PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ Μ3 Ε46


greekm3
30-04-05, 12:44
ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ Μ3 Ε46 ΜΕ 29000ΚΜ...

sxint
07-05-05, 09:36
Ενημέρωσέ με πόσο και σε τι ποιότητα είναι;

greekm3
07-05-05, 12:25
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ..ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ...ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ Μ3?

sxint
10-05-05, 09:12
Βασικά δε τη θέλω για χρήση ώς έχει διότι 29.000χλμ για μία ανάρτηση που έχει δουλέψει στην Ελλάδα είναι πάρα πολλά.

Θέλω να την ανακατασκευάσω κρατόντας τα στεθερά μόνο μέρη που πιάνουν πάνω στο αυτοκίνητο.

Με τη προϋπόθεση ότι κάνει για csl.

Όσον αφορά τι τιμή όπως καταλαβαίνεις θα πρέπει να είναι πολύ χαμηλή.

greekm3
10-05-05, 09:32
Βασικά δε τη θέλω για χρήση ώς έχει διότι 29.000χλμ για μία ανάρτηση που έχει δουλέψει στην Ελλάδα είναι πάρα πολλά.

Θέλω να την ανακατασκευάσω κρατόντας τα στεθερά μόνο μέρη που πιάνουν πάνω στο αυτοκίνητο.

Με τη προϋπόθεση ότι κάνει για csl.

Όσον αφορά τι τιμή όπως καταλαβαίνεις θα πρέπει να είναι πολύ χαμηλή.
H ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΛΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΦΙΚΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑΙ....ΕΑΝ ΠΑΡΩ ΣΑΝ ΒΑΣΗ ΟΤΙ Η BILSTEIN ΑΛΛΑ KAI H KW ΔΙΝΟΥΝΕ ΤΗΣ ΙΔΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Μ3 ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ CSL...ΤΙΜΗ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΩΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ

greekm3
13-05-05, 07:54
Βασικά δε τη θέλω για χρήση ώς έχει διότι 29.000χλμ για μία ανάρτηση που έχει δουλέψει στην Ελλάδα είναι πάρα πολλά.

Θέλω να την ανακατασκευάσω κρατόντας τα στεθερά μόνο μέρη που πιάνουν πάνω στο αυτοκίνητο.

Με τη προϋπόθεση ότι κάνει για csl.

Όσον αφορά τι τιμή όπως καταλαβαίνεις θα πρέπει να είναι πολύ χαμηλή.
ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΡΜ