PDA

Επιστροφή στο Forum : τι τρεχει με το Μ3?


Nemerkon
16-05-05, 23:34
εχω μια απορια!πηρε ο αδερφος ενος φιλου ενα Μ3 Ε36,ωραιο καλο αμαξακι δεν λεω αλλα εχω μερικες αποριες!μου ειπε οτι ειναι του '94 αλλα το αμαξι δεν εχει πλαινα φλασακια ουτε και αεροσακους!πλαινα φλας απο οσο ξερω η BMW εβαλε μετα το '93 και μου φαινετε καπως περιεργο αφου μου ειπαν οτι ειναι του '94 το αμαξι!δεν επρεπε να εχει και 2 αεροσακους?στο Μ3 το '94 δεν εβαζε αεροσακους?γενικα δεν ειπα τιποτα γιατι δεν ηθελα να του βαλω αμφιβολιες αφου το καμαρωνει το αμαξι (και καλα κανει αφου ειναι οντως αμαξαρα!) και δεν θελω να του το χαλασω!

melos86
17-05-05, 00:01
Μηπως ειναι καμια μετατροπη???
Ισως το σασι να ειναι παλαιοτερο και το τροπετο του 94!!
Μια ιδεα λεω τωρα...

Fanis
17-05-05, 09:09
εχω μια απορια!πηρε ο αδερφος ενος φιλου ενα Μ3 Ε36,ωραιο καλο αμαξακι δεν λεω αλλα εχω μερικες αποριες!μου ειπε οτι ειναι του '94 αλλα το αμαξι δεν εχει πλαινα φλασακια ουτε και αεροσακους!πλαινα φλας απο οσο ξερω η BMW εβαλε μετα το '93 και μου φαινετε καπως περιεργο αφου μου ειπαν οτι ειναι του '94 το αμαξι!δεν επρεπε να εχει και 2 αεροσακους?στο Μ3 το '94 δεν εβαζε αεροσακους?γενικα δεν ειπα τιποτα γιατι δεν ηθελα να του βαλω αμφιβολιες αφου το καμαρωνει το αμαξι (και καλα κανει αφου ειναι οντως αμαξαρα!) και δεν θελω να του το χαλασω!

Όπως είπε και ο Melos86 μπορεί να είναι μεταροπή σε παλιότερο σασί. Επίσης, μπορεί να είναι όντως του 94 και ο προηγούμενος ιδιοκτήτης να έβγαλε τους αερόσακους και τα πλαϊνά φλασάκια.

Πολλά μπορεί να είναι τα πιθανά σενάρια.

alpinakias
17-05-05, 16:33
malon to doulepsane.eidika afta pouerhontai apo ekso,germania klp einai epikindina,ekmetalebontai tin alagi bibliou kai kleboun 2,3 hronakia.

georgeE30
17-05-05, 22:45
Μπορεί το αυτοκίνητο να είχε έρθει από έξω το '94. Εγώ έχω Ε30 του '93 (σύμφωνα με την άδεια). Καλό εεεεεεεεεεε :dance: