PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ PLEASE!!!!!


ΜΙΧΑΛΗΣ
12-05-05, 13:23
Επειδή το μωρό μου το βγάζουν εκτός γκαράζ τέλος του μήνα λόγω διαφορών, :angryfire :nixweiss: κι επειδή δεν γουστάρω σε καμία περίπτωση να το τρώει ο ήλιος και οι βροχές καθ,'οτι της έχω και τρελλή αδυναμία, :nod: ήθελα να του πάρω μια κουκούλα αλλά θέλω να είναι εύχρηστη στο άπλωμα-μάζεμα, αδιάβροχη και γενικά την άποψη σας που μπορώ να βρώ και εάν έχετε δοκιμάσει κάποια επώνυμη!!THANKS!! :help:

compact
12-05-05, 18:45
βαλε κουκουλα και οχι απαραιτητα ακριβη αλλα θελει καθε 10-15 μερες να την βγαζεις και να πλενεις το αμαξι ,γιατι η σκονη μαζι με την κουκουλα κανουν γραντζουνιες!!!!!!

ΜΙΧΑΛΗΣ
12-05-05, 21:59
είχα ακουσει για ενα υλικο που πέρνας τη κουκουλα και τη κανει εντελως αδιβροχη, αλλα απότι βλέπω δεν γνωρίζει καποιος κατι θα ρωτήσω σε κανενα μαγαζι να μου προτεινει καμια ιδέα!Thanks man!!! :hello:

Black5
13-05-05, 09:40
Εγώ κάτι άλλο που είχα διαβάσει είναι ότι η κουκούλα συγκεντρώνειι υγρασία σε κάποια σημεία :nixweiss: με αρνητικές επιπτώσεις για το χρώμα σου....

vlahopilot
13-05-05, 10:05
Αγαπητέ φίλε,

εχω αγορασει κουκουλα απο μια εταιρεία (TNF) στον ηλεκτρικο σταθμο της Καλλιθεας.Για την ακριβεια ειναι η δευτερη που παιρνω απο αυτους και σου την προτεινω γιατι εχει βγει αρκετα ποιοτικη. Η πρωτη κρατησε 3 χρονια και αρχισε να καταστρεφεται μονο οταν την αφησα αρκετες μερες με το χιονι προπερσι.

Καλο ειναι να ζητησεις αυτη με την θερμοκολληση (αδιαβροχη).

ΝΑ ξερεις οτι η κουκουλα θα σου προξενησει μικρογρατζουνιες αλλα μπροστα στα αλλα...Σωζει απο πολλα!

Αν χρειαστεις τιποτα στη διαθεση σου!

ΜΙΧΑΛΗΣ
13-05-05, 13:50
ευχαριστω φίλε αυτο θα κανω απο βδομάδα μάλλον, εάν σου είναι ευκολο πές μου και μια τιμή που τη πήρες για να ξέρω που βαδίζω!!THANKS :)

vlahopilot
13-05-05, 14:25
Διεύθυνση :Άνδρου 2 Μοσχάτο
Τηλ.: 210 9580098 //210 9569989

Δεν θυμάμαι τιμές αλλά με ένα τηλέφωνο λύνονται όλα...

ΜΙΧΑΛΗΣ
13-05-05, 16:20
ok thanks φιλε θα παρω τηλ.!!!!!!! :D

halfprice2
06-06-05, 23:39
h koukoula einai panta aparaititi einai krima na to troei h broxh kai o hlios
des edv http://www.e-autoshop.gr/index.php?cPath=33_81&osCsid=fb9dedb697c2796e17c7cebdfea3f5e9

alexcsl
07-06-05, 08:13
Επειδή το μωρό μου το βγάζουν εκτός γκαράζ τέλος του μήνα λόγω διαφορών, :angryfire :nixweiss: κι επειδή δεν γουστάρω σε καμία περίπτωση να το τρώει ο ήλιος και οι βροχές καθ,'οτι της έχω και τρελλή αδυναμία, :nod: ήθελα να του πάρω μια κουκούλα αλλά θέλω να είναι εύχρηστη στο άπλωμα-μάζεμα, αδιάβροχη και γενικά την άποψη σας που μπορώ να βρώ και εάν έχετε δοκιμάσει κάποια επώνυμη!!THANKS!! :help:

Έχω της BMW, πολύ καλή σε σχέση με άλλες που έχω δοκιμάσει παλιότερα. Τιμή 2003 : 118E (με ΦΠΑ).

ΜΙΧΑΛΗΣ
07-06-05, 08:44
Αγορασα της TNF τελικα πολυ καλη, δεν βαζει νερα, την εβαλα μολισ το ειχα πλυνει, την εβγαλα μετα απο 1 εβδομαδα και ητα τζαμι, το παω μια βολτα το ξεσκονισα απο πανω και τη ξαναβαλα και οταν τη ξαναβγαλα μετα απο καποιες μερες ειχε μικρες γρατζουνιτσες. Μου φαινεται οτι θελει οποσδιποτε πλυσιμο πριν τη βαλω κι ας φαινεται καθαρο. Πολυ κουραστικο!!