καινουργιουσ ιμαντεσ για την κουκουλα του! επισκεφτικα την παρασκευη τον κουλουρι και τον ρωτισα για το κοστοσ τουσ και την εργασια! μου ειπαν 600 ευρο:icon11: και 2 εργασιμεσ ημερεσ το αυτοκινητο εκει! δεν ειναι πολλα τα χρηματα! εχει κανενασ να προτεινει κατι αλλο? εχει αλλαξει καποιοσ απο εσασ? παρακαλω για την βοηθεια σασ και σασ ευχαριστω εκ τον προτερων

stelmaniac
26-07-08, 22:40
600 ευρω μονο για ιμαντες ειναι πολλα.
Κανε μια ερωτηση εδω,κανει καλη δουλεια και ειναι φθηνοτερος...-->http://www.odigos-agoras.gr/result.php?category_id=0&subcategory_id=25

tasexpap
07-11-08, 19:55
τελικα αλλαξες την κουκουλα ?

tasexpap
07-11-08, 19:56
στηλε μου πμ να σε ρωτησω 1-2 πραγματακια

NIKOS Z3
07-11-08, 20:42
εγω αλλαξα ολη την κουκουλα στο ζ3 600 ευρω ημιτασιον βεβαια!!

κυριακος
07-11-08, 23:01
Για σου συναδελφε FUNNIKOS

Η τιμη 600ε στον Κουλούρι ηταν με τοποθέτηση μαζι?
Αν ηταν ολα μαζι στην τιμη, που το ολα μαζι συμενη οτι μετα τους καινούργιους ιμάντες η κουκούλα χρειάζεται απίστευτες ρύθμισης για να επανέλθει σε ομαλη λειτουργία ,τοτε ειναι τσάμπα.
Αφου βέβαια σου παρέχουν και κάποια εγγύηση εστω και μέχρι 2 χρόνια.

Παντός να ξέρεις οτι αν μπλέξεις με περίεργους τύπους "απο εξω" που δεν κόβουν ουτε απόδειξη θα μπλέξεις άσχημα και θα μετανιώσεις την ωρα και την στιγμή που την πειραξες.
Δεν λεω για ολους τους απέξω αλλα για εναν που ειναι ολο φρου και αρώματα και εχει "εξειδίκευση στα Ε36" ξερω σίγουρα απο πρώτο χερι.

Εχεις κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα στους ιμάντες?
Πες μας λιγα πράγματα τι σου παρουσιάζει.

tasexpap
08-11-08, 10:32
sorry gia ta greekenglis alla den exw ellinika
prosekse poly sobara ayto poy soy leei o filos kyriakos

κυριακος
08-11-08, 23:34
Χαιρετω ολη την παρεα! ειμαι κατοχοσ ενοσ ε36 cabrio και ηρθε η στιγμη που το αμαξι μου ζηταει καινουργιουσ ιμαντεσ για την κουκουλα του! επισκεφτικα την παρασκευη τον κουλουρι και τον ρωτισα για το κοστοσ τουσ και την εργασια! μου ειπαν 600 ευρο:icon11: και 2 εργασιμεσ ημερεσ το αυτοκινητο εκει! δεν ειναι πολλα τα χρηματα! εχει κανενασ να προτεινει κατι αλλο? εχει αλλαξει καποιοσ απο εσασ? παρακαλω για την βοηθεια σασ και σασ ευχαριστω εκ τον προτερων

Συγνώμη για το off topic φιλε FUNNIKOS

Δεν πρόσεξα την ημερομηνία οτι ηταν 2007 η ερώτηση και ουτε θυμήθηκα οτι εχει κλείσει ο Κουλουρις και εγινε Σφακιανάκης ,οπότε σου απάντησα νομίζοντας οτι ειναι επίκαιρη η ερώτηση σου.Βέβαια αυτα που σου απαντώ ισχύουν και για τοτε και για τωρα.