PDA

Επιστροφή στο Forum : καθησματα m3 e36 ασπρα ζαχαρι


Cabriolakias
06-05-05, 09:15
Αδερφια καλημερα! Ψαχνω αυτα τα καυλ...ρικα καθησματακια που ειναι ετσι μπακετακι ξερετε που καθεσαι και κουμπονεις ...ελα μωρε αυτα τα χωρις προσκεφαλο που πεταει σαν τσου......τσου που ειναι φανταστηκα .... ετσι θερμενωμενα με αυτες τις τρις λωριδες τις φοβερες..ε? τα φανταστηκα!τα Μ3 του Ε36?τα ξερει κανεις? τα εβαλε ο κολιττος μου στο δικο του καμπριο και απο την μερα που τα εβαλε τον εχω πριξει οτι θελω να κοιμαμαι πανω τους!!!αν ξερει κανεις που μπορω να τα βρω μεταχειρα σε καλη ως τελεια κατασταση και σκισμενα νανε δεν πειραζει βαζουμε καινουριο δερμα..παρακαλω να στειλει τιποτα...οχι τσιγκουνιες ετσι....ευχαριστω καλημερα. :dance:

antonio
06-05-05, 11:16
Eπειδή τα έχω αυτά τα καθίσματα να ξέρεις ότι θέλουν πολύ περιποίηση και καθάρισμα!
Αν βρεις τα αντίστοιχα σε μαύρα στο συνιστώ καλύτερα.

PS Ψάχνεις μόνο καθίσματα ή ολο το σαλόνι? Ταπετσαρίες κλπ.....

m_power_lunatic
06-05-05, 17:30
Το σαλονι του Μ3 Ε36 ειναι απο τα highlight του αυτοκινητου και κατα τη γνωμη μου το ωραιοτερο ///Μ σαλονι!Εντελως πληροφοριακα θα σου πω οτι η BMW ζηταει για Ε Ν Α τετοιο καθισμα,οχι δερματινο,οχι ηλεκτρικο.....1500EURO!!!!!!!!! :nixweiss:

alpinakias
06-05-05, 19:57
saloni m3 grizo anihto san kainourgio 2400 euro.
saloni m3 mabro san kainourgio episis 2400 euro
saloni m3 alcantara san kainourgio 2100 euro
saloni cabrio berikoki (safran) 1800 euro
episis gia 4porto e36 mabro kai aspro saloni
1900 euro.
enoite ola dermatina kai manisia BMW ..
iparhoun kai gia alous tipous BMW.

Hairetismous Alpinakias

Minas DASC
07-05-05, 15:49
Eνδιαφερομαι για Μ3 alcantara, αλλα η τιμη αυτη ειναι αρκετα τσουχτερη... :bugeye:
Προσωπικα, πανω απο 1000 δεν θα εδινα!
(δεν θελω ουτε ηλεκτρικο ουτε θερμαινομενο)

manosm3
07-05-05, 15:55
Eνδιαφερομαι για Μ3 alcantara, αλλα η τιμη αυτη ειναι αρκετα τσουχτερη... :bugeye:
Προσωπικα, πανω απο 1000 δεν θα εδινα!
(δεν θελω ουτε ηλεκτρικο ουτε θερμαινομενο)

Και εμενα μου φαινονται υπερβολικα πολλα! Αντε να εδινα για ενα απλο δερματινο μεχρι 500 ευρω! οχι παραπανω!

melodic
07-05-05, 16:31
πιο φτηνο ειναι ενα μοτερ παρα 2 καθισματα...

(σας ειπα οτι θελω τεμπελη? :takecover )

alpinakias
07-05-05, 17:59
distihos i times aftes einai.m3 antalaktika einai tabu ohi mono gia elada alla gia olo ton kosmo.oti ehei shesi me M einai fotia kai labra.

antonio
07-05-05, 19:05
distihos i times aftes einai.m3 antalaktika einai tabu ohi mono gia elada alla gia olo ton kosmo.oti ehei shesi me M einai fotia kai labra.


Το σαλόνι που φοράω εγώ, το ζητάνε σε μαγαζιά με ανταλλακτικά, 2500+, και όχι στην καλύτερη δυνατή κατάσταση, πάντα βέβαια ηλεκτρικό και θερμαινόμενο, οπότε ο φίλος alpinakias είναι κοντά στις τιμές όσο αφορά την Ελλάδα, αλλά μακράν όσο αφορά την Γερμανία ή την Αγγλία που έχω βρει αντίστοιχα! Είναι πολύ φτηνότερα!

manosm3
07-05-05, 23:45
(σας ειπα οτι θελω τεμπελη? :takecover )

Καποιος δε σου ειπε που να βρεις εναν τεμπελη; αλλα δεν μπανει στο αυτοκινητο! :smashtard :dance:

nikolas
18-12-07, 17:48
pedakia oti thelete apo antalaktika bmw exw ena filaraki sto aigaleo apsogos exei katastima me metaxirismena opios thelei plirofories ke til an mou stili mail....
MILAME O TIPOS APSOGOS

yiannis2002
18-12-07, 17:51
Ωραίος ρε μάγκα, άπαιχτος! Καλώς ήρθες, καλησπέρα , καλές δουλειές στο φιλαράκι το άψογο. Διάβασε και κανα κανόνα του φόρουμ όμως.

Christos 330i ///M
18-12-07, 17:52
pedakia oti thelete apo antalaktika bmw exw ena filaraki sto aigaleo apsogos exei katastima me metaxirismena opios thelei plirofories ke til an mou stili mail....
MILAME O TIPOS APSOGOS

Ρε αδερφε . . .

Δεν διαβαζεις τους κανονες ; ; ;

Απαγωρευεται να μιλας με αγγλικα . . .

Απαγωρευεται το εμποριο . . .

Απο το πρωτο σου ποστ μπηκες στο ψητο ; ; ;

Stakaman318is
18-12-07, 18:09
Και επίσης κοιτάμε τις ημερομηνίες!!

Lil
18-12-07, 18:54
pedakia oti thelete apo antalaktika bmw exw ena filaraki sto aigaleo apsogos exei katastima me metaxirismena opios thelei plirofories ke til an mou stili mail....
MILAME O TIPOS APSOGOS

καλες δουλειες... αλλα μαλλον εισαι σε λαθος φορουμ φιλαρακι....

διαφημιστικα αλλου.....

Cabriolakias
18-12-07, 19:15
Παιδες μην ασχολειστε με αυτο το θρεντακι τα καθησματα τα εχω πλεον και το θρεντ το ειχα ανοιξει στις 06/μαιου/2005....

Lil
18-12-07, 19:16
Παιδες μην ασχολειστε με αυτο το θρεντακι τα καθησματα τα εχω πλεον και το θρεντ το ειχα ανοιξει στις 06/μαιου/2005....

κοιτα 5 ποστ πισω απο το δικο σου και θα καταλαβεις γιατι ασχοληθηκαμε....