PDA

Επιστροφή στο Forum : To ξερατε οτι.......


m_power_lunatic
09-05-05, 17:58
Το ξερατε οτι οι παραγγελιες για την νεα Μ5 Ε60 στην Ελλαδα εχουν ξεπερασει τις 30?Το ξερατε οτι ο CHRIS BANGLE προσφατα ανακοινωσε οτι η περιοδος επαναστατικου σχεδιασμου για την BMW εχει σταματησει με την παρουσιαση της νεας BMW σειρας 3?GOOD 2 KNOW ειδικα το τελευταιο ρε Χρηστο...... :kissass:

Fanatic
09-05-05, 18:12
Mηπως το ανακοινωσε με το χερι στο λαιμο απο κανενα μανιακο κλασσικο bmwδακια???? :rofl2: .Οσο για τις 60 Μ5 θελω να μαθω αν ειναι κανενας απο το club μας!!!manosm3 κανονισε και βρες τον!

Dark_Niaou
09-05-05, 18:32
Πάντως... μέχρι το τέλος του Ιουνιου (σύμφωνα με τον τυχερό) θα έχουμε ένα ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ στο club μας, κάτοχο ενός Μ6...... (Μήπως ξέρει ο Κος Κουλούρης κάτι σχετικά με αυτό???)

manosm3
09-05-05, 22:42
Mηπως το ανακοινωσε με το χερι στο λαιμο απο κανενα μανιακο κλασσικο bmwδακια???? :rofl2: .Οσο για τις 60 Μ5 θελω να μαθω αν ειναι κανενας απο το club μας!!!manosm3 κανονισε και βρες τον!

Ασχετα απο την πλακα πιστευω οτι ο φανατικος που του βαλε το μαχαιρι στο λαιμο ηταν ο moutraklas! Μπραβο αγορι μου! Οποτε θες σε παω μια βολτα με το αυτοκινητο! :rofl2:
ΚΥΡΙΕ ΣΤΕΛΙΟ θα κανω οτι μπορω! Τη μια την εχω εντοπισει και το ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ και καποια αλλα ατομα! Αρα εχω αλλες 29!

Xeno-318is
10-05-05, 01:37
XRHSTOOOOOOOOOOOOOOS ANEEEEEEEESTHHHHHHHHHHHHHHH!!!tope o papas...egine kai to 8auma...telika to tagma ton ieroloxiton ekane to 8auma tou...8a diksi.....pantws ekino to polymorfiko apofasisane na to vgaloune stin paragwgi???

sakatis
10-05-05, 07:59
καλημέρα παίδες
εγώ απλά θα πω πως ένας γνωστός μου απο Αργος νυν κατοχος m3 Ε46(μετατροπη) έχει ηδη παραγγειλει την νεα m5 με σκοπο κιολας να την φτάσει πολλά αλογα περισσοτερο αφού βαλει το χερακι του και ο αλεκος καρρας...
είναι τρελος ο ανθρωπος και δεν λυπαται τα λεφτα του,οποτε μιλαμε για μετατροπη ακομα πιο πολλα αλογα απο τα μαμισια 500...
οψομεθα!!!

moutraklas
10-05-05, 13:23
Ασχετα απο την πλακα πιστευω οτι ο φανατικος που του βαλε το μαχαιρι στο λαιμο ηταν ο moutraklas! Μπραβο αγορι μου! Οποτε θες σε παω μια βολτα με το αυτοκινητο! :rofl2:

σσσσ...! μην φωνάζεις και μας ακούσουν...

tope o papas...egine kai to 8auma...telika to tagma ton ieroloxiton ekane to 8auma tou...8a diksi.....pantws ekino to polymorfiko apofasisane na to vgaloune stin paragwgi???

μην εφησυχάζεις ούτε λεπτό... ο αγώνας είναι διαρκής... ο καταχθόνιος ίσως θέλει να μας κοιμίσει με τέτοια κόλπα αλλά εμείς πρέπει να είμαστε άγρυπνοι φρουροί της αγνότητας του έλικα...

tasosbmwe30
10-05-05, 13:56
moutrakla.....πριν 1-2 μερες με ρωτουσε το FBI για εσενα καποια πραγματα....πχ. αν εχεις καποιο ταξιδι τωρα τελευταια στο εξωτερικο,τι γνωμη εχεις για τις καινουριες BMW και αλλα τετοια....!!!εγω βεβαια δεν τους ειπα τιποτα....εκανα τον "κινεζο"!!!

.....ελα πες μας την αληθεια......τον απειλησες???λεγε ρε....μην φοβασαι...αμα γινει τιποτα....εγω ερχομαι στο δικαστηριο να καταθεσω υπερ σου!!!!!

manosm3
10-05-05, 14:20
moutrakla.....πριν 1-2 μερες με ρωτουσε το FBI για εσενα καποια πραγματα....πχ. αν εχεις καποιο ταξιδι τωρα τελευταια στο εξωτερικο,τι γνωμη εχεις για τις καινουριες BMW και αλλα τετοια....!!!εγω βεβαια δεν τους ειπα τιποτα....εκανα τον "κινεζο"!!!

.....ελα πες μας την αληθεια......τον απειλησες???λεγε ρε....μην φοβασαι...αμα γινει τιποτα....εγω ερχομαι στο δικαστηριο να καταθεσω υπερ σου!!!!!

Κι εγω με την προυποθεση οτι οταν με δεις δε θα με κυνηγησεις με το γρυλο! :rofl2:

DoctorAbo
10-05-05, 17:40
Πάντως... μέχρι το τέλος του Ιουνιου (σύμφωνα με τον τυχερό) θα έχουμε ένα ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ στο club μας, κάτοχο ενός Μ6...... (Μήπως ξέρει ο Κος Κουλούρης κάτι σχετικά με αυτό???)

Το Μ6 παραδίδεται με κάβους πλαγιοδέτησης ? Η το παρκάρουν ρυμουλκά ? :bugeye:

Xeno-318is
11-05-05, 01:24
moutraklas den epanapavomaste pote...isos na kerdisame mia maxi ala o dromos gia tin i8aki einai makrys(exoume kiautous tous aerodunamistes na palevoume...)Sa gnisios synexistis tis paradosis 8ame sto pleuro tou tagmatos mas mexri telikis ptosews..
Giatre ektos aptous kavous,ta vintzia 2 bow-ruster sti plwri kai 4 lostromous h bmw kanei dwro twra kai ta VHF!!!