PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια σας και απο εμένα


raceman
15-05-05, 23:32
Καλησπέρα σε όλους!
Με λένε Αλέξανδρο και διάβασα στο περιοδικό evo για το site και είπα να σας επισκευτω.
Είμαι απο την Θεσσαλονίκη και έχω στην κατοχή μου ένα Ε30 Μ3evo1 γνησιο, αγορασμένο το 1988 απο καινούριο, με 450.000 km, το οποίο είναι σε μάυρο χρώμα και σε κατάσταση έκθεσης καθώς έχει υποστεί 4 μηχανικες ανακατασκευές και 3 στο αμάξωμα, με όλα τα πράγματα γνήσια.
Επίσης έχω ενα Μ5 Ε39 του 2000 γνήσιο, το οποίο σύντομα θα πωληθεί για να αντικατασταθεί απο Μ5 Ε60.
Ελπίζω να σας γνωρίσω απο κοντά.
Φωτογραφίες θα βάλω σύντομα μόλις καταλάβω την λειτουργεία του site , γιατί δεν σκαμπάζω και πολλά απο αυτα!!

manosm3
15-05-05, 23:36
Καλως ηρθες φιλε μου! Να χαιρεσαι τις αυτοκινηταρες σου! Να μας τις δωσεις καμια μερα να σου πουμε αν ειναι καλες!

(Βαρατε με!!!!)

Action Man
16-05-05, 00:04
Φιλε καλωςηρθες! :hello:
Εχεις Μ3 Ε3Ο :bowdown: ????Το αγαπημενο μου αυτοκινητο!!
Φυσικα τερας και το Ε39 αλλα αλλη η χαρη του Μ3 Ε30! :nod:

DaRk_AnGeL
16-05-05, 02:09
Καλωσήρθες στην παρέα. Δε λέω.. καλο το Μ5 αλλα... όλο μου το σεβασμό τον εναποθέτω στο Μ3 σου... Μπράβο :nod:

m_power_lunatic
19-05-05, 08:10
Σε δεχομαστε με μεγαλη χαρα φιλε απο την ομορφη Σαλονικα-ημουνα φοιτηταρας για λιγο στην πολη σου,εκανα τα απιστευτα ο χειριστος!!!! :icon11: Τι να πω για τα τερατακια σου???Μαλλον τα λογια ειναι περιττα ε???Τι χρωμα το εχεις το Μ5 Ε39???Τωρα περναω σε αλλη ερωτηση γιατι δεν κρατιεμαι......νορμαλ το Μ3 Ε30??????Δεν χρειαζεται να πω οτι ειναι ο ερωτας μου ο μεγαλος???Φανταζομαι οτι το εχεις υπερευχαριστηθει αφου καταφερες και του εκανες τοσες ανακατασκευες και στο μοτερ αλλα και στην καροτσα!Αλλοι βγαζουν τοσα χλμ με 2 ανακατασκευες και στην Αγγλια ειχα δει ενα με μια ανακατασκευη η και καθολου....αλλα φανταζομαι εσυ το καταευχαριστηθηκες!!!!Απιστευτο παντως που το εχεις απο καινουργιο και τοσα χρονια....εχεις καταλαβει την αξια του και μπραβο σου!!!! :bowdown: :bowdown:

teo525
19-05-05, 22:31
καλως ηρθες και να τα χερεσαι ολα ειδικα το Μ5!!!

nasos330ci
19-05-05, 22:43
:) :) ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ!!!

Elias_Z3
20-05-05, 08:10
Αλλος ενας θρυλος, τις αυτοκινησης, στην παρεα μας να τα χαιρεσε τα κτηνακια σου με το καλο και το νεο τουτου :hello: